Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Prodavci polovnjaka vs vraćanje kilometraže

Recommended Posts

@JokerImas pravo.Uvek su Duletova kola najbolji primerci u Srbiji.Covek dosao,kasnijr ga uzeo za kuma.Dule ne bi trebalo svoje da hvalis,vec neko drugi bi trebao to da uradi.Bas citah tvoj post za libru sto si prodao,isla isto kao onaj stilo,sto bi isla losije?Dizel ne daje znake slabosti.A i inace libra ima malo vise obrtnog momenta od stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, gile smederevo said:

Ne izlaziš u saobraćaj valjda sa neregistrovanim autom? :)

Znaci ti si jedan od onih sto ne voli da proba auto?

BAs se nesto pitam kako ga ti probas. ;)

5 hours ago, danijel55 said:

Dule ne bi trebalo svoje da hvalis,vec neko drugi bi trebao to da uradi.

Ne nego ces to ti da uradis ovako na nevidjeno. Niti si video ijedan moj auto a pises kako to treba neko drugi da ucini?

Pa sto ne  kazes onda onim silnim autosalonima da ne reklamiraju svoja kola nego da to ucine kupci koji dodju da vide kola?

E samo neka si nesto napisao a to je smesno za medalju.

Bravo.:lol:

5 hours ago, Joker said:

Ovaj Adblock Plus sasvim lepo blokira reklame, ali ove Duletove nikako, možda neki update reši to.

Reklama se odnosila na sta? Na neki auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je smesan covek za medalju koji hvali sebe i svoje. Izvini druže, posto si x puta rekao bavis se 15god prodajom auta i prodao toliko auta,trebalo bi dosta njih da te hvali.Nema potrebe da gledam auta za koje neko kaue NOV NOV,mislim da je i tebi jasno za koji se auto kaze nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E danijele  jos kad bi ti nasao i jedan jedini moj oglas gde pise da je auto NOV NOV  to bi bilo fantasticno pa da onda trtljas ovde sta neki pisu a sta ne.

Ali ti  takodje pretpostavljas kao ovi negativci i zli jezici  misleci da sam ja isti kao i ostali trgovci.

E pa malo si se zeznuo a to hvaljenje takodje ne vidim gde si video jer ja pisem istinu.

Znas siroko je to vase razmisljanje o hvaljenju jer ako sam napisao juce da sam rekao coveku  da je auto presao 300k ja ne vidim sta je tu hvaljenje pa isto tako  ako sam u pregovorima za  auto koji ima 100k km manje od onog sa oglasa takodje ne vidim da je to hvaljenje a upitah onako izokola  koliko vredi taj auto vise u odnosu na ovaj sa 100k km i ne dobih odgovor ni od jednog  od vas-zlih jezika.

E sad vi pogledajte sebe sta pokusavate i sta radite pa se onda razmislite ko je ko u ovoj diskusiji.:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si isti kao vecina preprodavca,ne zanima me.Tvoje eksperimentisanje,meni se nije ni malo svidelo.Tako da nema sta da gledam tvoj auto ili nekome da preporucujem.Preporucujem samo jednog preprodavca ljudima ili im kazem,ako hoćeš dobar auta,a da taj preprodavac nema,uvezi ga sam.Nek izadje skuplje i 500e nego sto je ovde cena,miran si makar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegos.Od njega sam uzeo libru,drugar je uzeo leona i kum je uzeo mareu od njega.Posle godinu dana ,drugar je menjao isto kod Njegosa leona za passata B6 i svi smo zadovoljni.Ne radi dubinska pranja i sl.Pre par meseci slucajno sam pogledao S-Max kod nejga 2014god,218000km,prodao ga je covek sa tom km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, danijel55 said:

Da li si isti kao vecina preprodavca,ne zanima me.Tvoje eksperimentisanje,meni se nije ni malo svidelo.Tako da nema sta da gledam tvoj auto ili nekome da preporucujem.Preporucujem samo jednog preprodavca ljudima ili im kazem,ako hoćeš dobar auta,a da taj preprodavac nema,uvezi ga sam.Nek izadje skuplje i 500e nego sto je ovde cena,miran si makar. 

Ali zato jako dobro znas da izmisljas kako ja stavljam u oglas NOV NOV NOV?

Sto ne nadje oglas gde sam ja to ikad napisao? 

I samo da znas svako ce da preporucuje prodavca  ako je zadovoljan sa kuovinom automobila szto je potpuno normalno a taj prodavac moze da ima i ovakva i onakva kola  samo sto je taj lik naleteo bas na onaj dobar. 

Ja imam vec  dosta staza iza sebe   da imam ljude koji su kupovali  vise automobila  dosad i  imam nekolicinu koji su kupili 5-6 automobila  i stalno  daju preporuke e sad ja se trudim da ispostujem kupca.

A sto se tice experimenata jel mislis da su ti ljudi nezadovoljni kolima sto su kupili? Ili pretpostavljas da ako je spustena kilometraza da otpadaju delovi s njih i da su prolupali?  

Ljudi bre to voze i uzivaju. 

Ako nisi primetio  sva vozila koja ste uzeli kod tog prodavca su opste poznata kao kvalitetna i sa dobrim motorima.Da li ti to govori da je veca sansa da ste zato zadovoljni nego da niste? 

14 hours ago, The Punisher said:

Aman čoveče, zaustavi se, ti baš ne znaš kad treba da staneš.

Eto ti me nauci. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule 021Hoces reci da nikada to nisi napisao u naslovu?E pa nemoj sada lagati.Potvrdice ti mnogo njih ovde to.Tako da aj setaj.Nemamo mi sta da diskutujemo kada pocinjes i da lazes sada.

Jedna razlika ,ja jesam uzeo kod preprodavca.Ali taj preprodavac je vrh prijatelj sa mojim calom.Tako da originalna km i plus je receno branik je isao na farbanje.Auto nije havarisan.Sto dokazuju,linije,zazori i brojevi na staklima.Ne zanima me da li su ljudi zadovoljni ili ne tim kolima,od tvog kako ti vec zoves eksperimenta.Samo znam jendo,ljudi su prevareni i cao zdravo.Nego u ovoj nasoj propaloj drzavi svako malo malo radi kolima,kad li ce doci zakon da pola njih odu pod katanac ili lepo vratis km zatvor bajo moj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, danijel55 said:

.Auto nije havarisan.Sto dokazuju,linije,zazori i brojevi na staklima.

To ne dokazuje da auto nije havarisan,.Naprotiv- može da bude dokaz da je auto odlično odradjen posle neke havarije. 

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ja gledam samo automobile kojima su razliciti zazori na krilima i haubi i obavezno razliciti brojevi na staklima. Ako su svih 5 stakala sa razlicitim brojevima, to je onda premija, i to se kupuje odma, bez daljeg gledanja bilo cega

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, LjubeVG said:

To ne dokazuje da auto nije havarisan,.Naprotiv- može da bude dokaz da je auto odlično odradjen posle neke havarije. 

Ti se sprdaš sa ljudima ovde? Braniš Duleta i teraš šegu?

Da li se isplati nekom preprodavcu da plaća top majstore da bi sredio auto od 2-3-4 000 evra? Neće da može. Dobar majstor je svuda skup, pa i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/13/2018 at 9:32 AM, The Punisher said:

Braniš Duleta i teraš šegu?

@Dule 021 me je lično ovlastio za svog zastupnika na ovom forumu. Što se tiče šege, ja bolje ne umem, barem ne, da kao ti, polemišem sa ljudima. Pre svega mislim na Duleta...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, danijel55 said:

@Dule 021Hoces reci da nikada to nisi napisao u naslovu?E pa nemoj sada lagati.Potvrdice ti mnogo njih ovde to.

Ja lazov  kazes a ti nijedan oglas ne okaci gde sam ja to napisao.

Druze najlakse je izmisljati i zamisljati a ti veoma mnogo zamisljas. Ili lazes jer ocigledno dokaza da sam ja negde stavio NOV NOV NOV nemas niti ces ga ikada imati jer ja to nikad i nigde nisam napisao jer zna se sta je novo i gde se nalazi.

Znaci samo spadas u kategoriju ljudi koji mnogo vole da pametuju i pretpostavljaju  bez ikakvih dokaza tako da malo razmisli o tome radi tvoje buducnosti jer takvi ne prolaze sjajno  upravo zbog toga sto  -pretpostavljaju i ubedjeni su u svom mozgu da nesto znaju.

A sto se ticew kilometara i kod mene su pravi kilometri.Sta ti mislis da cu ja da kacim ovde na forumu kola 10 godina i da varam forumase  a da pritom za 10 godina nijedan jedini post ne govori o prevari ili o bilo kakvom nedostatku na autu? 

Aha.

Svaki auto vredi otici videti ukoliko vam se svidi ali s prodavcem naprviti dogovor da ako ne bude onako kako je prezentovao auto da vam dodje odredjenu nadoknadu tipa 50-100€. Ako prihvati onda vredi otici a ako ne  skontajte i sami sta vam je ciniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv si covek.Dobro znas za ovo NOV.Nemam ja sta tu da ti pokazujem dokaze,jer ljudi ti pokazali dokaz za km,ti odmah to je bio eksperiment,a pre toga dajte bar jedan dokaz.Ako se ti ne slazes,to sto si tim ljudima precutao km da je to prevara,nemamo ti sta tu dalje da pricamo.Mislim da je taj tvoj eksperiment kaznjiv zakonom,al imas srece u Srbiji zivis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, LjubeVG said:

@Dule 021 me je lično ovlastio za svog zastupnika na ovom forumu. Što se tiče šege, ja bolje ne umem, barem ne, da kao ti, polemišem sa ljudima. Pre svega mislim na Duleta...

Momak, šta će ti ovo u životu? Mešaš se u stvari u koje ne razumeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 do 4 razumenih razreda skole od 1 do 12 koliko se obično ide..
Ma samo ignorišete, napisah gore pre ko zna koliko.
I da da se zahvalim na informacijama koje sam dobio, šta na 95% placeva da očekujem u budućnisti, 188k= 380 do 800k km.
Nego ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55

Nemas sta da pokazujes dokaze?

Ali da klevetas  to mozes jel da?

Dali ti iole imas obraza kad tako nesto  radis?

Ja et imam obraz da vam pokazem nesto sto sam uradio pre  X godina   da bi vam pokazao kako volite i sta volite da kupite  <li zato od svih vas dosad nisam dobio dokaze o nekoj drugoj prevari i za 10 godina postojanja na forumima.

On 6/13/2018 at 2:42 PM, The Punisher said:

Momak, šta će ti ovo u životu? Mešaš se u stvari u koje ne razumeš.

Bitno je kad se ti razumes!:lol:

Srbija!

Deli se pamet sakom i kapom ali kad treba  to da dodje u praksu onda  nema ni znanja ni dokaza.

 

@bit

Ako ne vidis servisnu knjizicu i  da odes do ovlascenog servisa da je proveris ja ne znam na sta drugo da ti ukazem.

Ako servisne nema onda gledaj auto i vozi ga kod majstora a elementi na autu mogu itekako da ti pokazu koliko je auto presao. 

Naravno,ako znas gde da gledas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, The Punisher said:

Momak, šta će ti ovo u životu? Mešaš se u stvari u koje ne razumeš.

Dobro bre stari, pa makar se trudim! Imaj malo razumevanja za nas klince, i umesto da nas učite, vi stari- islusni lisci nas još više "zakopavate", i udarate nam komplekse. Ako već vidiš da nešto ne razumem, pa daj pomozi mi da shvatim. Evo, za početak sam video u tvojim replikama kako da na jedan kulturan način polemišem sa onima koji ne misle kao ti, i to je već veliki napredak za mene. A veliki plus za tebe. Pozdrav i uvek me ukori, i daj primer kako treba mi momci da polemišemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...