Jump to content
FAS Goran
Ticma

Opet japanac

Recommended Posts

Pu breee, pa gde ovu najruzniju boju ..

 

Šalim se, čestitam :D

ps. što si se stiso za slike :D 

ps2. Gde bre ima ovoliko parking mesto kada je ovoliko prostora ostalo slobodno? :D 

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha a ta mi zapala, jedva sam nasao jednu da valja

Prepoznace novosadjani gde je parking i koja pumpa

Ukratko, lifestyle oprema, 2.0 awd benzin sa manuelnim menjacem (automatik je pakao u njemu), okruglo 100000 na satu, kupljena u Delti i odrzavana kod njih i u Stojanovu u Ns. Dobio sam zimske Toyo gume i zimske patosnice uz nju, garaziran sve vreme, malo su zagrebana zadnja desna vrata ali moze da se ispolira. Ostalo bez tackice. Gepek kao sto sam i trazio, ogroman, svi servisi su uradjeni pre 3000km tako da neman sta da diram.

Cena, 16600€, moozda je da sam sacekao moglo i nesto jeftinije da iskoci ali, nisam vise mogao da cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar mali, dobar

sve dobro osim Stojanova, mnogi se zale na njih ali ajd, valjda su ga dobro servisirali :P

 

lep auto, cestitke na kupovini

Share this post


Link to post
Share on other sites

:animier:   :thumbsup:   :cheers:

 

 

šta da ti kažem, godine te stigle...  :rofl:  Ali ne brini, sad to da prođe, 10-15god. da se klinci osamostale pa ćete ti i baba da poblesavite i da uskočite u neki crveni turbo kabrio bez gepeka ili slično. Osetićeš ti snagu ponovo, samo za koju deceniju  :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/5/2018 at 7:36 AM, PremieRacing said:
dark_animier.gif   dark_thumbsup.gif   dark_cheers.gif
 
 šta da ti kažem, godine te stigle...  dark_rofl.gif  Ali ne brini, sad to da prođe, 10-15god. da se klinci osamostale pa ćete ti i baba da poblesavite i da uskočite u neki crveni turbo kabrio bez gepeka ili slično. Osetićeš ti snagu ponovo, samo za koju deceniju  dark_lol.gif

Haha ko kaze da nece biti u skorije vreme neki manji turbo benzinac za moju dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah biceee, ne stizem, uglavnom je mrak kada imam vremena da okinem neku fotku
A i cekam multimediu da ubacim pa cu onda
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada uđeš u godine počne da te boli paja za neke stvari :D

A i nije toliko izgreban, vidi se felna od minija i pola auta :P

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha, posle duugo razmisljanja umesto necega 300+ks odlucio sam se za ovaj posto je trenutno ono sto moje potrebe zahtevaju u narednih par godina

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/18/2018 at 9:10 AM, Ticma said:

...ono sto moje potrebe zahtevaju u narednih par godina

Uvek kažeš ovo isto, i uvek promeniš auto posle 12 (ili maaaaaalo više) meseci :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha pa dosadi mi
A iskreno, ovaj auto je samo auto, nema nikakvu dusu niti pruza neko specijalno zadovoljstvo u voznji, eto udoban je i veliki i to je to.
Zakljucak je, treba mi nesto trece kao vikend vozilo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle voznje po zavejanim putevima proslog meseca a i sada mogu reci da je Alfa dosta bolje lezala i isla po snegu, Honda ima dosta klizanja i podupravljanja, jeste zabavno ali nije da je bas uvek i sve kontrolisano. Ipak je Alfin pogon bio dosta bolji i bilo je dosta direktnije upravljanje. Nije da je CRV los za takve uslove, ne obraca se previse paznja na namete i led koji je otpao sa vozila ispred ali svakako moj glas ide Alfi

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...