Jump to content
FAS Goran
neshaoct

World of Tanks tema

Recommended Posts

Dada, danas krece 1.0...potpuno novi graficki engine koji izgleda brutalno...

Danas valjda krece i potpuno novi Italian tree tenkova. Trebalo bi da ima i Fiat3000
 

Fiat-3000-1.thumb.jpg.a3baf657d268a12da358dd2552681f32.jpgFiat-3000-2.thumb.jpg.fa6f0ea0540352b1cbc1b61291cb2b79.jpg

post-540077471-0-56480900-1520423983.thumb.jpg.4c65b86eda3b9261a39cc020a25289ea.jpg

 

 

Videcemo, spominju se jos neke Fiat sprave...

 

Uskoro kupujem masinu koja ce moci da podnese ovo na max...do tada picim WOT blitz, ali na kompu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Milutinac said:

Uskoro kupujem masinu koja ce moci da podnese ovo na max...do tada picim WOT blitz, ali na kompu...

Oni se hvale da su baš imali u vidu da im je dosta igrača iz Rusije, istočne Evrope, Kine, a da to nisu ljudi koji tek tako potroše hiljade dolara na nove PC konfiguracije na svakih par godina...tako da bi ''pucali sami sebi u nogu'' (baš tako rekoše :D), da se nisu mnoooogo bavili optimizacijom u cilju da sve radi kako treba i na malo slabijim mašinama. Po tome šta ljudi pišu danas, otprilike je tako kako su i rekli. Grafika sa 2GB, 8GB RAM-a i pristojan CPU...i eto Maximum ili Ultra igranja na 60+ fps :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, alfini0507 said:

Na kompu, na cemu drugom?
 

 

Kao sto rekoh...

 

On 21/03/2018 at 8:40 AM, Milutinac said:

...do tada picim WOT blitz, ali na kompu...

 

Blitz je mobilna verzija...ali ja picim na kompu. Izgleda sasvim pristojno...taman da se uvezbam do kupovine novog lap-topa i prelaska na pravi wot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aih...znam sta radis :police:

 

Su85 je ako se ne varam tier 5 ili 6... Dakle vratio si se unazad da vijas noob-ove :D

 

Ja standardno igram francuski tree ali sam nesto krenuo ruski i onda kada sam stigao na tier2 imao sam 6 od 7 kill...ja krenuo borbu a oni svi se nameste i stoje i kao nesto cekaju...osmatraju :D

 

Da vidimo ko sve ovde igra WOT pa kad kupim laptop da se ganjamo zajedno

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Milutine, nekada si se ganjao po miseluku, a sada skupljas pare za komp i ganjas se tenkicima, sta uradi taj dizel od tebe

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au druze...veruj mi da je lakse i isplativije da dam 100k za lapsi i da se vijam tenkicima nego da debelom sipam gorivo i placam cisternu da ide za nama po Miselucima 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećeš valjda toliko da daš za laptop?? Za te pare možeš da uzmeš komp koji će da ti traje 10 godina i da još uvek bude dobar.. :D

Edited by Pluto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto Pa neki i3 od 50-ak mi ne zavrsava posao za ono sto meni treba. Takodje mislim da ni sa sledecom klasom za nekih 80 necu dugo biti miran. Videcu...polako

Komp ne dolazi u obzir...nemam gde sa njim a treba mi svakako prenosna spravica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko moje iskustvo govori da ne treba toliko davati za laptop, jer nema smisla. Dosta komponenti je integrisano tako da si zarobljen sa tim šta imaš, za godinu dana već izaće sledeća serija procesora. i3 nikako i5 može, ali je ovde se bezobrazno skupo. Kada bi mogao nešto preko da naručiš ušteteo bi jako puno para. Laptop je u startu jako skuplji zato što je manji od PC-a.

Evo čist primer da ne kupuješ u win winu i gigatronu, radi se o istom artiklu - emmi i win win 

Pa pre kupovine potraži neku vezu da se to kupi preko za menje pare, pozz :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam zaboravio da napišem, zato sam i stavio isti link. emmi je u vlasništvu win win-a. Oni su to jako pametno smislili, svako ko ne zna oko računara prvo što ga asocira su win win i gigatron, oni tamo dignu cene duplo više, dok u emmiu imaju normalne i tamo prodaju na veće količine itd. baš zbog toga ima par radnji u BGu i nijedna nije na nekom dobrom mestu gde ima dosta ljudi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra im fora ta sa Emmi-em. Češće pazarim tamo, jeftiniji su. Bc-group ume da zabode dobru akciju ponekad. Pazario pre par godina laptop kod njih, bio solidno povoljniji nego bilo gde.


Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mađarska... :D tj. ljudi koji dovlače komponente iz Mađarske. Imam jako dobro iskustvo sa nekim likom iz NS, ima ko zna koliko pozitivnih ocena na KP i nijednu negativnu.

Sve stiglo kako treba, sa garancijom, sve lepo dogovoreno...a, znatno jeftinije. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

Au druze...veruj mi da je lakse i isplativije da dam 100k za lapsi i da se vijam tenkicima nego da debelom sipam gorivo i placam cisternu da ide za nama po Miselucima 

 

:D

I ja igram WOT sa ovim laptopom i do sada ide bez problema.. 

 

Ne stižem ovih dana da skinem novi enCore update, ali trebalo bi da bude ok na jačim podešavanjima ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je samo za wot i ostale uobicajene radnje (YT, torrent...) radilo bi posao i tako nesto. Ali nije...zbog toga mislim da idem na nesto samo malo jace

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Milutinac said:

Da je samo za wot i ostale uobicajene radnje (YT, torrent...) radilo bi posao i tako nesto. Ali nije...zbog toga mislim da idem na nesto samo malo jace

Juri oglase na benchmarku, ja sam proslo leto uzeo kompletno nov Lenovo Y700 (I7 6700HQ, GTX 960 4GB DDR5, 8GB DDR4, FHD IPS ekran, https://www3.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/ideapad-y700-series/Ideapad-Y700-15/p/88IPY700618) za 650e, a u radnjama je tada bio oko 1000.. Na to sam samo uložio 100e za intel m2 ssd tako da je me je izašao 750e, i opet sam uštedeo prilično..

 

Skoro sam isto uzeo devojci HP EliteBook 820 G3 (I5 6300u, 8GB DDR4, m2 SSD 256, FHD IPS ekran http://www8.hp.com/us/en/products/laptops/product-detail.html?oid=7815289#!tab=features) za 350e, doduše polovan..

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...