Jump to content
FAS Goran
PremieRacing

A3 1.8T 132kw A/T

Recommended Posts

29 minutes ago, vagenovac said:

Legenda kaže ako ukljucis migavac u audiju dodju Nemci i prebiju te :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Nije tačno, to važi za tebe BMW drajveru :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nešto razmišljam, što uopšte stavljaju beskorisne delove na audi i bmw... To ko dodatna oprema

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ovo me podseti na događaj kad sam prodao Corrado VR6 i isti dan mu crkne motor. Stariji gospodin, priznao je da se desilo na autoputu pri 200+ i nije tražio ništa od mene, samo da me obavesti.

 

Zove me posle par nedelja da mi kaže da mu treba migavac na krovu. Ja u čudu kakve budalaštine priča, znam koliko ga je sve koštalo, reko' mora da je blago poludeo, razmišljam o cenama i onako reda radi, pitam "kakav migavac na krovu?"

 

A on sav presrećan viče u slušalicu "Sad kad dam gas - preskačem, ne pretičem !!!"

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko.jovanovic said:

Nije tačno, to važi za tebe BMW drajveru :rolleyes:

 

Za bmw kazu ako nemas angel eyes,dodju i ubiju Boga u tebi :D

Corrado jedan od najlepsih auta iz tog vremena.Meni se i dan danas svidja,ali si bas retki,tj retko ih ima na ulici,a jos redje ih ima u sredjenom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zato si ti brze bolje roknuo andjele, da ne bude svasta.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoću da kupim one bočne vetrobrane, ali meni će to da služi kao 'okapnice' pošto je neverovatno koliko mi vode upadne kroz prozor kad je auto mokar  :rant:

Svaki put posle kiše ili kad operem auto i spustim prozore kad krenem, zapljusne me litra sa krova direkt kroz prozor u krilo!

 

ne mogu da nađem nigde za moj model, onaj nišlija sa KP i PA koji se reklamira da ima za sve modele, nema baš za moj 8L

 

Imate predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoću da kupim one bočne vetrobrane, ali meni će to da služi kao 'okapnice' pošto je neverovatno koliko mi vode upadne kroz prozor kad je auto mokar  dark_rant.gif
Svaki put posle kiše ili kad operem auto i spustim prozore kad krenem, zapljusne me litra sa krova direkt kroz prozor u krilo!
 
ne mogu da nađem nigde za moj model, onaj nišlija sa KP i PA koji se reklamira da ima za sve modele, nema baš za moj 8L
 
Imate predlog?
Probaj 'Dark Shop' kod TC 'Stadion' u BG, oni imaju dosta marki vetrobrana.

http://darkshop.rs/

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, ISV_01 said:

Probaj 'Dark Shop' kod TC 'Stadion' u BG, oni imaju dosta marki vetrobrana.
http://darkshop.rs/

 

Hvala, imaju, PREskupo mi je... 6.600,00

3 hours ago, andreja.micovic said:

 

To je to!

 

edit: Ovi još skuplji... 6.700,00 :X

 

 

Kod Ghetto tuning nišlije za moj model su 3.200,00 ali će ih dobiti za 3-4 nedelje... A na stanju ima za noviji 8P po ceni od 2.200,00

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
To je to!
 
edit: Ovi još skuplji... 6.700,00 dark_X.gif
 
 
Kod Ghetto tuning nišlije za moj model su 3.200,00 ali će ih dobiti za 3-4 nedelje... A na stanju ima za noviji 8P po ceni od 2.200,00
Mislim da je to komplet a ne komad. Za Bravo nisu nesto jeftiniji...

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnički jbt!

Da niste ovde spomenuli 'ladno bi zaboravio... Reg. ističe 01.07.   :X  To će taman biti 1god. kod mene.

 

Inače bi sačekao još 50-ak dana da registrujem auto kao sa svim prethodnim ali sad mi ne odgovara zbog letovanja... Koji zajeb  :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo fali... nikad nznš šta će njima da zasmeta.

 

Kao za motor, Napravljen u MV Agusta fabrici pa piše MV Agusta u papirima (i saobraćajnoj) a Cagiva na rezervoaru. Svake godine dokazujem da su ga tako blesavi italijani napravili i da nije 'divljak'. Još kad bi im rekao da ima Suzukijev agregat  :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.4.2019. at 1:20 AM, PremieRacing said:

Servisiran i atestiran tng, ociscene benzinske dizne. Spreman ceka registraciju...

Upis samo evidencije radi:

 

Posle ondašnje zamene dizni za tng, sad je došlo vreme i isparivač da se zameni  :X 

a zbog 180ks je morao onaj jači i duplo skuplji. A onda kad je bal - neka je pod maskama pa sam na Dorin predlog uzeo najbolju moguću verziju sa kojom nema reklamacija i problema u dosadašnjoj praksi. 

 

A poručeni su i bočni vetrobrani  B)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam se dosta premišljao... Auto neće sigurno da ostane kod mene toliko dugo pošto bi i jeftinija opcija trajala najmanje 5god kao što je trajalo ovo što je sad zamenjeno, ALI sam se ipak odlučio za najbolju opciju kad mi je Dora rekao da ću možda auto prodati nekom prijatelju... Što je realna opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...