Jump to content
FAS Goran
Home

Fiat Punto mk.2 - neuobičajen zvuk na auspuhu

Recommended Posts

22 minutes ago, BubiFiat 1.2sx said:

Cijev je cijela nema nigdje rupe , lonac je isto cijeli :wacko: Zbunjena sam.

Pletenica/fleksibilno crevo/pancir crevo (kako ga već ko zove) je isto ok? To je ovo.

Al' kao što reče Milutinac, čak i da vidiš da ima negde rupa, ili da je neki var popustio, ili da je pletenica...svakako moraš pa moraš do auspuh servisa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoctDa da shvatila ,znam. Da i to sam pomislila . Izgleda istrošeno sa vanjske strane. I zvuk kad sjedim tu je najjaci  i normalno širi se kroz cijev. Moj Prdić Crni  hahahahahahaha

@neshtry Cijedilo hahaha. Sve je znači moguće. Uglavnom na cijevi od izlaza  motora do završetka je negdje glavni krivac . 

Hvala :wub:.  Dok ga ne uspijem popraviti zovem ga gospodin  Prdić hahaha ( malo pare zaštekale ) 

Hvala dečki :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa gornje strane uz pod se zadrži blato i vlaga i vremenom korodira...

Meni letos na putu u tazbinu prso,drao se od Paraćina do Kruševca ,10 dana tamo,i ceo put nazad...IMG_0574.thumb.jpg.4152b46606056b75d71ffe8f76d42fb7.jpg

 

Sent from my moto iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh baš grozno izgleda. 

Ma da covjek ima para pa sve zamjenit a ne vako. A ...baji ga. Eno mi i filter ulja rikno bravo. Kud prdi tud i piša. :wallbash::spell:  zanimljivo kako sve počne rikavat kad nemam para . Bit će bolje jednog dana .

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20211214_110955.thumb.jpg.abed34cf938ade69e10cb38a0a91de42.jpg  dosta istrošeno izgleda. 

Ma znam zato ga i imam, i jednostavno je bio ljubav na prvi pogled. I dok sam  imala para ništa nije skupo al šta kad trenutno ne radim i čim mu se nešto desi nije mi dobro. A opet to sve što se ,,pokvari" je potrošno i normalno je da dođe vrijeme zamjene. A km nesmjem ni da kažem koliko napravimo skupa u kratko vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozdrav najboljoj ekipi :heart:Malo duže kasnim sa info . 

Sa gornje strane je bila rupica na ovoj ravnoj.  Tako da sam mogla gledati do besvijesti ne bi je vidjela ,jedino da sam sa rukom prošla. Za katalizator je rekao dok ide ide dobar je haha logično. Hvala vam svima na informacijama.

IMG_20220309_122713.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...