Jump to content
FAS Goran
Ticma

Opet japanac

Recommended Posts

Sva ta dodatna oštećenja kao posledica onoga iz novembra 2019, kada si mislio da je otišla samo ona jedna mala lajsna ispod fara ? Bar je tako izgledalo, kao da je "ništa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to sto sam ja tako mislio nego su mi tako rekli u istom tom servisu u januaru kada su navodno skinuli branik i sve sto je trebalo kako bi utvrdili sta treba da se menja, ono sto sam ja video je bilo spolja a oni su slicno potvrdili i sami.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastrašujuća spoznaja. Da ovlašćeni servis tako diletantski pristupi pregledu vozila, kao što je uradio prvi put. Sreća pa je to na neki način nešto što ne utiče na bezbednost, ali, mogli su da omaše u pregledu kočnica, volana, točkova. Da neko pogine. Debilizam. A jednom kada se izgubi poverenje, muka je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreca vitalne delove odrzavam na drugom mestu a sto se ovih stvari tice nemaju gde drugde da se kupe a da je dobar kvalitet, samo se nadam da ce ispostovati rok od 12 dana za nabavku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, šta ima veze da li je 12 ili 22 dana ako su kola u voznom stanju i potpuno funkcionalna ... Ozbiljno mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema covek nikad mira
Opet sam u razmisljanju da se vratim na Type S koga sam vec imao, i mislim da me dani dele od te odluke, samo da sredim CRV pa cu odluciti definitivno.
Ipak je to jedan od najzanimljivijih automobila koje sam imao, a koji opet ima dosta prostora za doradu
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa accorda si prešao na to, a sada bi se opet vratio na accorda? Pošto si vozio oba, ATS i CR-V ( 2,4 i 2,0 ), šta ti je prednost ovog ili onog? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2020 at 2:36 PM, Ticma said:

...
Opet sam u razmisljanju da se vratim na Type S koga sam vec imao...

 

Mojne opet nešto što si već imao  :X 

Pa toliko je šarenila u ponudi da Ne znam šta ću pre a šta posle, kako da gubim vreme sa nečim što sam već 'karao' što bi rekli bugari...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2020 at 2:46 PM, moron said:
Sa accorda si prešao na to, a sada bi se opet vratio na accorda? Pošto si vozio oba, ATS i CR-V ( 2,4 i 2,0 ), šta ti je prednost ovog ili onog? 

Acc auto koji nema poredjenje ca CRV, ni po kvalitetu ni po voznji. Tu se svaka diskusija zavrsava
 

On 6/22/2020 at 10:13 AM, PremieRacing said:
 
Mojne opet nešto što si već imao  :X 
Pa toliko je šarenila u ponudi da Ne znam šta ću pre a šta posle, kako da gubim vreme sa nečim što sam već 'karao' što bi rekli bugari...

Bas to, sledece nedelje idem da pregovaram za A6 allroad tako da CRV ide na prodaju cim se zamene delovi koji su "stigli za 12 dana". Vec ima par ljudi koji su zainteresovani za Hondu samo mislim da im se ne svidja cena auta bez ulaganja svakako nece stajati duze od nedelju dana na PA posto nema ni jedne ovakve...

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Ticma said:

A6 kaparisan

Koji je to motor i godište? Menjaš i vrstu pogonskog goriva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, nisam video da je to ranije napisao, samo sam pročitao post od juče...jbg-a :) Ništa, onda nije gospodin :D:D 

 

Generalno svi kažu da podignuti karavani daju predosti SUV-a, lepši su, lepše se voze, a ne gubi se mnogo prostora unutra u odnosu na SUV-ove. :thumbup: 

Oni svi imaju adaptivno vazdušno oslanjanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako je kaparisan nije gubav da ga ne uslikaš... daj koju fotku, volem taj auto  :wub:
Nemam fotku ama bas ni jednu, auto stoji u garazi na sigurnom sa jos 5 setova guma i 4 seta felni koje dobijam uz njega

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Koji je to motor i godište? Menjaš i vrstu pogonskog goriva?
2011, zadnja serija pre ristajl, 3.0tdi 240ks
Doteran iz Svedske gde je sve vreme bio garaziran, presao 164000km, pravih i proverenih.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

E, nisam video da je to ranije napisao, samo sam pročitao post od juče...jbg-a  Ništa, onda nije gospodin  
 
Generalno svi kažu da podignuti karavani daju predosti SUV-a, lepši su, lepše se voze, a ne gubi se mnogo prostora unutra u odnosu na SUV-ove.  
Oni svi imaju adaptivno vazdušno oslanjanje?
I naravno da je karavan jeste vazdusno vesanje, stavljeno je novo pozadi posto je delovalo sumnjivo dok je napred i dalje kao iz fabrike, kompletno su nove kocnice, sve brembo stavljene gore. Auto stoji od marta u garazi, ja sam prvi koji ga je provozao od tada posto covek ima jos 3 auta pored njega samo u Srbiji, gore ne znam koliko jos.
Sve u svemu auto bez tackice na sebi (osim zadnjeg branika od ubacivanja stvari). Hondu posle preuziman iz Delte i ide na pranje, slikanje i oglase

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzet auto iz Delte, sve uradjeno krajnje profesionalno, cak je i ofarban prednji branik zbog ogrebotine sto nisam mislio da ce biti priznato od strane osiguranja. Hladnjak klime kao sto sam pretpostavio nije ni morao da se menja ali ajde, imao jr malo nagnjecenje od ko zna cega posto od tog udarca na parkingu nije sigurno moglo na tom mestu da se nadje. Sve u svemu ceh 266000rsd.
Sada je na pranju pa posle ide oglas

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...