Jump to content
FAS Goran
PremieRacing

A3 1.8T 132kw A/T

Recommended Posts

Felne Ne znam koje su, meni se kao nisu dopale pa sam ih cele zime oglašavao, ali kad sam ih vratio na auto - izgledaju mi skroz ok... To je to, neću se zahebavati sa promenom. 

 

Tablice uvek lepim tom trakom, mnogo mi je lepše bez okvira. A i niko nije zaslužio da ga reklamiram  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne znam kakva to bolest vlada u NS, ali ovi Novosadisti moraju na hitno lecenje Jedan kupi dizela, drugi kupi automatik xD Sta je sledece, VW dizel automatik
Taj sam... VW dizlo avtomatik

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj ništa! 

 

Svako vozilo ima nekih svojih čari... nije samo atmo i manuelac zakon. I dizel automatik kad zaletiš, može da bude interesantno kroz krivinu  :D

 

Nego, da vas konsultujem, kako bi mu legle sive lajsne na vratima (one na dnu, ne po sredini) ?

On 9.3.2019. at 6:04 PM, PremieRacing said:

IMG_20190309_151515.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

S3 ima te donje lajsne u crnoj boji (mada su i mnogo izraženije) pa sam mislio to da postignem... i baš sam hteo da složim sa retrovizorima i felnama, sve sivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, jedno je crna a drugo siva :) mislim da bi sa sivom bilo sklj.... ako ima neko iole dobar u PS nek odradi cisto da se stekne utisak

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo 'vako nekako... 

 

IMG_20190315_101113.jpg

 

Dal' je lepše da ta lajsna bude crna ili siva u istoj nijansi felni i retrovizora :huh:

(meni retrovizori nisu hrom kao fabrički S3, već sivi u boji felni)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih felne i retrovizore i lajsnu radio u gun metal, tj. ne bih, mrzelo bi me ali bih na pricu mozda tako :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/1/2018 at 9:50 AM, PremieRacing said:

Dule električar u Vršačkoj, malo pre Halogena (sa iste strane) ima tehnički pregled i perionica automobila, u tom istom dvorištu u velikoj garaži desno radi Dule...

 

edit: našao sad kako se zove tehnički - VM motors 021

 

Dule je preselio radionicu u Kac. Nije vise u NS.

Radio sam neki anlaser i mogu stvarno da pohvalil Zotina iz Lozionicke za korektnost i volju da otkrije i resi problem. Davno nisam imao kontakta sa majstorom koji je tako zainteresovan za dijagnostiku razloga kvara a ne samo zamenu delova bez koriscenja mozga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na Naselju iza "robne kuće"? Nekada je tu bio servis za hladnjake i izduvne sisteme

 

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja baš i Ne znam, ali ulica je Ložionička i ide se do samog kraja. Ulica je slepa i završava se baš kod servisa, a malo joj fali da izbije na Bul. Slobodana Jovanovića...

 

Nego, akku je počeo da zeza, pravi se mrtav pa oživi sam od sebe, i kontrolom smo utvrdili da alternator prepunjava  :X  Sad je i to sređeno, kupljen novi akku pa idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, fin prevoz, taj motor mi je uvek bio želja.

Komšo, ništa ne napisa kakav je auto u vožnji, za volanom, osećaj, upravljanje, udobnost, kabina, ovo-ono...

Daj se malo raspiši o tome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Pa ja baš i Ne znam, ali ulica je Ložionička i ide se do samog kraja. Ulica je slepa i završava se baš kod servisa, a malo joj fali da izbije na Bul. Slobodana Jovanovića...

 

To je ta ulica, mora da mu je to neki naslednik.

 

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24.4.2019. at 8:33 AM, Jurke said:

Uuuu, fin prevoz, taj motor mi je uvek bio želja.

Komšo, ništa ne napisa kakav je auto u vožnji, za volanom, osećaj, upravljanje, udobnost, kabina, ovo-ono...

 

Pa da probam, mada nemam neke spisateljske sposobnosti da prenesem misao na 'papir'

 

1.8t je stvarno žilav agregat. Ja sam ga prvo dugo vozio u službenoj Octaviji Scout sa 150ks i bio prezadovoljan. Ovaj moj je sa crvenim T što znači fabričkih 180ks i uparen je sa klasičnim 5-o stepenim automatskim menjačem koji kvari sve sportske ambicije vozača ali se i dalje i te kako oseti snaga motora. Malo navike i osećaja i ubrzava odlično a šalta neosetno. 

A3 je klasičan stari C segment ili "golf klasa" i iza mene odrasla osoba nema šta da traži. Sedište za mene je povučeno skroz nazad pa ostane mesta samo za male dečije noge. Lepo je što bar ima i toliko mesta, tj. kad se prednja sedišta pomere skroz nazad naslon ne dođe do zadnjeg sedišta kao u B segmentu. Gepek je odličan. mislim da je jedan od većih tih godina uzimajući u obzir da je moj s' početka ovog milenijuma.

I muški i ženski vozači mogu baš lepo da se nameste. Sedište po visini i nagibu, volan i po visini i po dubini.

Kabina, izolacija i završna obrada me oduševljavaju. Možda je zato što sam našao baš dobar primerak mada verujem da je tako inače. Sve kvalitetno, nigde jeftine plastike (osim pojedinih prekidača sa kojih se ljušti onaj grozni gumirani sloj ali sam ja to rešio zamenom za stariji iz A3 '98-'00), ušuškano i tiho. Fabrička muzika odlična.

 

Sve u svemu, odličan je to auto bio nekada davno...  :D  :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec si ufotkan, guglam nekog dobrog za detaljno pranje mozda cak i dubinsko i naletim na poznatog crvendaca, kakve su cene, koliko dugo se radi, koliko dugo cekas na termin i tako, daj neki info.

 

60340898_1286203311533230_49818189126529

60339109_1286577594829135_43828935572460

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...