Jump to content
FAS Goran
Pluto

Fiat Grande Punto - rešenje za zadnje brave

Recommended Posts

Rešio sam da popravim zadnje brave pošto kada uprži sunce ja ne mogu da otvorim vrata, to koliko vidim i čujem se dešava na svakom drugom GP-u. Našao sam dečka koji je za ukupno 20 minuta rešio obe brave, tačno je znao šta da radi i stvarno brzo i kvalitetno je rešio problem, velika preporuka za njega. Moram da ga izreklamiram pošto je dobar i nadam se da će ostalim kolegama sa foruma pomoći. Nalazi se odmah iza Lav Auta u Žarkovu.

Capture.thumb.PNG.acdc723cc517d45af1afa88aef79e62d.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koliko uzima za tu intervenciju?

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to sam rešio... Problem je nekvalitetna plastika na polugi sajle koju pritiska spoljašnja kvaka, istroši se i stanji... dovoljno je na taj istrošeni deo zalepiti ili zalemiti tanak sloj plastike i problem rešen (drugi način bi bilo zatezanje sajle, ali mi je ovo nekako bolje rešenje) ;)   U principu, najveći posao je skidanje tapacira na vratima, odnosno skidanje brave, dok se ovo vrlo lako rešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I koliko uzima za tu intervenciju?

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока



Pa zavisi da li je sajla, brava ili neka plastika unutra koja ume da pravi probleme, mozda i nesto trece. Najbolje bi bilo pozvati i videti sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto i ja se ovih dana susrećem sa ovim problemom. Sećaš li se koliko te je okvirno koštalo?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je nešto sitno, zavisi koliko radiš i šta je otišlo, 10, 20, 30e, ne više. Svakako je jako kvalitetno i profesionalno, najbolje iskustvo sam imao sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraću da ih posetim narednih dana, znam tačno gde se nalaze

 

[mention=19003]Pluto[/mention] reci mi samo jel odmah rade u zakazanom terminu, ili ostavljaš auto?

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio kod njega jer mi je u komsiluku. Tip radi taksimetre elektropodizace i sajle vrata. To mu je specijalnost. Koliko me secanje sluzi 3000din oba vrata. 
I jako je korektan ljubazan i profesionalan. Nema rezervisanja nego kad dodjes dosao si i cekas. Odmah ti kaze cenu i nema zavlacenja i cigancenja. Jedan od kvalitetnijih majstora kod kojih sam bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zvao tog iza Lav Auta, ali nije mogao da mi pomogne jer mi se jedna vrata nisu otvarala uopšte, tako da sam morao kod bravara. A bravar me odrao...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam jednog poznanika kome je brava mogla da se otvori samo sa spoljasnje strane. I svi lomili glavu o cemu se radi a zapravo je samo bio ukljucen child lock. Da moze samo sa spoljnje da se otvori a iznutra ne. 

Sta je bio tvoj kvar ako se sme znati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je izgleda bila sajla unutrašnje kvake, a pošto ni spoljašnja nije otvarala vrata nosu mogla da se otvore.
 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat i TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...