Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da predstavim jos jedan auto svima Vama dobro poznat. Meni totalna nepoznanica al ajde nadam se da cemo se lepo slagati.

U pitanju vec pomenuta Tereza kako je bivsi vlasnik zvao. 2002 executive...

 

Za sad ove dve slike uslikane sinoc pre kise, preko dana kad ugrabim vreme bice novih. Posto sam sve zivo izmenjao iz Opel grupacije ovaj auto je meni sasvim nesto novo u pozitivnom smislu. Druzimo se cetvrti dan, jos se upoznajemo, za sad je sve u redu i prilicno sam zadovoljan. Lepsoj polovini nije jasna prednja strana automobila kao i ostalima, moje misljenje bilo podeljeno ali sto je vise gledam sve mi se vise svidja auto. Spolja kao i unutra ima sitnica za sredjivanje ali vremenom cemo i to sve srediti. Motor deluje zivahno, verujem da su svi konji na broju a o obrtnom momentu da ne pricam.

 

20180826_211734[1].jpg20180826_211833.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam, srecno...

Velika zelja mi je Thesis.. krecao sam u It da kupim ovu:

ali bile su neke loshe okolnosti, odustanem. Nadam se da cu ostvariti san.. :)

 

Allesandro Thesis.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni iskocilo totalno neplanirano. Zamenio sam se sa drugom i doplatio malo. Tezis sa slike je kao iz salona. Ovaj je malo zapusten, fali mu jedno dobro poliranje i unutra i spolja. Svaki san je ostvariv ako imas cilj i uporan si. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

obzirom da si neplanirano kupio ovo auto moram priznat da si hrabar :D (bila je chudo tehnike, jos uvjek teska za odrzavanje..) , a i kako odoljeti, skulptura na tockovima..  :)

"moja" je stvarno bila za primjer, vidi enterijer:

kakav je motor, turbo? :clap:

 

interior od sculpture.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista je neverovatno da netko kupi thesis samo tako! 

Obično je uzimaju zaljubljenici i entuzijasti. Što se dizajna tiče nema konkurenciju jedino je problem što ih je malo pa samim time i pravih majstora koji je poznaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice motora odlican je kao i turbo. Na calibri i astri turbo sam imao bailey blow off razmisljao sam o tome i ovde ali mislim da cu za sad samo uzivati u kolima. Kod mene je varijanta samo sa plavim enterijerom. I to bih u narednom periodu zamenio jer je vlasnik pre mog drugara bio pusac i ta prednja sedista imaju par rupica od cigareta. To sam mislio zameniti sa koznim plavim ceo enterijer.

 

Pre ovoga sam vozio omegu b 2.2 2002 design edition. I ostali automobili su mi bili nesvakidasnji. Vectra b i500 look, astra bertone turbo 250ks itd...calibra turbo, astre gsi dve i tako...

Edited by aNGRY
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aNGRY

 

Dobrodošao na Forum :welcome: 

Svaka čast za kupovinu Thesisa, verujem da će biti još slika kada ga malo ''upicaniš''... :D 

 

Ako ti trebaju one knjižice koje su dolazile uz auto prvom kupcu, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38858-uputstvo-lancia-thesis/

Share this post


Link to post
Share on other sites

oo pa entuzijasta je bzv atribut za tebe.. :D

respekt za  astra bertone turbo!!

Blow-off ventil :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Prelistacu ja ovo detaljno posto volim sam da sredjujem automobile. Slikacu i trenutno stanje naravno cim se prolepsa vreme. Nisam od onih koji hvale svog trkackog konja a konj polomio nogu. Nemam sta da krijem. Za blow off mi palo na pamet bzv. Jos je petak, drugar je ubacio KN filter umesto fabrickog. Ima to vec nekog lepog zvuka za uzivanje.

Edited by aNGRY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako voliš sam da čačkaš po kolima onda je ovo pravi auto za tebe!

Utegni je da bude kao praćka i imaš pravi auto. 

Osveženje za oči kada je vidim na putu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aNGRY

 

O daaa...definitivno patosnice. Ovako nije ''dostojno'' jednog Thesisa. B) Bolje je naravno nego nemati ništa, pa mi se čini da je i ubačeno samo kao privremeno rešenje. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...