Jump to content
FAS Goran
dekirs

Citroen C5 vs Opel Insignia vs Peugeot 508

Recommended Posts

14 hours ago, dekirs said:
od tottija ocekujem pomoc kad se bude kupovalo


Od Tottija bez kapare ne očekuj nikakvu pomoć
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

C5 pri udaru u hondu accord u njen bok, odgurao je oko 10 metara pri brzini od oko 50km/h. C5 nije izašao iz putanje koliko je težak. Vozač u C5 bez i jedne ogrebotine. Polupano napred sve sem motora. U Citroenovom servisu predračun bez farbanja 750000 dinara. Jedna od stavki servo pumpa 85000 dinara.
Sreća u nesreći da se nisu otvorili air begovi, onda bi cifra bila........
Nisu se otvorili jer "C5" je smatrao da nije bilo potrebe .
Auto je prešao 120000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koji vozim insigniu par meseci i preaao sa njom 30000km mogu ti reci da razmisljam da je prodam i kupim 508 ili nesto drugo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

508 izgleda bruka dobro, i pre bih se odlucio za njega u ovoj paleti mogućnosti. Jedino jebe što je prejeftin :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace o kom godistu pricamo? Kad smo kod cene pumpe - sto se tice cene novih delova nece se nista bolje provesti ni sa drugim markama, ako ima novca za odrzavanje opela, pezoa imace i za citroena. Ponuda polovnih delova je pristojna ali nije na nivou fiata, narocito u Šapcu.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, stefankmn said:
Ja koji vozim insigniu par meseci i preaao sa njom 30000km mogu ti reci da razmisljam da je prodam i kupim 508 ili nesto drugo


Koji je razlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dekirs said:

Kad krene posao sa lubenicama onda pasat

Ima i pasat koji nije karavan, ali to nije popularno medj Srbljem! :D

 

Drugar hteo da kupuje, pa sam isao sa njim da pogledamo jedan 508 GT line. Lep auto, onako ljuCki. Samo mnogo je to para.

Al' bas lep.

 

Mene ta dilema ceka za jedno dve-tri godine. Do tad ce Bravo morati da sluzi. Nisam siguran sta, ali Insignia sigurno ne.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Sava said:

Koji je razlog?

Odes kod majstora za crevo serva koje me zeza od kako sam uzeo auto npr, a on kaze pa to tako treba. To im je mana. Pa ga je problem naci. 

 

Postoji vent turbine iliti overboost ventil koji se menja u rasponu od 5 do 20 30k km. I ne nema tu nikakve popravke osim uzeti drugi nov, sto je isto kategorija "to im je mana".

Od kako sam uzeo variraju mi obrtaji u leru. Pitam ata je to neko kaze da je do akumulatora. Oni su takvi i to je sasvim normalno, neko kaze to je do regulatora pritiska goriva. Znaci opet kategorija "to im je mana". 

 

Bitan razlog kod mene je velika potrosnja a auto se vozi u granicama ogranicenja i nema razloga za potrosnju od 10l do 13l 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li grešim ili u enterijeru ovog auta ima pola stvari iz Renoa??? Dobro ne baš 100% isto lao u Renou, ali bar 96% isto :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...