Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj

Recommended Posts

trebalo je cela tabla da ide ali ne moze, mozda bi odgovarala tabla od Giuliette npr.. Probacu da ubacim tablu u Grande Punta (body komp im je isti (Delphi) dok je kod Brava i Delte i Giuliette - Marelli)

Zadovoljan sam kako je ispalo, jedva cekam da padne mrak pa da vidim onda kako ce izgledati :)

 

@andreja.micovic sto se tice kazaljki, ipak su mi lepse od Brava..

79434955_10220264079610090_3707485339787460608_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, odlicno se uklapa. Svidja mi se bas. :thumbup:

Kako ce sad da bude MiVo (eventualno MiBro) ili BraTo :wacko: 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce bas videh tvoj oglas na PA.Nekako boja na slikama deluje svetlije bas,nego recimo sad na ovoj pretposlednjoj slici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine.Recimo na samsung kameri kada je rezim slikanja boja dodje svetlije,rezim snimanja tamnije,to provalih pre neki dan na bmw-u. :D Inace za felne ove ti reagova pre mene,ja sam bio drugi u redu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto koristim Samsung pa znam o cemu pricas :D
Moras sledeci put biti brzi :D uspeo sam za 1 dan da prodam moje 16ice da bih uzeo ove 17ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklopce mu stavljas posto stikere zalepis? Sad vidim kako bas ruzno izgleda kada ih neko 'digne' i saosecam se sa vlasnicima :( Blenda je legla ko doope nanosu :thumbup:

@danijel55 Ma ne budi u zabludi, baja ga prefarbava svaki dan nekom specijalnom nijansom sto su mu smutili u garazu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledao ceo klip , prava ocena za tvoj auto medju ovim drugima ali da su ove tvoje felne sa slika lepse na autu od tomasonki tn1 ubih se od smeha :hrhr: iskreno -- ali svako ima pravo na svoje misljenje.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, bole-stilo.jtd said:

odgledao ceo klip , prava ocena za tvoj auto medju ovim drugima ali da su ove tvoje felne sa slika lepse na autu od tomasonki tn1 ubih se od smeha :hrhr: iskreno -- ali svako ima pravo na svoje misljenje.

od 17" Tomasonki su lepse :D ali mu 18ice Tomason stoje bas lepo.. Generalno gledano upravu je za ono da su malo isfurane jer taj model felni ima punih 16 godina..

Zamisli kakav su hit bile tada, kada su sad ovako popularne

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj ne zajebavaj sad kao ovaj -- gde bre lepse , kakve veze koliko godina ima od kad su napravljene kad su retke i bas LEP model .......... tebi bi cucale lepo i 17-ske na spusten auto ali opet kazem ukusi su razliciti.

koji ferari ti je lepsti onaj od pre brdo godina ili noviji modeli , pa svi su mu tamo i na glasanju rekli tomason kad je pitao sto se i sam iznenandio (vidi se sve na klipu) ......... ;).

samo ih treba naci ne farbane i ne lomljene (fabricki efekat) sto se ni jednim farbanjem ni poliranjem ne moze dostici kao fabrika sto uradi (imao i video) a to je skoro pa ne moguca misija ni vani a kamoli ovde.

cenu drze i tako skrsene bas dobru tj. veliku.

 

 

slike 299.jpg

 

 

5c001047157d2_felnetomasontn1(6).jpg.80cc11eee42c339f456caa087c0c4ae4.jpg

IMG_4444.jpg

K1024_Neu2.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ove slike sto si okacio to su 18ice.. 

 

pa velika je razlika izmedju 17 i 18, evo uporedi bas kod kolege:
10557678_10206109458083835_2574692785204

vidi koliko je debeo rub felne, dok se na istoj takvoj 18ici to ne primecuje..
 

35973028_10216492358050762_8887875652984766464_o.jpg

uvek bih pre izabrao moju 18icu nego Tomason 17..

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok , postujem tvoje misljenje ali moj stilo karavan ih je nosio ekstra (spusten samo na opruge) na gumama 225 45 17 ako se ne varam (davno bese) a kamoli tvoj bravo. to su mi svi ali bas svi rekli koji su ih videli na licu mesta pa i vulkanizeri.

 

sta fali ovom belom 3 slika dole , ne da su lepe nego su bolest - po meni.

 

uzivaj i kupi sta se tebi najvise svidja ............ :).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...