Jump to content
FAS Goran
PremieRacing

A3 1.8T 132kw A/T

Recommended Posts

8 minutes ago, vagenovac said:

Vec si ufotkan, guglam nekog dobrog za detaljno pranje mozda cak i dubinsko i naletim na poznatog crvendaca, kakve su cene, koliko dugo se radi, koliko dugo cekas na termin i tako, daj neki info.

 

60340898_1286203311533230_49818189126529

60339109_1286577594829135_43828935572460

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, evo najbolje ovako kako je Milutin postavio pošto je Nemanja Ždrnja član foruma... Javiš se njemu za dogovor a u kvalitet ne sumnjaš. Bolje ne može! 

 

I par fotki 'nako, usput...:

 

IMG_20190520_163520.jpg

IMG_20190520_163511.jpg

IMG_20190520_163245.jpg

IMG_20190520_163436.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna jako pozitivna stvar ispoliranog i lepo zaštićenog auta (čitaj voskiranog) je i sledeće...:

 

Bio sam odsutan 10ak dana, godpođa vozala, ptice ga useravale, kiše padale, prašina se lepila, i odem juče do Ehrle-a da operem auto. Samo 200din puškiranja i sve je spalo!

Milina jedna oprati auto. Posle pranja ga nisam brisao pošto sam znao da će opet kiša :X a voda je samo skliznula kako sam krenuo.

 

Ja happy  :)

p.s. sreću čine male stvari  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel kod tebe DSG menjač?

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si, generalno, zadovoljan tim menjačem-ono održavanje i korišćenje...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već si mi rekao da nemaš dsg, mislim na menjač koji imaš u audiju...
Duhovit si kao

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.5.2019. at 8:05 PM, PremieRacing said:

Da, evo najbolje ovako kako je Milutin postavio pošto je Nemanja Ždrnja član foruma... Javiš se njemu za dogovor a u kvalitet ne sumnjaš. Bolje ne može! 

 

I par fotki 'nako, usput...:

 

IMG_20190520_163520.jpg

IMG_20190520_163511.jpg

IMG_20190520_163245.jpg

IMG_20190520_163436.jpg

Ja za 200din u Cacku operem bmw kad je bas,bas prljav.Plus mi ostane visak vremena.Operem za 150din glat,al uvek ubacim 200 i ono isperem ga bas,bas i vise no sto je potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se na off-u.Al kad smo kod samousluznih,da li šteti ako se svako pranje voskira auto?Radnik sa samousluzne mi je rekao nemoj da voskiras svaki put.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, neshtry said:

Već si mi rekao da nemaš dsg, mislim na menjač koji imaš u audiju...
Duhovit si kao emoji609.png

 

E, ovo još nisam video - duhovit kao traktor   :lol: 

Našalio sam se zato što ti nisam JA odgovorio da nemam DSG, što se srdiš...

 

Uzimajući u obzir koje je konstrukcije (klasičan automatik) i koliko je mator, ja sam prezadovoljan menjačem. Na dijagnostici ne prijavljuje ni jednu grešku, šalta glatko i servis nije skup. So far, so good.

14 hours ago, danijel55 said:

Ja za 200din u Cacku operem bmw kad je bas,bas prljav.Plus mi ostane visak vremena.Operem za 150din glat,al uvek ubacim 200 i ono isperem ga bas,bas i vise no sto je potrebno.

 

Kakve veze ima citirani post u vezi Ždrnja's Garage detailinga sa tvojim čačanskim pranjem?

 

Svuda je uglavnom dovoljno 200 din za pranje a suština je u tome što kvalitetno ispoliran i zaštićen auto LAKŠE opereš, i posle pranja sva voda mnogo lepše sklizne sa auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, danijel55 said:

Izvinjavam se na off-u.Al kad smo kod samousluznih,da li šteti ako se svako pranje voskira auto?Radnik sa samousluzne mi je rekao nemoj da voskiras svaki put.

 

Razmisli sam...

 

Ja bi rekao da ne, a radnik se ili pravi pametan ili mu je gazda naložio da opominje mušterije kako bi štedeo na sredstvima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema sa tim menjacem, onaj sledeci je los, tako da, taj ima da trajeee sigurno :) Nista lepse nego kad je tako sredjen auto pa kad ga peres sundjer klizi ko po zejtinu, isto kao i nov auto kad peres. Drugo, sto kazes, prljavstina se skida tako reci pogledom samo :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo, 2002. nosi koj menjač? Jel ga ima cela vw grupa?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polucrko mi automat za migavce... Čas radi, čas ne radi (zalepi migavac i konstantno svetli, neće da namiguje)

 

IMG_20190617_131354.jpg

 

 

I onda, kako to obično biva, tek u tim situacijama naučiš da im je to std boljka i problem. Pun očin DIY klipova i saveta šta uraditi da spasiš 30-40$. Ništa od toga ne pomaže. Zovi, traži, zovi, traži, jedva nađem nov. Baš skup. Al' nemački bato  B) Sad će da nadživi i menjač, i motor i limariju i tako... Bar migavci namiguju za sve pare  :lol:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...