Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

Zasto je u Srbiji IN da se pretpostavlja? 

Kao da nikad nista nije moguce. 

Mogu dati i broj sasije pa proveravajte koliko hocete ali garantujem da na oglasma u Srbiji ne postoji bolji jer bolji moze biti samo nov. Zato pitam koliko vredi ovakav auto kad je u ovom stanju i sa pravim kilometrima. 

Zato cu ga i registrovati i uzivati u jeftinoj voznji. 

 

IMG-d6ee1cf940b6db0ac0bb496d4206a048-V.jpg IMG-380d382f14bea68b8590b68c4e59d79a-V.jpg

IMG-60ceaf75dc325a64f4d53114bbe9d9e8-V.jpg IMG-f58d8c3a417e840a4b22e80517519a04-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi kao i svaka druga polovna roba, vredi onoliko koliko je neko spreman da plati. A ti sad možeš njemu smanjiti km i na 50k pa će ga neko kupiti i pre i platiti možda i više nego sto bi platio auto sa 200k a pogotovu nego sto bi platio auto sa 500k. I to se zove dovodjenje u zabludu kupca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi dirao kilometrazu kad imam servisnu  i auto u neverovatnom stanju? 

Pre neki dan mi stigne Kawasaki 2009 sa 68k km iful servisnim ipta me uvoznik da li da smanji i ja mu rekoh a zasto kad je sve savrseno. 

Tako svi motocikli imaju uglavnom oko 50k km a uglavnom nesto ispod 50k km nebitno kojeg godista i kategorije su. 

Ovaj Touran sam platio debelo vise od nekih pocetnih na oglasima i prvo sam razmisljao o prodaji a onda kad sam ga video resio da registrujem. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po našim oglasima, oko 5k eur spram km i knjižice... Pogotovo što je auto za tovarenje, mpv, nepopularan. To je za neku pekaru ili keramičara...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/24/2022 at 11:20 AM, Dule 021 said:
Zasto je u Srbiji IN da se pretpostavlja? 
Kao da nikad nista nije moguce. 
Mogu dati i broj sasije pa proveravajte koliko hocete ali garantujem da na oglasma u Srbiji ne postoji bolji jer bolji moze biti samo nov. Zato pitam koliko vredi ovakav auto kad je u ovom stanju i sa pravim kilometrima. 
Zato cu ga i registrovati i uzivati u jeftinoj voznji. 
 
IMG-d6ee1cf940b6db0ac0bb496d4206a048-V.thumb.jpg.65fc8785732c5a5fbabd7c3abb0d2e94.jpg IMG-380d382f14bea68b8590b68c4e59d79a-V.thumb.jpg.3fca2c4959843995ce64b097c35e54c7.jpg
IMG-60ceaf75dc325a64f4d53114bbe9d9e8-V.thumb.jpg.bd82d062710ac4f1f357a6b3cf10724b.jpg IMG-f58d8c3a417e840a4b22e80517519a04-V.thumb.jpg.59579bee6d828dea149955cdf35a30c6.jpg

Da vidimo car vertical izveštaj ako smeš da pokažeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam glup pa da mi treba car vertical. 

Vidim kakav je auto,cujem motor, pa imam valjda dovoljno iskustva. U svakom slucaju ovo je vanserijski primerak kakvog je jako jako tesko naci. 

 

20220422_123607.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakav sam to ja? 

Znaš nešto što drugi ne znaju? 

Dajem ti primere gde nije dirana kilometraza i ti spominješ varanje? 

Pa da li si ti normalan? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha al samo mi nadji gde to pisem pa da se uverimo da i ti ne pretpostavljas. 

Vi momci samo pretpostavljate i nagadjate a to vam nikako nije dobro. 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, shell said:
Pa ovo pises za svaki drugi auto iz tvoje ponude

Doduše, nije baš svaki drugi auto ostavljao za sebe al se sećam kroz maglu da je bio i jedan Grande Punto i još neki...

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese i neki Bmw isto vanserijski primerak ostavljen za sebe? Sve neki vanserijski primerci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se secate al gde je dokaz da sam to napisao? 

Bilo je par primeraka koje i jesam registrovao jer inace kako bi dosao do cifre 73 ali vi ste izokrenuli to sto pisem pa mislite da to govorim za svaki auto sto je suludo jer sam ih do sad imao preko 1000. 

 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tebe se traži samo jedno a to je da priznas da svako vracanje kilometraže je prevarantski postupak. Može to da se pravda svačim nečim ali u suštini je prevarantski postupak.
Sto se tiče tvojih kola, ja nikad nisam ni sa jedne strane čuo da je neko loše prošao, znaš da biraš, sve to stoji ali samo ta priča oko vracanje kilometraže, to ti je minus. Znaci, ko god i zašto god, vrati kilometražu radi dalje prodaje, to spada u prevarante..
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle sa napadanjem coveka, kad znamo da svi u Srbiji vracaju kilometrazu, neko vise neko manje, a garantujem da 95% vas ne vozi auto sa pravom km, ali ih i dalje vozite bez problema i "sutra" kad kupite drugi auto ni on nece biti sa pravom km..?

Covek javno govori o tome i vi ga napadate, ne znam samo dokle vise, postaje dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel sam ja negde ikad rekao da to nije prevara? 

Kola koja ja uzimam nekad imaju vracene kilometre jer je uvoznik na granici prijavio manje a vraca ih u NS pre carinjenja i ja ih vidim prilikom istovara sa kamiona a ja kazem kupcu prave kilometre i dam mu servisnu knjizicu ako je ima. Ako nema dam mu dokaz u vidu fotografije jer slikam kilometrazu pre vracanja. 

Nekad i ja ne mogu da kazem da li je original i ogradim se jer je vec bila vracena na granici ali svakako gledam auto a ne kilometre jer oni su mi najmanje vazni. 

Ali evo pojedini kvarnići kad okacim auto sa pravim kilometrima i dokazom lupetaju o takvim kolima. 

Nikad takvim nista nece valjati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti a i ne mora. 

Jednostavno neki veruju u svašta a neki u ništa. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Dule 021 said:

A kakav sam to ja? 

Znaš nešto što drugi ne znaju? 

Dajem ti primere gde nije dirana kilometraza i ti spominješ varanje? 

Pa da li si ti normalan? 

Svi vi "ovlašćeni" i "neovlašćeni" dileri. Narod nepismen, sklon verovanju u Deda mraza, ti zarađuješ na neiskustvu, neznanju i prevarom.

Ovakvi forumi treba da otvore oči što većem broju ljudi šta i kako kupiti a ne treba nikako ne služe da bi ti i tebi slični pričali bajke, lepo ljudi primetiše, najnoviji trend "baš sam hteo ovaj primerak da ostavim za sebe ali eto prodao sam ga šuraku, cimeru od tašte" i slične laži.

Niko ovde ne može tebe da natera ništa, ti si formirana ličnost, kako kao čovek tako i kao trgovac, ali doći ovde i izigravati nevinašće i poštenje je mnogo nisko.

Suština u minut 17 sekundi

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda je mrmot zavio čokoladu. :)

Kvarniću a neki dokaz za to što pišeš? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...