Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

1 hour ago, knezevic76 said:

Ova ručica ručne je gora nego na autu od 300000km. Tako deluje po ovoj slici.

 

 

Uzme se krpa i obrise se. 

Prosto i jednostavno ali zasto bilo tako kad moze i drugacije jel da? 

To je ono sto na forumima samo vlada zlo i svi se hvataju gluposti o kojima pojma nemaju a pogotovo sto nikad takav aito nisu ni imali. 

Zato ja pisem na forumima i nikad niko i ne mora da kupi auto od mene ali hocu da vam pokazem kako se lupeta na forumima. 

Evo u opkladu da je ta rucica savrsena? 

Imao sam mnogo Focusa i taj detalj ima je uvek dobar a ono sto ima se pojavi na kilometrazi je neka opruga na levoj polovini vozackog sedista koja ponekad i probije stof a ovde je nema ni za nazreti. Takodje volani budu losi ali eto nekim divnim cudom ovde je dobar a to je samo pokazatelj da ima velike sanse da je ovaj auto malo presao. Pogotovo kad se vide ovi farovi i kako auto zraci jos dok je tamo a neulickan. 

@markojovanovic

Lep ti je Golf. Iz mog nekog iskustva i kakvih se nagledam ovaj je top. Sport Line oprema. 

0A41A0D9-41B0-476C-8A3B-0F83F53F28EA.jpeg

BB88321C-2F29-481E-AA29-678EB02630AB.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to mali malo opere :)

Aj sad ovako, ubeđuješ nas ovde kako se tamo negde vozi i koliko i onda puf auto 2003. god 107000 km?! 

To dođe oko 7000 godišnje, odnosno ispod 20km dnevno. 

Kako? Zar tamo ne prelaze više i mi toga nismo svesni pa hoćemo da nam prodavci obore km kako bi mi bili srećni?

E da, zar se isplati uvoziti automobile sa tako malim km? Koliko mi se čini tamo su skuplji. Ovaj auto sa ovom km bar 4000 evra kod nas, u odnosu na one krševe sa oglasa kakvih sve ima majko božija katastrofa... 

 

I da dodam da fokus fino izgleda na slikama, makar ove 2

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali ako ne znas da citas izmedju redova pisem o kolima koja su novija jer su 90% od firmi a firma ga nije uzela da se vozi malo. 

Naravno i ovo je umetnost sto sam uzeo a extrema uvek ima. 

1od 1000 ali postoji. 

Ono na sta treba da obratite paznju kad kupujete kola je vlasnik u saobracajnoj gde kod ovih sa lizinga ne stoji ime fizickog lica. 

Nekad ste gledali brif iz Nemacke i koliko je vlasnika imao auto a danas evo jos niko to nije pomenuo ak mal bolje razmislite. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Читајући између редова ти од изузетка направиш правило, а од правила изузетак. У зависности како ти тренутно одговара. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto vi imate poremecen pogled na trgovca kolima  to je vas problem.

Stvarate vasu sliku  i ne obazirete se na tudji pogled.

Ukucate  lepo na oglasima taj i taj auto i bacite pogled da li postoji. 

Ako postoji jel ce vam maca popapati jezik?

Nece naravno jer znate i sami zasto....

Ako auto ima malo km ne odgovara vam i odmah je prevara a ako auto ima puno km opet vam ne odgovara jer opet je prevara.

Dalje zakljucite sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Или ти имаш поремећен поглед на купце? Као један чика са тв-а на народ... па тако њему треба неки бољи народ, а теби неки бољи купци. Дај бре човече докле више?

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, marko.jovanovic said:

E baš me zanima mišljenje, koliko je ovaj sabio :D

IMG-9115d5b004b4e8d451d1a15f6d345d13-V.jpg

IMG-c231e46307704922cdf7b9fcdb58bb9a-V.jpg

IMG-d2caebf61cbb030f9ce3ea9dfa1c904f-V.jpg

IMG-501077e2769aca46dca1969e0f8385a3-V.jpg

IMG-52a6d6530ad91bf05540a2e6cbc05391-V.jpg

boze sacuvaj, ovaj nije ispod 500000km samo je lepo opran...vidi se po znaku vw.

a jos ona nalepnice ispod km sata, ne mozes da ga teras preko 210...strasno sta si ti kupio...

ja prosto ne mogu da se trgnem da to vise nisi ti, onaj nas marko, marko zvani fiat...ubio si me u dusu...

 

zbogom prijatelju, voleo sam te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je i dalje zakljucana ona tema o spustanju cene, evo pravi discount 32% :D 

Nece covek da se za*ebava tu za 100-200 evra 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12819050/volkswagen-passat-b6-20-tdi

image.thumb.png.04cbb387fd742a00e4720afb1f769cd3.pngimage.thumb.png.c686e9cf54fb61a948cf867035a6af6e.png07dfb2b30269-1920x1080.jpg55f9aa861ed6-1920x1080.jpgbf66c3a6c1ea-1920x1080.jpg

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je dobar sa ovim naglasavanjem

 

...kupuje prvi auto POLOVAN

...spasavam im AUTO!

 

Jos samo da razdvaja po slogovima :lol: ...kupuje prvi auto PO-LO-VAN :rofl:

 

A o pravopisu da ne govorim... kaisi, otimama, posebni...itd itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavac mora da bude i fakultetski obrazovan! 

Ako bi se vi pitali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes uvezes auto, stavis oglas na PA i ne moras, ko da je bitno da li ima zareza, tacaka, da li su kaisi ili kaisevi, da li je na tenane ili natenane...

Ali ako imas svoj sajt, radis neke testove, pises tekstove, dopisujes se sa ljudima, odgovaras im i tako dalje - bilo bi vrlo pozeljno da se znaju bar osnovna pravila pravopisa.
A ne da veliki servis u sred recenice pise Veliki servis, valjda jer je veliki pa mora i veliko slovo, evo ja ne znam zasto....

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav servis preporučuje za motore sa razvodom snage preko lanca? Je l' mora lanac da se menja odmah? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, banjo1990 said:

Kakav servis preporučuje za motore sa razvodom snage preko lanca? Je l' mora lanac da se menja odmah? :whistle:

 

Mora mora, kod njegovog majstora, kako ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...