Jump to content
FAS Goran
dekirs

Citroen C5 vs Opel Insignia vs Peugeot 508

Recommended Posts

Insignija posle 2011 rešeni glupi problemi.

Kao i kod nekih drugih proizvodjača, prva godina proizvodnje je obično ona sa najviše falinki, u slučaju Insignije to je 2009, ali i 2010 ima nekih problema sa usisnom itd, tako da 2011+.

 

Gumica uljane pumpe, nije resena ni tada, ali se lako resi, zamenis gumicu (nije skupo) i miran si jedno 100kkm. 

 

Bucalo je izgleda “ubo” nešto lošiji primerak, i imao je prilično problema sa njom, s druge strane, da ne ureknem, ja za 7 meseci sam prešao 20kkm, i nikakvih problema konkretnih nisam imao.

 

Kad je kupljena, uradjen je veliki servis + gumica, posle toga jos jedan mali, i to je to.

 

Kao i na svakom automobilu, tek kada ga kupis i svakodnevno koristis, primetis neki glupost koja te nervira itd, ali je sve to podnošljivo.

 

Napomena: 

 

Insignije imaju izdrziv enterijer, i one iz uvoza su neretko sa 300/400kkm, spuštene na 150kkm, pa samim tim od Insignije sa oglasima od 7500e, je za očekivati da ima ulaganja, i da je felerična.

Edited by zrnke

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, djomla said:
E majku mu, kako ni jedan?

Pa lako bre. Ne kupis i gotovo, stavis pare u dzep :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2018 at 10:28 PM, djomla said:

Mada, koliko sam upoznat, sad ga muci xenon za tehnički emoji23.png

Registrovao @dekirs danas Bravo bez problema sa sve xenonima :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno Djomla, neka festa pocne. :D 

Elem, kako mi rekose od 5og Jula valjda 2021 god. krece uvodjenje video nadzora, nece nista moci da se steluje.. Snimace se sve, i kao tada pocinje i merenje gasova. Sad koliko je to sve ostvarivo ne znam, al izgleda da su se ozbiljno naostrili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraće tada ljudi sa ugašenim DPF-ovima i/ili zatvorenim EGR-ovima da se prisete VW recepta za smanjivanje izduvnih gasova na tehničkom - druga mapa samo za tehnički sa manje KS. :D:D 

 

Al' ozbiljno...po svemu sudeći će biti tako, tj. video nadzor i nove mašine za kontrolu izduvnih gasova koje će sve linije tehničkog morati da kupe (možda se i već sada zna ko će da bude njihov uvoznik :D). Neće moći da koriste ove koje imaju sada. U takvoj situaciji neće biti druge, nego pred tehnički ''upucavaj'' drugu mapu sa manje KS...pa vraćaj onu za preostalih 364.5 dana u godini. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/3/2018 at 10:49 PM, dekirs said:
Naravno Djomla, neka festa pocne.  

 

Ja sam već zalio
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/3/2018 at 10:49 PM, dekirs said:
Naravno Djomla, neka festa pocne.  
Elem, kako mi rekose od 5og Jula valjda 2021 god. krece uvodjenje video nadzora, nece nista moci da se steluje.. Snimace se sve, i kao tada pocinje i merenje gasova. Sad koliko je to sve ostvarivo ne znam, al izgleda da su se ozbiljno naostrili.

Svasta, kad bi ova zemlja imala plan za naredne 3god za bilo sta, gde bi nam kraj biooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...