Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Patrola do Crne Gore 2018. / 2019. / 2021.

Recommended Posts

Emisija SAT: Patrola do Crne Gore

 

sat cg.jpg

 

Čuvene SAT-ove patrole, sa Mladenom Alvirovićem na čelu, nastavljaju se sa obilaskom Budve, pravcem preko kanjona Morače. Na čitavom putu do mora, putari dosta rade, tako ćete saznati na kojim deonicama možete očekivati zastoje, ali i kada se predviđa normalizacija saobraćaja. Videćete šta sve turiste očekuje na Zlatiboru i Zlataru, koje deonice puta su najopasnije i gde vredi svratiti radi kraćeg odmora. Takođe, detaljno pokazuju šta sve turisti mogu da vide i na koji način mogu da se zabave ako se odluče da odmor provedu upravo u Budvi.

 

 

 

 

Edited by neshaoct
update naslova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide mnogo ljudi, mislim "mnogo" zato sto vecina ide po Gr,Bg i ostalo pa onda kada cujes koliko njih ide u Cg vidis da nije malo uopste

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam više snimaka na YouTube i TV stanica jedino je ovaj pustio snimak tj.ulazak na auto-put iz pravac Srbije i taj deo neverujem da će završiti do nove godine baš je u haosu. Kapiram da su pustili auto-put da uzmu neku lovu tokom leta samo onaj priključak je daleko od gotovog i bezbednog za saobraćaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki komentar/saveta na aktuelno kuvanje/požare vozila. Da li je prenaduvana priča ili realnost? Na putu gde je preko 40% kroz tunel ide ovo nije naivno uopšte...

https://www.021.rs/story/Info/Region-i-svet/311636/Na-novom-crnogorskom-auto-putu-za-tri-dana-izgorela-cetiri-vozila-njih-40-prokuvalo.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, spaad said:
u tunelima imate znakove ograničenja koji mere brzinu vozila. Kad je prekoračite oni počnu da trepću.

Meni se slično desilo u Češkoj. Na delu auto-puta sa krivinama i nizbrdicom gde su bili radovi sa ograničenjem 60 km/h, ja išao malo brže. Uglavnom, odjednom na velikom displeju pored puta vidim svoje tablice i upozorenje da smanjim brzinu. Odmah sam se istripovao da me neki helikopter prati i snima, pošto nikog iza mene nije bilo
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno kaznjavaju ko nije platio boravisnu taksu. 41e kazna po danu ko plati na licu mesta, a 60e po danu ko plati posle(ne znam gde i kad je to posle).

 

Ovo je informacija od pre par sati, suraku su trazili dokaz o uplati, on je srecom u svojoj reziji uplatio za 3 dana.

 

Ironija, jer ortak koji izdaje apartmane u Becicima, kaze da ima problema sa prijavom boravista jer ne vode evidenciju kada je ko usao u zemlju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dzimbo To je priča svake godine za boravišne takse. Možda su sad to i rešili da realizuju kad im je sezona pukla :)

 

Ja krećem dole za 15tak dana tako da dobro je da imam informaciju, mada nama sređuje sve žena gde uzimamo smeštaj. Ona uredno ode uplati, da nam uplatnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve što je dole iznajmljeno, a nije private, je regularno. Nema problema. Kad se ide private i na crno, onda se desi ovo sa taksom. Prisustvovao sam događajima po restoranima gde inspekcije rasturaju vlasnike zbog jednog fiskalnog računa, koji nije stavljen na sto. Niko ko iznajmljuje smeštaj u CG neće rizikovati neprijavljivanje gosta, jer su kazne drakonske. Prijavite se kad dođete u CG u rodbinski smeštaj. To je i kod nas obavezno.

 

Ništa dole nije puklo sem Budve. Mada ima mnogo šetača, ali i stranaca. To su priče iz političkih razloga. Tamo gde smo bili je sve krcato. Mogu i snimak da okačim, ako treba.

Edited by spaad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najsmešnije kad čitam naručene tekstove od lobista kome je pukla sezona, pa tako prekjuče Grcima, juče Hrvatima, a danas Crnogorcima... a ono sve krcato što kažeš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek su pricali tako bar za Cg da su pukli a kad odes ne mozes iglu da stavis a ne da parkiras auto, cak i ta prica oko taxe povremeno se pojavi zadnjih 100god. Secam se jos '08god da sam na silu izvlacio od vlasnika smestaja tu kao potvrdu, tada i nikada vise :D Valjda je odavno postalo jasno da nista vise ne treba da se cita i slusa :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...