Jump to content
FAS Goran
NebojsaG

P: Fiat Grande Punto 1.9 Multijet Sporting 130 8v

Recommended Posts

Pre svega pozdrav svim clanovima foruma, a takodje i onima koji nisu :) Posle 4 god lepog vozikanja odlucih da prodam svoj Grande. Auto je 2006 god i na satu je trenutno 202605km, registrovan je do 6/7 Oktobra i vodi se na mene. Na PA sam vec napisao neke od stvari koje su ulozene u auto u proteklih god dana ( ima naravno jos dosta nekih sitnica itd...) tako da cu samo prekopirati tekst. Ne bih mnogo da pricam o kozmetickim manama i prednostima auta, jer je to najbolje videti uzivo. Cena auta je 3500 EUR i fixna je.Evo i tekstualnog dela sa PA:

 

Na prodaju Grande Punto 1.9 Multijet sporting 96kw 8v. Vlasnik sam istog 4 god, a za to vreme auto je maksimalno odrzavan i servisiran. Trap je u perfektnom stanju bez i jednog lufta, lupkanja itd... Pre 25000km uradjen je veliki servis, a mali pre 2000km. Na autu se nalaze sve 4 letnje malte ne nove gume na alu felnama 17", a uz auto se dobijaju i 4 celicne 15" felne sa novim zimskim gumama i ratkapnama koje su stavljene zimus. 

 

U poslednjih godinu dana na autu je zamanjeno sledece:

 

- Plivajuci zamajac sa korpom i lamelom

- Sva cetiri nova kociona diska sa plocicama

- Nove sajle rucne

- Nov glavni kocioni cilindar

- Novo kociono ulje

- Oba nova bocna nosaca motora

- Remont i caura letve volana

- Nove kugle

- Novi stabilizatori

 

Napomena: Auto nije sminkan, pran i lickan , vec je uslikan ispred kuce u trenutnom stanju, neposredno pre postavljanja oglasa. Zamene me ne interesuju i molio bih vas da mi ne nudite iste. Unapred hvala i srecna kupovina!

 

 

IMG_6215.JPGIMG_6216.JPGIMG_6217.JPGIMG_6218.JPG

IMG_6219.JPGIMG_6220.JPGIMG_6222.JPGIMG_6221.JPG

IMG_6227.JPGIMG_6228.JPGIMG_6223.JPGIMG_6224.JPGIMG_6225.JPGIMG_6226.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bila. Desilo se nesto iznenada i malo je korigovana i spustena za 150 i to vazi samo ovde. Na PA kao sto vidis je i dalje 3500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine sam prodavao Grandea u Sport paketu opreme (dvozonska klima i deljiva zadnja klupa pored svega sto imas na svom). Verovao ili ne, na kraju sam ga dao za 2600 sa dva seta felni i guma.. Danas niko nece da uzme auto sa troje vrata, nznm zasto, ali tako je.. A meni bila vec frka, pozajmio pare za novi auto, morao da vracam i od 3300 pocetne cene ode za 2600. Ovo ti samo govorim da budes spreman na ozbiljno obaranje cene ako ti je hitno. Ako nije, ne posustaj :)

Sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem...nije mi sad hitno da bas gori, i svakako ga necu pokloniti jer znam sta imam i vozim. Ima ih jeftinijih iz uvoza naravno, ali zna se i sta koliko kosta. Servisi, trapovi, gume, registracija itd...Svi dobro znaju koliko kosta set plivajucu, korpa lamela, sva 4 diska/plocice itd...Sve to je na mom autu novo i buduci vlasnik ne mora o tome da brine. Videcemo vec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, apsolutno se slazem sa tobom...zato i kazem, ako ti nije frka, ne spustaj i cekaj... retki su kupci koji cene sve sto je uradjeno na autu i koji su spremni da u startu daju vise novca za dobar auto, ali ih ima.. ja sam bio u situaciji da nisam mogao toliko da cekam.. U svakom slucaju, lep primerak, kupac ce se usreciti ako je suditi po gore napisanom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...