Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

A što mu ne reče da je iz Holandije ili Nemačke pa makar da dođe da pogleda?! Onda mu kažeš i pravu km sa sve pravim servisnim knjižicama i odakle je došao i mali to tu malo zapravo inače auto izuzetan.

Čovek bi ga kupio na keca samo da dođe da vidi. Takvi primerci su retki

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/22/2019 at 1:38 PM, Dule 021 said:

Ma da uzeo neko auto srednje ili vise klase da bi se vozao po gradu. 

Nisu oni balvani kao mi pa da uzmu BMW 5 ili Pasat pa da se voze po gradu. Kod njih se za grad uzima mali auto da se imaju gde parkirati. 

 

@Dule 021 dukice, dudule, nemoj da se pravis blesavko, znamo svi da si zavrsio skolicu, ali nisi odgovorio na ovo...velika kola autoputevi, mala kola gradic. ajde dukice budi drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba prodati ali ne i uvaliti. I kupac i prodavac trebaju na kraju imati osmeh na licu, ali ne po svaku cenu. Ja lično ne mogu da uvalim, čak i kada vidim gotovu prodaju, a čoveku/ženi ne stoji model naočara, bez blama im kažem da im ne stoje, čak i po cenu da odustanu. Jbg, oni su meni neki vid reklame, videće ih neko i pitati "ko ti je uvalio tako ružne naočare"
Sve ovo baš i nema veze sa KM, ali jbg, trgovina.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gde radis ti sa tim corama ja se bas mucim kad biram naocare...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


Mozda zato sto ne vidis dobro?
Pa brt sta uvaljujes, kapiram da ljudi kupuju naocare uspred ogledala?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kapiras, ali ne bi verovao koliko njih se zalepi za neki model koji im stoji ko piletu....


Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepota je u oko posmateaca :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteh na temu, citam i iskreno onako sa strane, prvo sto mi je palo na pamet da se nikada do sada nisam nasao na forumu (a bavim se webom), gde je citava tema tako direktno, cak i komicno, posvecenja jednom coveku, ali tako ovde ispada. Ono sto je problem Duleta, a opet kaze citam, gledam potpuno sa strane, jeste sto se brani i kad nije kriv i sto mu je svaka recenica prodajna, providno prodajna cak, to makar mi ljudi iz marketinga brzo prepoznamo. Ono sto je visak kod drugih vs. Dule, jeste sto mu se obracaju kao da je on zapravo summa i summarum svih losih prodavaca na svetu, da na kazem u tuznoj i obespravljenoj Srbadijia, a sigurno su i sami su ko zna koliko puta uzeli auto, ne mozda ovi ljudi licno, ali svi mi koji citamo, od nekog skota koji nam je prodao dobar auto ali sa kilometrazom koja nikako nije ona na satu. Nije za sve Dule doticni kriv :) prosto, naucno dokazivo nije, iako nemam neki ceif, opet objektivno sa strane, da ga branim.

 

Da me niko ne shvati pogresno, mozda nije red mesati se u ovakav fajt, ne bih nazvao ferkom, jer je Dule spaljen na lomaci u ime svih nesavesnih prodavaca i jedini predstavlja ovde prodavce, a nas je vise kupaca, dobrim delom jer se i sam namestio, ali voleo bih da mi neko kaze na forumu ovde da lil je kupio kola od doticne osobe - Dule 021? I da li je bio zadovoljan? Ako se javi neko ko je kupio kola od njega, da vi stariji clanovi znate tu osobu sa foruma, i kaze da je auto bio u redu stanju, onda bi bilo pametnije da postanemo svesni da to sto nemamo pravnu drzavu iskaljivanje besa na Duletu nece popraviti. Ako se utvrdi da se neko javi, i da ga je Dule zavrnuo, onda s punim pravom to treba reci, ali i pokazati i dokazati. Jer, ovako, malo je mucno slusati prepostenog Duleta, ali i gnevne kupce u drzavi koja nije u stanju da ubistvo kazni,  a kamoli nesto drugo.

 

Nadam se da ce svi ispravno razumeti sta sam zeleo da napisem, ukolilko nekom smeta komentar, neka me spali na lomaci :) Salim se pozdrav svima, i voleo bih da cujem da li je iko ovde ikada kupio kola od Duleta, koja, kakva i u kakvom stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam ovako nesto, prvo nisam bot, ni Duletov, a kamoli ove raspale vlasti u raspaloj drzavi, drugo zar su frustracije tolike

da cim sam napisao nesto sto nije ajd da spalimo Duleta i pitao konkretno pitanje razlog da me proglasite botom?

 

Onako, prilicno nezrelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, direktno ili indirektno :D Eto ako ti to toliko znaci

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nidza Savin Vise je zezanje nego sto to neko stvarno misli
 

39 minutes ago, Nidza Savin said:

i kaze da je auto bio u redu stanju

Mislim da ovakav u nasoj zemlji ne postoji. Tu ne mislim na kupovinu kola od Duleta, ali ovo je Dule jos davno rekao i slazem se sa time. U Srbiji ko god da uzme automobil nov/polovan taj auto je skoro najbolji na svetu. Pre svega, ne znam nekog da je kupio polovan auto i da kaze e zajebao sam se, uzeo sam krsa i ne valja nista. Uglavnom bude da je auto dobar, malo presao i odrzavan redovno :)

 

Za Duletove automobile znam samo ovde sa oglasa i hvalospeva. Uglavnom deluju pristojno na slikama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaci mi stvarno. Nego, forum je javna stvar. Svi koji smo ulogovani slozili smo se pravilima foruma. Takodje, sve teme su javne i mi ih citamo.

Na osnovu toga smemo ili nam je dozvoljeno da komentarisemo. Posto je ovo tema o tom famoznom Duletu, prosto se covek zapita je l neko kupio auto ovde od njega. I kako je zadovoljan. Iskreno sam pitao, bez bilo kakve lose namere.

@andreja.micovic

 

rekao si sustinu, narocito onaj deo da svi koji kupe auto ne priznaju da su se zajebali, da takvi smo, i ja sam. Prosto, tesko je coveku da prizna da je zajeban i da se zajebao ili da nema para za novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo tema o Duletu, nego Dule koristi ovu temu da reklamira sebe i svoje automobile. Pa nije taj covek lud i nije samo na ovom forumu aktivan.

Forum ima mesecno preko 100k poseta, nije Dule spaljivan na lomaci, to je njegov posao da reklamira sebe. 

 

A neko ko se registrovao pre mesec ipo dana i ima 26 postova, dodje na temu i krene da brani Duleta moras priznati da lici na bota :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs Znam, da bi moglo da zalici, ali ziasta nemam pojma ko je Dule :D I daleko sam od bota, iako nemam vise postova. Takodje, za svaku pomoc od bilo kog clana foruma sam zahvalan do sada od srca, a ima ih od cika koleta pa nadalje. Jos jednom im hvala na svakoj informaciji.

 

Stavise, i meni smeta sto mu je svaka recenica prodajna, i to sam jasno napisao. 

 

Medjutim, napisah i pojasnjenje zasto sam se javio. Fenomenoloski je ova tema zanimljiva.

 

S druge strane, mi kupci smo frustrirani, kupujemo auta na kojima je vec prdeo neko 150-200 iljada, stipao u njima zenu, deca muljala sladoled po sedistima, vozali kucice, pusilli duhana, znojavim rukama neki zadrigli Svabo na dugackim putevima gnjavio onaj volan besomucno, i onda posle sebe ubedjujemo kako smo kupili auto NOV NOV NOV. 

 

Koliko god su na prodavci stoka, i mi smo smesni. @andreja.micovicje objasnio sustinu.

 

 

 

Edited by Nidza Savin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...