Jump to content
FAS Goran
S.V.E.T.A.

K: Lancia privezak za ključ

Recommended Posts

Ima u knez mihajlovoj u bg. 

Nije baš kvalitet. Pukne silikon ovaj tu gde je spojen sa metalnim delom

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristicu ovu temu, jel zna neko gde ima da se nadju silikonske obloge kljuca za Deltu ili Bravo posto su isti kljucevi...

Ne znam da li mozda ima kod Ristica u Zemunu?

 

Hvala

 

 

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toga je valjda pun kupujem-prodajem, a i na aliexpress-u su dzaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kaze kolega, na Ali, eBay imas toga po smesnim cenama. Mada nisam nesto ljubitelj tih silikonskih obloga, em je kljuc kabastiji, em na nekima upadnu dugmici, em za moj ukus izgleda decije, pa ko sta voli naravno...

Ne znam sta ti je cilj, ali ako hoces da refresh-ujes kuciste, mozes da uzmes samo oklop (u kom hoces opsegu boja) ili samo dugmice ili u kompletu i oklop i dugmice. Sebi sam narucio kada sam pazario Sporta, nisu mrdnuli, evo kako izgleda (a boja imas da biras):

 

230820185834.jpg.96562e1420c2dfb9e45999534d76b83d.thumb.jpg.4579f7ddeef299be48fd71e5f6695047.jpg 240820185843.jpg.598a8e91c30de629d9438aba201b4f78.thumb.jpg.4f34da8eb37e5ad95dde3d6141ba2cef.jpg

 

Vs silikonske obloge koje pominjes, ima ih razlicitih modela (sa i bez otvora za dugmice):

 

12a15bf5d2f4c255b8ef60d7448e7f62.thumb.jpg.25dd11894331b92dcca585fd264d05f3.jpg 41mylMQSbrL.thumb.jpg.83c833014b6954651b43e86e66617ab8.jpg 41LzNnwuCCL.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni bas odgovara da bude kljuc kabastiji posto je sam kljuc nekako bar meni prilicno mali i sicusan tako da bi sa ovom oblogom bio taman... Ovi sa prve slike mi odgovaraju zato sto pokrivaju i dugmice, a gledao bih crnu boju ili eventualno tamno plavu ako moze da se nadje.

A kuciste kljuca mi je fabricko i u prilicno dobrom stanju kao i dugmici pa reko da ga sacuvam koliko mogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sledeceg vlasnika :) ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne osuđuj, i ja tako čuvam sve stvari da se ne grebu i uništavaju, za sledećeg vlasnika :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Ivan said:

Za sledeceg vlasnika :) ?

 

Ja inace imam obicaj da cuvam stvari (pogotovo ako su u fabrickom izdanju) sto duze mogu;)

Jer kada neko uspe da sacuva nesto npr. 8 godina a ja to unistim za godinu dana, za mene je to neoprostivo pa cime god da se bavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, shomispc said:

Ne osuđuj, i ja tako čuvam sve stvari da se ne grebu i uništavaju, za sledećeg vlasnika :)

Onda sigurno imas i presvlake i navlaku na volanu :lol: .

Naravno da ces da pricuvas nesto svoje, ali treba i uzivati u tome, pricam generalno... Posto sam vidjao ljude da drze presvlake na alkantari, skajcinu na novom koznom volanu i sl. Da se ne haba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nemam, al tu je razlika u tome u kakvom stanju sam ih dobio :D

Kad je nešto novo, onda ga čuvam da ostane novo što duže - kada nije, onda jbg, ne opterećujem se previše :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kod mene nesto novo:)

Mogu reci da je prilicno kvalitetan odlivak, nema onih viskova i tragova silikona sa strane...

Da je crne boje ne bi uopste mogao vizuelno da provalim da je kljuc obucen... Gledacu da uzmem i crnu pa da probam;)

 

IMG_20190902_121239684.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...