Jump to content
FAS Goran
NenadM

Lancia Delta 1.4 multiair

Recommended Posts

Ja sam je gledao 2 puta na placu, u mestu trese gore nego stilo JTD sa odvaljenim nosačima. Kvačilo je bilo tvrdo baš, znači za zamenu. 

I ja bih ipak to sredio kod Fiće iz Ostružnice, zna čovek posao. Ako može da napravi set kvačila i zamajac za Golf 4 1.9tdi od 130ks i 310Nm, koji se sada vozi sa 230ks i 500Nm (auto od drugara), može i za 1.4 multiair od 140ks i ne znam koliko Nm, ne više od 250Nm.

P. S. 

Batali te lopove iz kompresora, idi lepo kod Gorana ili V&B auto kod Kiće na Ledinama. Imaju dosta delti na održavanju, i što je bitno, fer odnos prema mušteriji. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Ivan said:

Kakav je bio zakljucak forumske redaljke, primeceno ista po tom pitanju? Da ne baca covek pare bez veze...

Nije vožena, nije ni paljena. B) Odnosno, jeste je na 5 sekundi upalio Nenadov sin, ali to samo da se pogleda nešto oko zadnjih svetala, tj. stop svetla...i odmah je ugašena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, marko.jovanovic said:

Ja sam je gledao 2 puta na placu, u mestu trese gore nego stilo JTD sa odvaljenim nosačima

 

Ne znam za to sto si ti probao, ali auto u leru radi savrseno mirno, osim ako ukljucis klimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaju da zamene ulje i filtere, nista ozbiljnije od toga. 

Vratili polomljenu uljnu kariku u motor, zadihtovali diht masom donji sraf od turbine kroz koji prolazi ulje i zbog toga se sprzila a auto trosio 4L ulja na 1000km.

I na kraju kaze taj isti Kica "jeste nasa krivica ali necu da ti prihvatim reklamaciju" 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisano je na fejsu, ali posle jedno godinu dana muke i 3 puta otvaranja motora i bacenih 600e smucilo mi se vise iskreno.. 

Da ne spominjem da mi je prodao polovnu glavu motora za 100e a ustvari uzeo moju i obradio za 20e :)

 

Ali necemo coveku da off-ujemo temu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 19.9.2018. at 11:23 PM, Danilo1 said:

Pa znaju da zamene ulje i filtere, nista ozbiljnije od toga. 

Vratili polomljenu uljnu kariku u motor, zadihtovali diht masom donji sraf od turbine kroz koji prolazi ulje i zbog toga se sprzila a auto trosio 4L ulja na 1000km.

I na kraju kaze taj isti Kica "jeste nasa krivica ali necu da ti prihvatim reklamaciju" 

 

Prosto ne mogu da verujem da je Kića uradio nešto ovako. Održavam auto kod njega tri godine i nisam nikad imao neprijatno iskustvo. Uvek je bio maksimalno korektan i ispoštovao je svaki dogovor. Da li možeš da mi kažeš koji je auto bio u pitanju? Poslaću Kići poruku da pogleda tvoju žalbu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna on dobro mene, sa njim sam licno pricao tako da nikakvu pisanu "zalbu" neces naci.. Uspeo sam od njega bar turbinu drugu da uzmem i to je to, svako na svoju stranu ali od tada svakoga savetujem sto dalje od tog servisa jer rade na kvantitet (odrzavanje rent-a-car automobila itd) a ne na kvalitet.. Nisam ja jedini koji je imao problema, tek kada se meni desilo onda sam cuo i tudje probleme sa tim servisom.. 

Kica jeste dobar majstor ali svakoga zaposljava, to je problem.. 

 

Mogu i slike da ti posaljem, sve dokumentovano :)

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Danilo1 said:

Kica jeste dobar majstor ali svakoga zaposljava, to je problem.. 

To je valjda problem svakog iole većeg servisa :) Ne verujem da je i kod Gorana nešto drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1

 

Jel taj V&B servis nekad bio na Bezanijskoj kosi blizu Eco pumpe?

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...