Jump to content
FAS Goran
shomispc

Šta posle svadbe? :)

Recommended Posts

Mnogo ste mi se vi nešto razmahali, a niko koverte ne sprema :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome fali gostiju, tu sam, kidam cacak i vlasko, uzicko se podrazumeva... placam u kesu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora neko i da puca iz auspuha pošto oružje nije dozvoljeno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo ranije verovatno, svake godine poskupe za par evra.. Meni je realno najlepša sala od svih koje sam gledao a i hrana je možda čak i najbolja u tom cenovnom rangu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, koji vam je klinac? Da li je moguće da se palite na svadbe, lepu salu, nazovi bendove (svadbarske).... Čitam i ne verujem :lol:

P.S.

Razumem kada žene počnu da pričaju o tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3.7.2018. at 3:32 PM, MS PK said:

No1 - nemoj da se zenis!!!
No2 - ..nemoj da se zenis :D
 

Konačno da i iz tebe progovori glas razuma. :lol:

 

@shomispc šta da ti kažem, da li srećno ili moje saučešće. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao netko sa bogatim iskustvom samo ću ti reći da ćeš se posle mnogo puta zapitati "šta mi je to sve trebalo?" 

Pri tome mislim i na svadbu, ženidbu ,stan ,auto...

Ali to je i smisao života jer da je bolje 

onda bi se zvalo uživanje a ne život!

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, @bane@ said:

Što pa neka ga zašto bi njemu bilo bolje nego nama :D

Ovako ga posavetuj :lol:

 tekst je bitan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ženio sam se u prošlom veku. Ćale kaže, JA tebi pravim svadbu, a ti tvojoj deci kako hoćeš. Ja mlad, glup, neuk, ok. Da se saberemo posle svadbe, x je moje (za troškove), y je vaše. Y je bilo zamrzivač i fižider.
Moj stariji, hoću -neću, na kraju ode 6000 eur, mama i tata časte (jer znam kako sam se osećao kad su moji naplatili SVOJE troškove.
Deco, volite se, imajte razumevanja za onog drugog, ujedite se za jezik kada hoćete da ujedete partnera, ali imajte i neke svoje principe.
U suprotnom, TO ne može da funkcioniše. Ne nadajte se da ćete tokom zajedničkih godina, promeniti jedno drugo !
Baš suprotno, razlike će, neminovno, biti sve veće !
Pišem vam iz iskustva, a svadba je tema za komšije i daleke rođake.
Apsolutno nebitna stvar !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se apsolutno.

 

S tim da mi ne dozvoljavamo rodbini i roditeljima (što mojima, što njenima) da se mešaju u bilo šta. Mi plaćamo i biće kako mi hoćemo, mi čašćavamo koliko treba i kako treba. Ako neko od njih smatra da treba nešto da plati može da ubaci u kovertu koliko smatra da je ispravno, ali da se pita nikako :) 

 

edit: Tako mi je bilo i kad sam za Brava dao pare, prvi komentar nije bilo čestitam već "znaš kakvog golfa sam mogao da ti nabavim iz Švajcarske za te pare" - M'RŠ!

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAVO!!!! Tako smo uradili i moja žena i ja. Nema mešanja, jer to uvek ispadne bez veze, uvek se neko nađe uvređen, izvode besne gliste.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora na vreme da im se iseče uticaj, posle će da smaraju što oću stan na NBG, što decu vaspitavam ovako ili onako :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uticaj se sece finansijskom nezavisnoscu. Ko placa, taj je glavni.

 

Kao neko ko je poslovno video mnogo svadbi, cvrsto sam resio da je ja necu praviti.

Sva sreca, zena i ja smo istog razmisljanja.

Ni kao gost sad ne idem, osim ako je PREKO potrebno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ide to tako, kada se udje u salu hostesa lupi recku, niko tebe ne pita kolko je bilo. Možda čak i dodaju koju zvanicu više :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemaju oni pojma, vidiš kako naš vrhovni broji, do svadbe će da usvoje "brojanje po Vučku"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...