Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

32 minutes ago, Dule 021 said:

Punisher  pise da ga niko ne zove i kontaktira i da je na kraju njegov prijatelj a vlasnik auta dao nekom preprodavcu auto sto znaci da prodaja  svakako nije bila ugrozena a on ovde napisa i ispljuva me kako sam mu ja unistio prodaju. Da to nije mozda malo "kvarno"?

E sad vi vidite sta je realnost a sta masta.

Kako mali Perica zamišlja i izvrće.

Ja sa prodajom nisam imao ništa, besplatna usluga kačenja oglasa na Fiat forum, Da, na ovom svetu postoje ljudi koji nešto rade i besplatno nekome, zamisli, bez ikakve skrivene ili neskrivene koristi. U oglasu je bio telefon vlasnika vozila. On je prodao auto preprodavcu pred odlazak u inostranstvo jer nije prodao auto preko oglasa.

44 minutes ago, Dule 021 said:

Sto se tice  punisherovog oglasa sad mozete samo da nagadjate sta je bilo ili nije  ali iz mojih komentara vidite samo da je sve dobronamerno ali bez obzira  na to sto nisam znao o cemu se radi ja sam se jos davnih dana izvinio ali Punisher je takav lik da ne prasta sto opet govori o tome kakav je covek.

Zašto bi se izvinjavao ako nisi ništa uradio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio cenu kada je sto rekoh kolega Dragan rekaoZaboravio sam da napisem opis NOV NOV.Da ne idu ljudi u prodavnicu po nove gume i ne plaćaju veću cenu.Meni nije jasno ,kad je Dule upravu i nista nije skrivio,zasto se celo vreme pravda ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da sam aktivan forumas vec preko 6 godina, a citam forum jos od pre vremena FLCS, a i pamtim kao slon, da dodam i ja malo ulja na vatru :D

 

Secam se oglasa, najvise zbog toga sto mi se dopao Leon, ali cena i nije bas sto i rekoh nakon prodaje.

Isto tako se secam Duletovog sivog Leona 2.0 TDI DSG, koji nije bio FR i imao je preko 150 000km.

 

Jeste Dule rekao da za 200-300e manje ima automatik TDI i jeste odmah par ljudi skocilo, zasluzeno.

I jeste koristio forum u tom periodu iskljucivo za samoreklamiranje u svakoj mogucoj temi. Ali se ne secam da je u bilo kom drugom oglasu hvalio svoja kola.

 

Isto tako verujem da to nije uticalo na oglas jer nece isti kupac gledati malog benzinca sa 30kkm i 2.0 sa 5x vise.

Da sam ja hteo da kupim ta kola bilo bi me briga sta kaze Dule, Mica ili neko treci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, The Punisher said:

Kako mali Perica zamišlja i izvrće.

Ja sa prodajom nisam imao ništa, besplatna usluga kačenja oglasa na Fiat forum, Da, na ovom svetu postoje ljudi koji nešto rade i besplatno nekome, zamisli, bez ikakve skrivene ili neskrivene koristi. U oglasu je bio telefon vlasnika vozila. On je prodao auto preprodavcu pred odlazak u inostranstvo jer nije prodao auto preko oglasa.

Zašto bi se izvinjavao ako nisi ništa uradio?

Pa ti non stop  tovaris ovde na  ovoj temi kako sam ti ja unistio prodaju.

I ja i ne znajuci da sam nesto lose uradio ti se izvinim da te smirim ali ti nastavljas i dalje kao da sam ti uradio ne znam sta a evo sad mogu svi da vide  sta sam ti uradio. Pohvalio automobil i rekao kako su ta kola skupa preko sto se lepo vidi na  slikama koje je nesha okacio.

I gde sam se ja to ikad  dalje ikom umesao u oglas?

Samo kazem dajte dokaz i to je to.

Od tog tvog oglasa je proslo tri godine a sta mislis koliko sam ja kola prodao za to vreme i dali  bas mogu da se secam svega?

Ti mozes jer si okacio jedan oglas  za te tri godine a ja sam okacio mozda i 200 oglasa pa ako hoces razumi me a ako neces  ja  ti nista pomoci ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/24/2018 at 6:11 PM, igor0511 said:
S obzirom da sam aktivan forumas vec preko 6 godina, a citam forum jos od pre vremena FLCS, a i pamtim kao slon, da dodam i ja malo ulja na vatru
 
Secam se oglasa, najvise zbog toga sto mi se dopao Leon, ali cena i nije bas sto i rekoh nakon prodaje.
Isto tako se secam Duletovog sivog Leona 2.0 TDI DSG, koji nije bio FR i imao je preko 150 000km.
 
Jeste Dule rekao da za 200-300e manje ima automatik TDI i jeste odmah par ljudi skocilo, zasluzeno.
I jeste koristio forum u tom periodu iskljucivo za samoreklamiranje u svakoj mogucoj temi. Ali se ne secam da je u bilo kom drugom oglasu hvalio svoja kola.
 
Isto tako verujem da to nije uticalo na oglas jer nece isti kupac gledati malog benzinca sa 30kkm i 2.0 sa 5x vise.
Da sam ja hteo da kupim ta kola bilo bi me briga sta kaze Dule, Mica ili neko treci.

Tako prijatelju, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde vi lepo zakopajte ratne sekire i vratite se na temu!

Svađajte se i objašnjavajte negde dalje....

Izvinite se jedni drugima i ne spominjite više incidente jer to nigde ne vodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci i devojke manite se corava posla. 

Idite na FLCS forum i u oglasima pogledajte sopstvene automobile koje kacite pa se i sami uverite da nijedan nije presao 200k km. 

Sta sad? 

To je prava i realna kilometraza jel da? Pogledajte samo kako niko nije napisao da je garantovana nego da je na satu toliko i toliko km. 

I onda meni neki ovde pricaju price.:lol:

Pritom samo nagadjaju i pretpostavljaju i nijednog jedinog dokaza za sve ove godine. Stvarno bedno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule,

vidim veoma si uporan, i još i bezobrazan!!! Većina nas je kupila te svoje automobile na placu, sa već vraćenom kilometražom. Ti koristiš svaku moguću prliliku za samoreklamu, a usput non stop provlačiš priču da je vraćanje kilometraže zapravo OK. I ne lupetaj molim te dokaze, bilo je na oglasima more automobila sa preko 200, 300K. Ja se sećam da je Bucalov Stilo imao tipa 330000km na oglasu.

Ti se izgleda držiš gebelskovskih metoda, ono, 100 puta izgovorena laž postaje istina.

Nego, da te pitam, da li si počeo da plaćaš oglase :D , ili si pokrenuo svoj sajt?

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacio sam pogled na oglase kluba, zadnjih nekoliko oglasa

 

stilo 1.6 benzinac bez plina 185.000km

lancia lybra 262.000km

astra 2011g 172.000km sa servisnom

grande punto iz uvoza za prodaju bez navedene km

fiat sedici 221.000km

opel astra 240.000km

ford focus 228.000km

fiat marea 263.000km 

stilo 215.000km

 

Eh sad slag na tortu, 320d lubenicar 300.000km, pogledam jel oglas aktuelan na PA, kad tamo 130.000km (ako ne gresim dusu ako je to taj auto, a rekao bih da jeste, zbog boje opreme i napomene da treba farbati izgrebanu haubu, blatobran i vrata)

On 3/11/2018 at 10:51 AM, rkoma1986 said:

Kilometraza? Koliko je realna? Koje je uopste poreklo automobila, jel si ga uzeo iz uvoza ili od nekog vlasnika?

 

On 3/11/2018 at 11:09 AM, Bumblebee said:

@vagenovac nije losa ideja samo da je ispod 2000kub.

@rkoma1986 uvoz iz Holadnije od komse sam ga uzeo a on od svog prijatelja koji je uradio uvoz. Po meni km oko 300.000 sto je i realno po meni.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12381231/bmw-320-d

 

 

Untitled.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, jel to BMW sa duborezom :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vagenovac nisam shvatio poentu posta, ja sam ga uzeo sa 118.000 km i nisam ja taj koji je spustao kilometrazu. Ocigledno je bilo da je spustana sto sam i naveo u temi jer samo debil moze ocekivati ovu km.

Keva vozi punta 10 g. po gradu pa je presla 100k.

 

Voc en' kraj :*

 

IMG_20180602_103400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/2/2018 at 9:40 AM, marko.jovanovic said:

Dule,

vidim veoma si uporan, i još i bezobrazan!!! Većina nas je kupila te svoje automobile na placu, sa već vraćenom kilometražom. Ti koristiš svaku moguću prliliku za samoreklamu, a usput non stop provlačiš priču da je vraćanje kilometraže zapravo OK. I ne lupetaj molim te dokaze, bilo je na oglasima more automobila sa preko 200, 300K. Ja se sećam da je Bucalov Stilo imao tipa 330000km na oglasu.

Ti se izgleda držiš gebelskovskih metoda, ono, 100 puta izgovorena laž postaje istina.

Nego, da te pitam, da li si počeo da plaćaš oglase :D , ili si pokrenuo svoj sajt?

 

To sto ti imas problem sto sam te odjebao kao kupca i isfrustriran si  ne moras da pokazujes ovde  i na sve nacine pokusavas da dokazesa nesto sto ne mozes da dokazes. Kao prvo kad si poslednji put video  da ja negse trpam svoja kola? Tebi je i sad ovo sto pisem rekalma za mene  al da se ti pitas.

I zasto izvrces sve sto ja napisem?  To je odlika manipulanata  a to ocigledno ti jesi jer  ja nigde i nikad nisam napisao da je OK vracanje kilometraze. Prvo zato sto sam to ne radim ali tvoja svest kao i svest nekih drugih ovde na forumu jednostavno ne moze da shvati da se kilometraza vraca  zarad bolje prodaje. To sto svetska autoindustrija  gubi neke milijarde zbog vracanja kilometraze ne znaci da neko zaradjuje vise zbog toga (mada ima i takvih) nego da ta polovna kola predstavljaju veliku konkurenciju novim kolima  jer sluze odlicno uz daleko manju cifru koja treba da se izdvoji za nov auto.

A sto se tice oglasa na forumu i kilometraza idi malo pa pogledaj pa se uveri.NAvesti nekoliko primera je smesno na ovoliku kolicinu oglasenih vozila na ovom forumu.

I stra tebe boli k.... za moje oglase? 

 

Nerviras se jer ne mozes da ih nadjes pa da paris okice na mojim primercima?:lol:

Upravo opet pisete o prosecnoj kilometrazi  preko i da je ona minimalno 30k km  i opet  mene ocrnjujete kad ja kazem da svaka budala moze da sabere 2+2 i da za auto star 10 godina  tu cifru pomnozi sa brojem godina i eto kilometraze  ukoliko nema servisnu knjizicu koja je naravno proverljiva u ovlascenom servisu a ne samo ispisana. Ne mogu da shvatim da vecina pametuje i prosipa znanje koliko se preko prelazi  a onda kad ide da kupi auto obavezno,ali obavezno trazi auto star 10+ godian kojia ima ispod 200k km.

E sad znate otkud  i delo nekih prodavaca da spustaju kilometre na kolima i to bas na tu vasu magicnu trazenu kilometrazu.

Isto tako nije isto  kad se vozi preko npr GP ili Audi A6 jer svakako je A6 uzet dase vozi na otvorenom i da se s njim putuje jer on je velik za grad. Kod takvih kola su daleko cesce velike kilometraze  mad ima i malih kola sa kilometrima.Eto ja sam licno slikao jednu Agilu 1,2 2001 sa 512k km koja je vracena na 180k km da bi se lakse prodala jer sa 512k nema cene  za koju bi je neko kupio tj koliko god da se korigovala cena  niko od vas je ne bi uzeo ma sta pricali. A sto je  cinjenica,taj auto je jako lepo palio i radio.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Eto ja sam licno slikao jednu Agilu 1,2 2001 sa 512k km koja je vracena na 180k km da bi se lakse prodala jer sa 512k nema cene  za koju bi je neko kupio tj koliko god da se korigovala cena  niko od vas je ne bi uzeo ma sta pricali. A sto je  cinjenica,taj auto je jako lepo palio i radio.

Upravo si potvrdio da se kilometraža spušta da bi se više zaradilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ga, ni ploča ni gramofon mu ne valjaju.

Za njega je normalno da ti proda ovcu od 5 godina kao jagnje, i još se pravda.

Nepopravljiv, ignorisanje tu je najbolji lek.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako bi bila Agila sa 210k km? 

Koliko ona vredi vise u odnosu na ovu sa 512k? 

Ili ajd da uzmemo neku sa pravih 150k km i koliko ona po vama vredi? 

Ali sad dajte odgovore a ne lupetati gluposti kao i obicno do sada. 

Inace samo da znate da gresite mogu vam reci da me je vec x ljudi s ovog foruma startovalo za kola u poslednje vreme a koji citaju sve ovo. Pa kad sam takav kakvim me neki od vas predstavljaju zasto me onda kontaktiraju? 

Pa zato sto su svesni da moja prica otekako pije vode i da to nije nikakav gramofon i ploca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...