Jump to content
FAS Goran
neshaoct

World of Tanks tema

Recommended Posts

Uuuuuuu najs. Moja neka zelja je trenutno Y520 sa 1060, ali je ipak malo previse mislim. Pa onda nesto malo ispod toga bih gledao... (Brat inace ga uzeo na BlackFriday za nekih 120.000)
Videcu, za sada je stvarno sve na tome da mi hitno treba nova sprava, ali uskoro i krecem sa trazenjem...

 

Do tada vi WOT-ovci da napravite klan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg onda, juri Emmi, mislim da su oni jedini koji daju na rate istu cenu kao za kes, a da su od ovih jeftinijih prodavnica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako razmisljas o "madjarima" to je ok varijanta, ali treba da zaboravis garanciju.

Dobijes novo, ali dok radi - radi. Ako ne daj Boze zatreba garancija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš tako, svi ozbiljni prodavci sa KP koji donose tehniku ti uvažavaju garanciju. Malo je teže ostvariva u smislu da oni moraju da pošalju uređaj u HU pa čekaju da se vrati, ali neće te zahebati generalno.. mislim, oni žive od preporuka i dobrog feedback-a.

Ali opet, za to mora keš keš keš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulećite na kanal flcs u igri, čisto da se izdodajemo za neko platunanje ko hoće, ja sam popodne uglavnom slobodan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shomispc Jesi ostvarivao garanciju? Ja jesam i to kod najveceg "uvoznika".

Lepo je to i sjajno bilo tako da sam posle toga resio da dam tih 5-10% (jer to vise nije razlika kao nekad) i da imam garanciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja iskreno nisam imao situacija da moram nešto da reklamiram, ali znam ljude koji jesu bez problema. Drugar je pre neki dan uzeo Galaxy S8, posle par dana skontao da mu ekran ne reaguje na dodir u jednom delu, pozvao momka od kog je kupio on mu rekao da mu donese telefon sutra i da će ga on poslati što pre u Mađarsku i da se čeka oko 2 nedelje, a za to vreme mu je dao neki zamenski fon.. 

 

mislim, hajde da ga ne ureknem sada :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da ga ne ureknes. :D

 

Ja sam skoro dva meseca ostao bez sredstva za rad. Naravno da sam imao rezervno, ali sta da nisam?

To sam jeeeeedva iscupao posle, zavrsilo se bilo pretnjama. Posle sam cuo da to uopste nije usamljen slucaj.

A tu se ne radi o necemu vrednom par stotina evra, pa ono... Pojesces gubitak.

Kada dajes pare, sve ok, dobijes novu robu, ali kada se desi da treba garancija.....

To se razvlaci jako dugo, a DEFINITIVNO im nisi prioritet.

Zagube, zaborave, nemaju uopste neki sistem klasifikacije i administracije, u servisima stoji nedeljama... Svodi se na sistem dobre volje, i "ako se setim".

 

Moje iskustvo je takvo da ako kupujes nesto sto ti nije potrebno svaki dan, na sta si spreman da se odreknes garancije, ili si jednostavno tip coveka "ma nece valjda mene".... Samo napred. Ja vise ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ja ga obožavam. SAmo se treba navići na onaj magazine reload time. Sakriješ se, čekaš i gledaš kako se svašta dešava a ti puniš još 15 sekundi recimo, no dobro, kad završi baš možeš da napraviš veliki damage za malo vremena...

Hoćeš da krenes TD liniju ili...?

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 25.5.2018. at 9:18 AM, Milutinac said:

Uh ja ga obožavam. SAmo se treba navići na onaj magazine reload time. Sakriješ se, čekaš i gledaš kako se svašta dešava a ti puniš još 15 sekundi recimo, no dobro, kad završi baš možeš da napraviš veliki damage za malo vremena...

Hoćeš da krenes TD liniju ili...?

Tek sad videh ovo.

Probao sam i TD liniju, ali mi se nesto ne svidja.

Krenuo sam na onu drugu heavy liniju (od tier 8), pa cemo da vidimo kakva je.

Amx 65t je uzasan, ali su tier 9 i 10 bas dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, jasno sada :)

 

3 hours ago, skile86 said:

 

Probao sam i TD liniju, ali mi se nesto ne svidja.

 

 

Tu su foch-ovi, slabi su oni, slabo ih i ima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su ih u prethodnim update-ima malo unapredili, ali mi se ne igra nesto sa njima.

Ruska td linija gde je object 268 v4 je trenutno bas dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na SU100 sto se rusa tice i sad se lomim da li na SU152ku da idem ili na onaj drugi SU101M valjda

Sent from my E2105 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam došao do kraja...

Kad sam prestao aktivno igrati u garaži imam blizu 100 vozila, od toga 36 desetki i to sve izgrindanih, jer nisam nešto klanski tip, volim da sam u klanu aki bez obaveze.

Sada wows, svet brodova malo je opuštajuće...

Su 152 spor, trom nominalno velik dmg, su 101 brz, brzo puca, lako menja pozicije

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...