Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

Pa problem jeste sto ga nikad niko i nije video!

Ti kazes ja pravarant  i sad svi treba da ti verujemo jel da a ko zna ko si ti i sta si?

Ali MAJSTORE dokaz na videlo pa pricamo dalje!

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule, kako te nije sramota. Ja se sećam da si se čoveku ubacio u oglas, i sjebao mu prodaju. I to je bilo bar pre jedno 3 godine, ako me sećanje ne vara, ali Aca će već napsiati. I otkuda tebi pravo da komentarišeš da neko treba da koristi viber i druge mesindžere???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga i advokat ali koji takodje nema dokaze.

A kad smo vec tu ajde da vam malo objasnim i ko je marko.jovanovic koji  se navrzao na mene...

 

To je lik koji je  od mene hteo da kupi i obratio se kulturno i normalno ali je trazio iskljucivo Golf 4 1,9TDI sa 130ks jer sve ostalo je smece i samo je to auto i ja pokusavam da ga edukujem i kroz pisanje nazrem o kakvom se liku radi i shvativsi da ne mogu da se borim vise, ja mu saspem istinu u lice i evo rezultata.  Nije kupio Golf koji je hteo i da cipuje i da bude najbrzi covek u ulici ali je zato uzeo nesto sasvim deseto  iako je mene strogo masirao za Golf.

To vam je samo jedan od dokaza koji  pokazuju da se jedno misli,drugo radi i kad citate ovde te postove vecinu mozete da bacite u vodu jer su neiskreni.

Svaka cast izuzecima jer takvih i realnih uvek ima ali istina je ono sta najvise boli.Oduvek bilo i bice.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta tebe bole što sam ja hteo da kupim?

Citiram te: "Ali MAJSTORE dokaz na videlo pa pricamo dalje! "

Jeste, kontaktirao sam te, i nisi imao i to je to. Zajebao sam se sa Idejom, ne leži mi, ali ću to svakako ispraviti, ispod 150ks ne razmatram.

 

P.S.

Nisam drveni advokat, i za tvoju informaciju sam bio veoma nekulturan prema Aci Panišeru na jednom drugom forumu, upravo zbog VW, skroz druga priča, i za to sam popasao trajni ban. Radi se o tome da je Aca Panišer malo VW hejter, i ispalo je bez veze, i ja mu se javno ovim putem izvinjavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar je bio u fazonu kako je to mnogo para za 1.6 atmo klotaru jer za tu ili manju lovu daje 2.0 dsg (ne secam se jel bio fr tsi ili samo tdi).

 

Tako nesto, ne secam se tacno, da mene sad neko ne uzjase da krivim nesto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko.jovanovic said:

Šta tebe bole što sam ja hteo da kupim?

Citiram te: "Ali MAJSTORE dokaz na videlo pa pricamo dalje! "

Jeste, kontaktirao sam te, i nisi imao i to je to.

Zajebao sam se sa Idejom, ne leži mi, ali ću to svakako ispraviti, ispod 150ks ne razmatram.

Meni je svejedno sta ces ti da kupis ali kakv si ti stav imao tad  i kakve si  zelje imao a ja pokusavao da ti otvorim oci i ti uporan, i na kraju sam prsao i otkacio te jer se sa tobom nije moglo raditi.

I sad ti ja smetam sta god da napisem jel da? Samo da se zna zasto si takav prema meni ovde na forumu.

 

Kad je neko normalan i ima normalan nastup ja  mogu da mu budem bolji od rodbine  ali kad neko zaista nastupi nenormalno ja tu izbegavam da objasnjavam jer nemam zivaca  za to a svestan da od  saradnje nema nista usled nenormalnih zahteva. Uostalom  kad ti auto nije legao pa sto ga nisi prodao pa kupio sto ti srcu lezi?

Od tad je proslo vec x godina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

Komentar je bio u fazonu kako je to mnogo para za 1.6 atmo klotaru jer za tu ili manju lovu daje 2.0 dsg (ne secam se jel bio fr tsi ili samo tdi).

 

Tako nesto, ne secam se tacno, da mene sad neko ne uzjase da krivim nesto.

Bravo! Upravo tako je bilo! Ne naravno za manju lovu, jer kad Dule nudi to mora da bude skuplje od svih iz oglasa!

 

Aca izmislio oglas jel da?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

Komentar je bio u fazonu kako je to mnogo para za 1.6 atmo klotaru jer za tu ili manju lovu daje 2.0 dsg (ne secam se jel bio fr tsi ili samo tdi).

 

Tako nesto, ne secam se tacno, da mene sad neko ne uzjase da krivim nesto.

Opet kazem dajte dokaz  ali sve i da jeste  tako bilo  nema tu sta da se raspravlja  ako se poredi auto sa 38k km i auto sa  ko zna koliko km  a kako vi to kazete za kola iz uvoza. Non stop drvite  kako auto sa malo km  vredi vise  e pa eto u tom slucaju je vredeo vise i to je to.

Onaj ko je hteo da kupi takav auto ne bi ni pogledao drugi koji ima vise km a pritom je razlicite kategorije jer je dizelas.

Onaj ko je hteo benzinca taj ce da kupi benzinca i mozes da mu nudis  dizelas po bilo kakvoj ceni i on ga nece kupiti jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ti.

Kao prvo, veoma si naporan sa nuđenjem svojih automobila u svakoj prilici, i u tuđim oglasima, a naročito van oglasa. Ako imaš odobrenje administracije u redu, da se lepo na uvodnoj strani foruma stavi obaveštenje da je tebi dozvoljeno oglašavanje u svakoj prilici, da se ne nerviramo više.

Kao drugo, iritiraš sa potenciranjem toga kilometraža mora da se vrati, i da je to normalno, jer to zaboga svi rade, jer ne može da se proda auto sa 300K na satu.

.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta sad zelis da kazes sa tim slikama?

Evo i ja cu da okacim neke Leone i sta sad?

Jel negde ucinjena prevara sa kilometrazom ili slicno  jer ovo je tema za to?

 

1.jpgSeat 1.jpg

3.jpg1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule,

kakav si mobilni telefon imao 2015g? Otkuda znaš gde je čovek bio, da li je imao neki paket sa mobilnim internetom, na kraju krajeva da li koristi smart phone? Možda je otišao na Kamčatku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, marko.jovanovic said:

Opet ti.

Kao prvo, veoma si naporan sa nuđenjem svojih automobila u svakoj prilici, i u tuđim oglasima, a naročito van oglasa. Ako imaš odobrenje administracije u redu, da se lepo na uvodnoj strani foruma stavi obaveštenje da je tebi dozvoljeno oglašavanje u svakoj prilici, da se ne nerviramo više.

Kao drugo, iritiraš sa potenciranjem toga kilometraža mora da se vrati, i da je to normalno, jer to zaboga svi rade, jer ne može da se proda auto sa 300K na satu.

.....

Ako sam tebi naporan ti me zaobidji.

Bar je to lako.

A posto ne nudim bas tako automobile kako ti to mislis jer tebi je dovoljno da spomenem neki  i da je odjednom sve  moje najbolje i nudi se svuda onda vise shvati da administracija nema nista s tim.

Od buve pravite slona i to namerno samo da bi meni napravili kao neku stetu.

Ali vasu nazalost  ima ljudi koji su provalili vas cilj i nameru i svesni su da ste nerealni.

Eto pominjes u tudjim oglasima? PA daj dokaz mnajstore,daj da vidimo to mesanje u tudjim oglasima  pa da se poklopim usima.

Ali kao i uvek do sad  od vas  takvih dokaze  ne dobijam nego samo klevete i lazi.

A to je ono sto bi administracija trebala da radi tj da brise vase postove   koji nemaju dokaza.

5 minutes ago, marko.jovanovic said:

Dule,

kakav si mobilni telefon imao 2015g? Otkuda znaš gde je čovek bio, da li je imao neki paket sa mobilnim internetom, na kraju krajeva da li koristi smart phone? Možda je otišao na Kamčatku?

Kad je tako vazna prodaja  u pitanju  moze da odgovori porukom  i da kaze na koji broj da pozovu nekog ko moze da im pokaze auto.

Sta mislis dali ja kad odem negde na nekoliko dana gasim oglase da me ne bi zvali jer sam u romingu?

Te 2015 sam imao  Iphone 6+ 64GB koji moze sve a ovo sto sam spomenuo mogu i daleko skromniji telefoni.

Ne ubedjujem nikoga sta je trebao da radi nego dajem svoj  komentar  da mi nije normalno da neko brise oglas sa foruma da ga neko ne bi zvao a stalo mu je da  proda auto. Tad se u oglas trebalo staviti da odlazi u inostranstvo i da moze da se kontaktira iskljucivo na viber,whatsapp i slicno i samim tim je resen problem.

Izgleda da su po tebi krenuli smart telefoni da se koriste 2017-te?  (Ajde malo i ja da pravim od buve slona)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Pa problem jeste sto ga nikad niko i nije video!

Ili si ga samo ti video al u svojoj glavi?

Ti kazes ja pravarant  i sad svi treba da ti verujemo jel da a ko zna ko si ti i sta si?

Ali MAJSTORE dokaz na videlo pa pricamo dalje!

Neka mi ne zameri administracija na "političkom off-u", ali ovo sa tobom me podseća na one čuvene "dokaze" o tome kako je Djinjdić tražio bombardovanje SRJ, a snimka NIGDE nema. However, nekim čudom, mnogi si ga "videli", i sad je to postalo aksiom, baš kao čini mi se i ovo tvoje "miniranje" tudjeg oglasa! Ajmo ovako, taman neko najgore pljuvao nečiji oglas, ubacivao i prodaju nečega što nema veze sa automobilima, vredjao prodavca, ne može mene NIKO da odvarati od tog oglasa, ako sam ga ja zacrtao, i odlučio se za njega. Nikakva ubedjivanja, OSIM da taj auto zaista ne vredi, me neće naterati da ga ne uzmem u razmatranje! A da je to nekorektno u najmanju ruku- JESTE, samo bi se to već negde pojavilo. Lično- ja napravim sve moguće screnshotove situacija koje bi mi nekada mogle zatrebati, pa me čudi da ovde pojedinci koji pamte svačiji zarez i tačku, nisu tako nešto "snimili".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo tog oglasa od 21.08.2015. godine:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/69320-p-seat-leon-2008-16-kupljen-nov-u-srbiji/

 

Pošto će samo kratko biti vidljiv kako ga Google ne bi opet indeksirao, evo da ostane par printscreen-ova:

 

oglas001.jpgoglas002.jpgoglas003.jpg

oglas010.jpgoglas005.jpg

 

Neki postovi iz tog oglasa (na osnovu kojih se vidi da je u pitanju bio crveni Seat, iako se više ne vide slike iz prvog posta kojim je otvoren oglas), prebačeni su još tada ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/60037-šta-boja-vašeg-automobila-govori-o-vama/&tab=comments#comment-1254531

 

EDIT:

 

Istorijat te teme (oglasa):

 

21.08.2015. u 14:41 - otvorena tema od strane The Punisher

26.09.2015. u 00:39 - obrisano 7 postova iz teme od strane neshaoct

26.09.2015. u 00:39 - zaključana tema

23.09.2016. u 18:46 - sklonjena tema (to je ono što @The Punisher kaže da je tražio da se skloni)

24.05.2018. u 11:43 - ponovo dostupna tema

 

Screenshot_39.jpg

 

Šta je bilo u tih 7 postova ne može sada da se vidi jer je trajno obrisano.

Par godina unazad se koristi sistem za ''hide'' kako bi uvek moglo da se vrati ako nešto zatreba, jer kada se izbriše forum to drži samo 30 dana posle brisanja, i onda automatski definitivno obriše za sva vremena, kao što je bilo za tih 7 postova. Tada je korišćena IPS 3 verzija, posle toga IPS 4 verzija softvera. 

 

Činjenica da je brisano znači da je bilo nešto što oglasu ne pripada, što se slaže sa onim što ljudi kažu. Plus, vidi se d aje bio crveni Seat iz onih prebačenih postova.

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo druže, ja ovde vidim samo 2 Duletove replike, koje ni na koji načina ne "miniraju" ovaj oglas?! Ako mi je nešto promaklo- ili je to uradio na neki drugi način, zaista ne znam. Ovde mi je sve korektno sa njegove strane. Ajd da ne bude kako ga branim, još sam i naglasio da su takve stvari u najmanju ruku nekorektne, ali ovde ne vidimo NIŠTA iz priloženog. Možda si samo hteo da nas uputiš o kom oglasu se radi, ali ne i gde je Dule urušavao tudji oglas. ne znam...Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LjubeVG

 

Pisali smo istovremeno, dopunio sam post u međuvremenu...jer sam i ja video da imaju samo 2 posta, pa sam onda pogledao da nije nešto sklonjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbacilo mi je da ima još 3 notifikacije, pa sam zato direktno citirao tvoj komentar, misleći da će se te 3 objave umetnuti izmedju, pa da se zna da tebi repliciram. Nije namerno! Vidim da si dopunio, pa ako je već tako, onda nema sumnje da je Dulence tu nešto "zasrao", hehehehe...Dule, Dule, dzavolčiću jedan:devil:

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, neshaoct said:

Činjenica da je brisano znači da je bilo nešto što oglasu ne pripada, što se slaže sa onim što ljudi kažu. Plus, vidi se da je bio crveni Seat iz onih prebačenih postova.

Pametnom dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma je ruzno mesati se u tudju prodaju i jos pravdati sebe,ako je auto toliko presao prodace se u svakom slucaju.Mozes da okacis bezbroj besplatnih oglasa u tudjoj temi nema sta da trazis.Kako bi bilo kada bi kada ti izbacis auto na prodaju,svako od nas preporucio nekoga koji prodaje isti auto za manje pare?To nije u redu druze.Cak se i meni umesao u oglas za gume,ali ja ne dajem tome znacaj.Na pitanje ovo treba da bude oglas sa takvim opisom,dok je kolega Dragan lepo rekao barem napisi dubinu sare i cenu.Vise cenim njegov komentar,tacnije tvom i ne dajem znacaja.Po tvome je trebalo napisati NOV NOV,novo je samo iz fabrike ili direkt iz prodavnice,cim nesto predje malo to vise novo nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Cak se i meni umesao u oglas za gume

E bas sam ti se umesao. 

Okacio si oglas a ni slike postene nisi stavio dok  ono osnovno kao sto su DOT i dibina sare  ne postoje na oglasu a pritom ni telefon nisi okacio.

Procitaj pravila o postavljanju oglasa pa mi onda pridikuj kako sam ti se umesao.

A inace to mesanje se svodi na ponudu svoje robe u tudjem oglasu a ako ti vidis da sam ja nudio nesto svoje onda kupi naocare.

Sto se tice  punisherovog oglasa sad mozete samo da nagadjate sta je bilo ili nije  ali iz mojih komentara vidite samo da je sve dobronamerno ali bez obzira  na to sto nisam znao o cemu se radi ja sam se jos davnih dana izvinio ali Punisher je takav lik da ne prasta sto opet govori o tome kakav je covek.

Uostalom i da jesam tako nesto ucinio,u sta cisto sumnjam jer bilo bi onda jos x tudjih oglasa gde sam kacio svoje automobile i vi bi to dokazali,citajte da i sam Punisher  pise da ga niko ne zove i kontaktira i da je na kraju njegov prijatelj a vlasnik auta dao nekom preprodavcu auto sto znaci da prodaja  svakako nije bila ugrozena a on ovde napisa i ispljuva me kako sam mu ja unistio prodaju. Da to nije mozda malo "kvarno"?

E sad vi vidite sta je realnost a sta masta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dot imas na slikama.Zasto bih stavljao DOT u opisu kad se jasno vidi na slici?Inače ako hoces da pomognes skrenes lepo paznju sta treba da se doda ,kao kolega Dragan i uradjeno je posle njegov post-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto onda nisi stavio cenu ili kontakt telefon?

Jbt ne mogu da shvatim da niko ne da na sebe  al ni mrvice a  evo vam dokaza kakv je oglas danijel postavio pa procenite sami!

Sta je tu nenormalno sto sam ja pitao? 

Ili ces jos da me ubedjujes da je to pravilno postavljen oglas?  

Ne smes nikom nista reci i onda ispadnes jos kreten sto si postavio pitanje!

Jadni li smo mi i nije ni cudo sto smo ovako propali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je s vama ljudi?

"Ego želi moć jer je u suštini ne posjeduje, jer je u suštini ništa i to mu je onda kao neka kompenzacija."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...