Jump to content
FAS Goran
vukaschin

P: Peugeot 307 karavan

Recommended Posts

Na prodaju nas porodicni auto u skroz korektnom i ispravnom stanju. Cim je kupljen uradjen je komplet veliki servis, zamenjeni prednji amortizeri (kayaba), set kvacila (sachs), prednji i zadnji diskovi i plocice, stabilizatori, kuciste termostata, ostatak pise u servisnoj knjizici. Dakle jedan skroz odrzavan auto, nije macka u dzaku. Model koji nema plivajuci zamajac i fap filter. Uz njega idu letnje gume dot 2016 kao nove i zimske gume 2 dot 2016 i dve starije. Po karoseriji ima tragova od parkiranja i gradske voznje. Pre 2100km uradje komplet mali servis i zamenjena desna kugla i lezaj poluosovine. Registrovan jos 11 meseci. Moze poziv, sms, viber.

 

Razlog prodaje-prelazim na Fiat :)

Cena nije fixna, al cena od nekih 2200 mislim da jeste 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12871239/peugeot-307

 

vbnm001.jpegvbnm002.jpegvbnm003.jpeg

vbnm004.jpegvbnm005.jpegvbnm006.jpeg

vbnm007.jpegvbnm008.jpegvbnm009.jpegvbnm010.jpegvbnm011.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
sređene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

1999 e fiksno nadam se :) ljudi skroz ispravan auto, nece niko da uzme, dodju pogledaju sa majstorim i svi kazu dibar auto, ko pracka..eto ima malo zagrebano i ulubljeno od BG parkinga ali nista strasno, prosao tehnicki bez zamerke... i kazu mi e al u oglasima ima iz CH ko casa za iste pare... a ja uz auto dajem i zimske gume, reg do 7.2019 i uradjeni avi servisi

 

ne nam, nisam pametan, kao neku lesinu da prodajem

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎9‎/‎7‎/‎2018 at 10:34 AM, vukaschin said:

veliki servis, zamenjeni prednji amortizeri (kayaba), set kvacila (sachs), prednji i zadnji diskovi i plocice, stabilizatori, kuciste termostata, ostatak pise u servisnoj

prosli vlasnik ga je prodao u pravo vrijeme! ^_^ dosta si ulozio u auto, posteno odrzavao.

ja 5ta godina vozim 307, cetkice alasera za sada.. <_<

perfektan!

IMG_3595.JPG

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...