Jump to content
FAS Goran
shomispc

Šta posle svadbe? :)

Recommended Posts

Haha, svi su šerifi, svi su imali značke :D

 

Jeste Sonata, realno najjači prostor u gradu i što se tiče usluge i što se tiče ambijenta :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shomispc da, bio sam skoro na svadbi tamo, vrhunska usluga, prostor, sve, ali bas im je sve u full-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam tamo jednom na svadbi,jeste lep prostor i kako je sve osmisljeno,al nista specijalno sto se tice hrane,bar meni,a za pice svaka cast,sve strana pica ,mislim na viskije i vina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrana direktno zavisi od mladenaca, oni biraju koja ce jela biti :) U osnovnom meniju ti daju da biras 3 od 10 toplih jela, u boljem biras 4 od jos vise kombinacija - pri tome sve su bruka ukusne. Mi smo imali za toplo njoke sa prsutom, meksicke tortilje i sote stroganoff, i svi su se odusevili hranom (Na sve to ide standardna gomila predjela, teleca corba, rostilj i pecenje i francuski krompir). Od svega sto smo gledali, niko nije mogao ni da im pridje po meniju za hranu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, mi smo u Djurdjevdanu pravili prosle godine, isti fazon imas da biras sto bukvalno nigde nema od sarme do susija i kavijara, pri tom imaju degustaciju hrane gde naprave sve sto imaju pa mladenci probavaju i biraju....
Kod mene su svi gosti bili odusevljeni hranom, ja doduse nisam stigao da jedem taj dan
Dobra je fora sto ako neki gost zeli ceo dan da jede meze ili predjelo, sluzice mu se ceo dan i tako sa gomilom sitnica koje drugi nemaju da ponude i sve to uz stvarno pristojnu cenu.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata je ove sezone bila radnim danom 27e, vikendom 35e, standardni me i i standardno pice. Za eksluziv pice je +1.5e, a za hranu isto +1.5e. 

Djurdjevdan je jeftiniji 5e ja mislim. 

Isti je nivo usluge, samo je prostor drugaciji i za razlicit broj ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata je bas super, ali je lokacija presudila za Glamur u Zemunu, takodje vrhunska usluga i ambijent.

@shomispc Jesi li se pocupao finansijski :D

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glamur je jos skuplji, zar ne? :D

 

Mi smo izasli u nekom mrsavom plusu, ali nije ni bila ideja da zaradimo. Imali smo manje od 200 ljudi i ni na cemu se nije stedelo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake sezone je skuplje po malo, i plus moras da rezervises skoro godinu ipo dana unapred ako hoces subotu. I naravno, u Sonati se ne pravi svadba u julu i avgustu zato sto je pakao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=4188]Kuvalja[/mention] koja je to pristojna cena 
26€ nedelja, standardni meni sto podrazumeva meze, 3 predjela koja izaberes, corba koju izaberes, i za glavno jelo rostilj, prasece i jagnjece pecenje, svega imas neograniceno, svi stolovi sa dekoracijom od prirodnog cveca, kokteli dobrodoslice koje mozes da nastavis da pijes ceo dan, nisi vremenski ogranicen, dokle god ima gostiju i muzike niko te ne dira.... I verovatno jos dosta toga sto sam zaboravio, bilo vec skoro pre godinu dana.....
Inace Djurdjevdan je do maximum 260 ljudi a Sonata 300+

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Kuvalja said:

Inace Djurdjevdan je do maximum 260 ljudi a Sonata 300+

U Djurdjevdanu je 180 vec mnogo, ako bude vise od toga nema gde da se prodje. Minimum je 150.

Za Sonatu je minimum 180 a pravili su ljudi i za 300+ ali i sa 250 je guzva. Sonata ima mnogo veci podijum koji moze da upije 100 ljudi i da se ne oseti, a u Djurdjevdanu se 30 ljudi na nogama vec oseti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad sam gledao i dogovarao brojke koje sam napisao su mi rekli menadzeri i Sonate i Djurdjevdana, a i u praksi se pokazalo da je tako, Djurdjevdan sa 180 ljudi izgleda prazno kao i Sonata sa 250....
260 za Djurdjevdan je maximalni broj koji moze da primi, svakako je tad guzva i svaki sto popunjen, isto tako broj od 260 se smanjuje ako se uzima svedski sto, tad ne moze da primi toliki broj gostiju.
Kod mene je bilo 238 gostiju, i nije bila guzva, bilo je puno ali ne guzva, rekao bih taman, jedina zamerka je sto restoran nema profesionalnu ventilaciju nego klime, sto ne zadovoljava.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, shomispc said:

Glamur je jos skuplji, zar ne? :D

 

Mi smo izasli u nekom mrsavom plusu, ali nije ni bila ideja da zaradimo. Imali smo manje od 200 ljudi i ni na cemu se nije stedelo :D 

Jeste, neki evric je jos skuplji od sonate.

takodje ideja nije da se zaradi, samo ako se dotakne 0 top :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Kuvalja said:

Pa kad sam gledao i dogovarao brojke koje sam napisao su mi rekli menadzeri i Sonate i Djurdjevdana, a i u praksi se pokazalo da je tako, Djurdjevdan sa 180 ljudi izgleda prazno kao i Sonata sa 250....
260 za Djurdjevdan je maximalni broj koji moze da primi, svakako je tad guzva i svaki sto popunjen, isto tako broj od 260 se smanjuje ako se uzima svedski sto, tad ne moze da primi toliki broj gostiju.
Kod mene je bilo 238 gostiju, i nije bila guzva, bilo je puno ali ne guzva, rekao bih taman, jedina zamerka je sto restoran nema profesionalnu ventilaciju nego klime, sto ne zadovoljava.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

Ne znam, ja sam stekao drugačiji utisak. Bio sam na 2 svadbe u Đurđevdanu, obe sa 170-180 ljudi, i bila je gužva nisi mogao da prođeš kroz salu. Mi smo u Sonati imali 186 gostiju, na stolovima nije bila gužva (gledali smo 8 max da bude na stolu), a podijum za igru je bio pun tako da nije zvrljilo prazno. mislim, sve zavisi od tipa gostiju, Sonata je prazna sa 250 ako svi sede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...