Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj

Recommended Posts

posle vise od 10 godina voznje Stila red je bio da se model:) u ponedeljak stize naslednik, Bravo je kaparisan:whistle:

 

2007 1.9 150ks Sport paket

  • Tempomat
  • Dig klima
  • Frizider
  • Hill holder
  • Parking senzori pozadi
  • Vufer
  • Pozadi visokotonci
  • Senzori za kisu i svetlo

 

35223010_10215717315303824_5383356951344185344_n.jpg35159192_10215717311143720_1311991541174108160_n.jpg35062792_10215717312103744_5506497323032641536_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutinac To mi je prvo upadalo u oci kad sam ga video, uzivo mi ne izgleda kao da je farban naknadno ili je dobro ofarban :D da li mozda postoji oprema neka kod koje je ceo branik u boji? Posto sam video jos nekoliko Brava sa takvim branikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste crni :D .

Ako je vec Bravo u pitanju, pa jos uvoz, a planiras duze da ga vozis - cudo da nisi isao na neku restyle varijantu s kraja produkcije, caskali smo vec negde?

Mislim, dobio si sa novijim modelom, ali maltene nista sa godistem, opet je to vec u 12. godini... Tj. menjas utegnutog Stila (2006. bese) za godinu dana mladji iz uvoza, uz sva potrebna ulaganja, bubice koje imaju ta pocetna godista...

Svakako da te lepo i dobro sluzi, puno putovanja i bezbednih kilometara ti zelim!

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Stilo je prebacen sa Dynamic na jedva neki Active :D ostaje caletu a ja sam eto skupio nesto novca, ovaj jeftino iskocio, za sad nema ulaganja sem volana(oguljen) i malog servisa pa cemo videti kako ce se pokazati.. Mozda cu ga voziti godinu-dve i onda uzeti '14 da se podmladim a i on da pojeftini :)

 

Nadam se da ce proci sve ok sa carinom, posle ide kod Gorana na pregled pa onda moze na skup :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/12/2018 at 9:16 AM, Danilo1 said:

...da li mozda postoji oprema neka kod koje je ceo branik u boji?

Iz nekog razloga na jednom broju automobila koji su iz CH vidim da imaju taj donji deo branika ofarban u boju auta (nije crn). Najverovatnije je neko to naknadno farbao kao što su već rekli ljudi, i izgleda svi idu kod istog farbara u Švajcarskoj :D jer je i na Alfi 159 (isto iz CH) zadnji branik ceo u boji, viđao sam ih još po oglasima da imaju ceo branik u boji (isto uvoz iz Švajcaraske), ali dosta više njih koje ipak imaju taj donji deo crn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa bivsim vlasnikom u Švajcarskoj, menjan je zadnji branik pa je zato ceo crven ("lepse izgleda") 

Misterija resena :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2018 at 3:22 PM, Danilo1 said:

Cuo sam se sa bivsim vlasnikom u Švajcarskoj...

Tvoj se barem javio, ovaj moj od 159-ke još nije ni video poruku na FB-u...koliko se vidi po ranijoj aktivnosti, dolazi na FB do dva puta godišnje... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle mnogih muka oko carine, stigao napokon. Moram da idem na ukucavanje jer se ne vidi broj motora <_< u medjuvremenu cekam AMSS potvrdu, posle na registraciju i valjda je to to.. 

 

Kaze vlasnik "imam i neke male crvene federe sto sam skinuo sa njega, bas je bio nizak sa njima, poslacu ti ih ako hoces" :D

 

i kaze mi neki policajac da ne mogu na parkingu da drzim auto ako nema tablice? :huh:

 

hvala kolegi @gile smederevo na savetima :)

 

36295918_10215847603880957_891251811803987968_n.jpg.f1259a8e1482122cadfe4c06020375c6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/21/2018 at 10:27 PM, Danilo1 said:

dzabe ga zoves ako ti nije ofarban ceo branik :lol:

Jeste, ceo je siv. :D 

Šta kaže...''ima neke crvene federe'' :D:D Samo nek' ih pošalje... B)

20 minutes ago, Danilo1 said:

i kaze mi neki policajac da ne mogu na parkingu da drzim auto ako nema tablice? 

Da. Ali, ovo se primenjuje pre svega za automobile koji očigledno nisu u voznom stanju (tako izgledaju), ili služe ljudima kao ostava za razne stare delove ili šta već, neki ih koriste i kao proširenje podrumskog prostora na otvorenom. :D 

U nadležnosti je Komunalne, ali da bi oni to primetili treba neko od komšija da ti prijavi auto. Pa onda oni po prijavi dođu, vide da je auto ok i trebalo bi da imaju rezona (kada vide u kakvom je stanju auto), da to nije posao za njih i da je auto tek stigao iz uvoza i čeka tablice. Ako čak i nemaju tog rezona, moraju prvo da ostave obaveštenje na brisaču koje sadrži krajnji rok da sam ukloniš auto, pa tek kada istekne taj rok smeju da dođu da ga nose.

Iako auto nije registrovan, on je nečija (tvoja) privatna imovina, i ne mogu tek tako da nose. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct  e ako je ceo ofarban onda je menjan 100% :D a sto se federa tice, samo se nadam da ce ih naci :wub:

 

mene vise ovo brine: https://www.polovniautomobili.com/auto-vesti/saveti/6074/sme-li-pauk-da-odnese-neregistrovan-ili-havarisan-automobil-sa-parkinga

Quote

Ukoliko vaš automobil neregistrovan stoji na parkingu, a neko ga je prijavio, „pauk“ može da dođe, da ostavi upozorenje da u roku od bukvalno dva minuta morate da ga uklonite, nakon čega ima pravo da ga odnese.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1 kod mene na parkingu stoje 3 automobila već 2 godine i niko ih ne dira, ako hoćeš možeš da parkiraš tu i niko ga neće ni pogledati. Takođe znam još 2 lokacije gde stoje automobili i niko ih ne dira, pošto vidim da si sa Čukarice, blizu si mene :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto imam ortaka koji ima kucu blizu Ade sa dvoristem pa mogu kod njega da oteram, taman da uradim mali servis.. Nego jel moguce da toliko komunalci smaraju? Ne znam da li znas koliki je haos sto se tice parkiranja na Padini...<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je, npr. na ovom parkingu koji ti spominjem su pre mesec dana došli i svakog ko nije parkiran na jedno mesto zapisali i ostavili kaznu, ali vozila koja stoje tu dugo nisu dirali. Na padini znam, kada idem kod drugara bukvalno se parkiraju jedni na druge, takođe i krade se dosta tu, ako si gledao Marka Žvaka :) najpametnije je kod drugara

Evo šta se dešava svaki dan

 

36269317_938600416310054_7387025668137025536_n.thumb.jpg.4768ed442090c8ec3ba5d6386eddb89b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je sve do komsija i nista vise. Neko je prijavio i oni se pojavili. Iato se i meni desilo sa A3. Stao sa kolima na mesto gde komaija parkira. Otisao da odjavim auto, vratio se i razglesnica na soferci. Meni su dali 8 sati da sklonim auto. U inat odem da ga registrujem i ostabim ga tu da stoji. Komsija ospice dobio kad sam video da montiram tablice i ostavljam da stoji auto pogotovo sto je znao da ga necu voziti i sto zauzimam 4 parking mesta.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek ti je sa srecom bravo , da predjes sto vise km bezbrizno sa njim. o boji necu nista jer volim crvena kola ....... :wub:.

i daj malo slika i iznutra sta si se stisao ....... :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isece covek najbitnije iz spiska :) (sifre opreme sa desne strane).

Menjac je C530, kao na Stilu 1.9 16v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...