Jump to content
FAS Goran
Punto Dynamic

Preporuka za servis u Novom Sadu?

Recommended Posts

Pozdrav, pre nekoliko meseci je majstor u servisu u Šapcu rekao da je problem u klipu motora i nekako ga "dotegao", da se ne bi odmah kupovao novi deo...u međuvremenu smo se suprug i ja preselili u Novi Sad i imamo ponovo isti problem, s tim što nam je sad šabački servis predaleko a u Novom Sadu ne znamo kod koga da odemo. Ako može neka preporuka ovlašćenog Fiat servisa u NSu i okolini bili bismo zahvalni. Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Punto Dynamic

 

Iskustva o servisima za Fiate po Srbiji su u ovoj temi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/

Možete pročitati barem poslednjih nekoliko strana te teme ukoliko ne želite baš sve da iščitate.

 

Pošto pominjete ovlašćeni, za Fiate u Novom Sadu ovlašćen servis je Stojanov. Klik na:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/53028-stojanov/

 

Imajući u vidu da je u toku servisna akcija Fiata u Srbiji, na osnovu koje možete besplatno pregledati auto kod ovlašćenih, možda ne bi bilo loše da iskoristite tu opciju, klik na:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/77358-letnja-fca-akcija-besplatne-provere-vozila/

...taman da vidite šta će vam reći oko problema koji imate sa Puntom, a da vas ne košta ništa. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega je sve lepo napisao, a posto sam i ja bio u identicnoj situaciji dacu preporuku za jednog majstora na Klisi. Koliko sam razumeo jedan od vlasnika je radio ranije u fiatinu. To su Djordje i Luka a broj telefona je 063588744. Veoma korektni i pedantni pa ako nije obaveza ovlašćeni servis po meni su ok opcija. Moja dosadasnja iskustva su da nisu ni derikoze, vec su sroz korektni sa cenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Luke. Servis se zove Luka jer su poceli da rade na dan Sv.Luke :D

Voja i Djole su inace zovu, mada i nije bitno.

Nisu losi momci, rade vec dugo. Voja je pre radio u fiatinu. Ja kad me neko pita - u poslednje vreme kazem da ide kod njih. Kakvih servisa i ljudi ima - Voja i Djole su prva liga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i kazem...
 

3 hours ago, Milutinac said:

u poslednje vreme

 

Sad bi ljudima ipak bio problem da voze nekih 1100km zbog malog servisa jelte...ipak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

Nema Luke. Servis se zove Luka jer su poceli da rade na dan Sv.Luke :D
 

Vojin sin se zove Luka ;)

Edited by Dezurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jesu li i dalje zajedno njih dvojica. Inace obojica radili u Fiatinu, pa...se odvojili.
Majstori ko majstori, rekao bih da su svi isti manje vise, pogotovo kad posao krene.

Ono sto mi se nije dopalo posle kod njih je da moram da ostavim auto ujutro da bi mi uradili recimo mali servis ili zamenili plocice ko zna kad u toku dana. Malo organizacije nije na odmet, pogotovo sto moram ceo dan da ostanem bez auta zbog pola sata posla.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih napisao svoj loše iskustvo sa mjastorom iz Novog Sada. Mazda 6 u pitanju, nije odključao i dotago plivajući zamajac i set kvačila, 6 meseci ne mogu da vozim auto zbog njega jer baca opiljke na senzor radilice i daje loše podatke ECU jer očitava na zamajcu.

Unistio mi dva seta kvacila i plivajuca zamajca. Evo podataka servisa

MB auto

Jerneja Kopitara 37, Novi Sad

Izbegavati u ŠIROKOM LUKU majstor se zove Robert Olajoš!

https://goo.gl/maps/tZZP3v4HQXe5229L8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...