Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

3 hours ago, Flex said:

Muljanje sa kilometrazom je prevara, a ti si PREVARANT. Da ti pomenem jos jednom ako si zaboravio. emoji6.png

Evo dokaza da pises bez ijednog argumenta. S kojim pravom to radis? Odakli ti ideja za ovo? Dirnuo sam te tamo gde si najtanji pa sad kenjass? 
 

3 hours ago, Flex said:

Ja svoj posao ne reklamiram na forumu niti se hvalim kako sam ucinio ovom ili onom.

Bez argumenata?! Jesi li vracao kilometrazu? Jesi. Je l' (obrati paznju kako se pise) vracanje kilometraze prevara? Jeste. Jesi li prevarant? Jesi. Kraj price.

Gde sam vracao? 
Daj primer, konkretan primer pa da zavrsimo ovo tvoje bezobrazno piskaranje. 
Samo jedva cekam da se uhvatis jokerovog posta gde sam sve napisao za dva auta i to pre samo 8 godina. :lol:
Nisi sposoban da das neki drugi argument ocigledno jel tako? 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre mi stigne ponuda od nekog uvoznika. 
Nova kola kako on kaze koja su presla 228k km. 
I stvarno na slikama je extra auto. 
Nazove me i kaze da nisam trebao da napisem to u grupu da imaju vise km jer to je normalno i svi znaju da se kilometraza spusta. 
Ja mu se izvinio jer nisam imao lose namere ali sam napisao da danas maltene svako ima tu aplikaciju u telefonu i moze da proveri km. 
 

A161E11E-5037-4F8D-A350-6401B900A7A6.jpeg3669CAAE-4DF0-42BE-BD44-B22B78A3673A.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

642000... 

NOV NOV NOV. 

Tek se razradio. :D

Uzimaj ga Dule, kaci na oglas, malo ga operes ( znas ono tvoje :D ) i vozi Misko :D

Onda kad Flex i ostali krenu da te napadaju krene prica kako je ovde sve zamenjeno vise puta sto je naravno mnogo bolje nego da je na satu pravih 150 hiljada i da vecina stvari nije menjana :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/25/2019 at 1:57 PM, Dule 021 said:

Ja mu se izvinio jer nisam imao lose namere ali sam napisao da danas maltene svako ima tu aplikaciju u telefonu i moze da proveri km. 

Aplikacija se zove?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/25/2019 at 2:02 PM, dekirs said:
642000... 
NOV NOV NOV. 
Tek se razradio.
Uzimaj ga Dule, kaci na oglas, malo ga operes ( znas ono tvoje ) i vozi Misko
Onda kad Flex i ostali krenu da te napadaju krene prica kako je ovde sve zamenjeno vise puta sto je naravno mnogo bolje nego da je na satu pravih 150 hiljada i da vecina stvari nije menjana 


Too lutkoo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, mitros said:

Aplikacija se zove?

Targa Scaner je takodje jedna od aplikacija. 

@dekirs

Veruj mi da kad bi seli u ova kola sa ovim kilometrima da bi se sasrali na sopstvena. 
Kako god okrenes ovo je auto star 4 godine i vozen je na otvorenom. Takva kola su uvek u odlicnom stanju a pogotovo sto ovo nije Fiat ili neki donji srednji brend nego Mercedes koji je ipak dosta iznad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs, ma upalio bi plavusu kad bi seo u Mecku. Znas ti sta je to, nov auto.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Edited by Flex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo malo razmisljas skontao bi da je auto vozen na otvorenom i da tu nema cimanja prva druga treca brzina u gradskoj voznji i ne bih se uopste iznenadio da je plivajuci zamajac samo jednom do sad menjan. 
Ovo pisem za one sa plivajucim zamajcem a posto je ova Mecka automatik...:sleeping:

Okacio sam ovo da vam pokazem sta ponekad kupujete a pre par dana mi se takodje ponudila ovakva Mecka 2012 a poslednji tehnicki bio na 450k km pre godinu dana tako da je sad imala oko 500k. 
Eto naveli ste primer Brava sa preko 400k km a to je nista neuobicajeno i zamislite koliko vas ga je gledalo zbog primamljive cene a i kilometraze od 180k km. Pa ljudi moja zena je od mene dobila fenomenalno sacuvan i ispravan auto iz CH i to Citroen C2 1,1 2004 koji ni klimu nije imao a presao je jos pre dve godine 218k km. 
Mi klimu i ne koristimo tako da nam nije presudna stvar kao ni neke druge stvari jer kupujemo auto a ne opremu. Evo i sad vozi Punto koji nema i nikad nije imao ugradjenu muziku i vozimo ga vise od 18 meseci i nismo je ugradili. Jednostavno nismo robovi opremi i raznoraznim drangulijama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Dule 021 said:

 

Veruj mi da kad bi seli u ova kola sa ovim kilometrima da bi se sasrali na sopstvena. 
Kako god okrenes ovo je auto star 4 godine i vozen je na otvorenom. Takva kola su uvek u odlicnom stanju a pogotovo sto ovo nije Fiat ili neki donji srednji brend nego Mercedes koji je ipak dosta iznad. 

Mnogo sebi dajes za pravo.Po cemu ti verujes da bi se mi sasrali na svoja auta?Ako mislis da svi vozimo lomove od preprodavaca svakakvih ,grdno si pogresio.
Druga stvar,dal je neko rob opremi ili ne,to je neciji licnu ukus.To sto ti i tvoja zena niste kako kaze robovi opremi,vasa stvar.To sto ti tako mislis ne znaci da si u pravu.
Cisto sto si napisao da vama ne treba klima,vise nego 90% ljudi ce se ovde sloziti da je nama maltene svima potrebna klima.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ja nisam zahtevan za opremom je moje licno misljenje i ne namecem ga nikome jer svako ima pravo da trazi sta hoce al znam da 50% od tih zahtevnih ne koristi pola opreme koju zahteva da auto ima.

Flex zasto izvces ono sto je napisano? Na PP si bio dobar pa si malo popustio jer sam i ja stisao strasti a sad opet pocinjes zeljan slave i to one najgore -virtuelne!

 


 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spustio sam loptu jer si poceo normalnije da pises ali opet pocinjes sa standardno... Pa ko još izjavljuje da je auto sa predjenih 600k nov jbt?

Ma kakva slava crna, vidis da se ovde svi zezamo i sve super jedino se ti izdvajas. Razmisli u kome je problem.

P. S. Kad budes smanjio velicanje sebe i svog poslovanja videces kako ce drugacije da reaguju svi.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Flex said:

Pa ko još izjavljuje da je auto sa predjenih 600k nov jbt?

Ali Bosna pa ko je izjavio da je auto sa 600k km nov???!!! Ja? Ti pises da sam ja to rekao i izgleda da to forsiras kroz svoju navodnu zajebanciju sto je ocit dokaz da ti izgleda imas samo u glavi kako te je preveslao neki trgovac i sad sam ja identican kao ti prevaranti.  Citaj i nemoj pretpostavljati, citaj i to komentarisi, citaj i utuvi vise u tu svoju glavu da se ja ne hvalim jer i da se hvalim to mogu slobodno da ucinim s osmehom na licu a sad trk na moje oglase i nadji gde sam ja to hvalio i prehvalio bilo koji moj auto. 
Zeljno ali zeljno ocekujem da vidim gde ces naci da sam to uradio sto ti nepromisljeno forsiras. 

 

@bravosx1616

Pitaj slobodno ovog Flex-a jer ce ti dati iskusan odgovor da ga bacis na otpad jer sa tom kilometrazom to nikom ne treba. 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik / popravio tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preveslao me trgovac, hahaha. Ne poslujem sa tobom i tebi slicnima, valjda si to do sada shvatio.
Napisao si da je odlican i da svi mogu da se poseru po svom autu. Znaci mnogo je dobar, a? Kao nov?
Najbolje neka ga proda tebi, da vratis kilometrazu na magicnih 180k i da ga prodas kao NOV NOV NOV.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam rekao, ne stajem ni na čiju stranu, pa bih molio da mene ne uplicete u lične razmirice.

Daleko da su ove slike i ovo vozilo za ovu temu, ali čisto da ljudi vide kako izgleda vozilo kupljeno novo, sa pravih nepunih 300k km, pa da uporede sa istim vozilima od "180k km".

 

aa6c73c2b6457d2e00ef02bfba4712dd.jpgfa0f4e57140c95b2f7eea625a4dd29b4.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex

 

Ne izvrci... Idi opet procitaj sta sam napisao ali pazljivo i slovo po slovo a onda idi malo izguglaj sta je to Mercedes E klase 2015 godiste pa se nadam da ces shvatiti da posle nekih plastikanera kad sednes u Premium klasu da je to nemerljivo pa cak iako ima toliko km. 

 

Ne dobismo odgovor gde ja to nahvalih i prehvalih svoja kola tj da nam negde ukazes na to. Ajde, jedva cekamo da to svi procitamo i da vidimo. 
Ti sa svojim Stilom kad stanes kraj ovakvog Mercedesa mora da nemca ne bi niko ni pogledao jel tako?  E pa vidis ja bih pre uzeo tu Mecku sa toliko km nego tvoj Stilo jer bih se vozio ko covek a za Mecke se zna da mogu da predju mnogo km pa i da nesto ulozim s vremenom sta je tu neobicno? Ili hoces da kazes da se u kola nikad nista ne sme ulagati? 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje / rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...