Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj

Recommended Posts

Upravo instaliran "Eco Drive" sistem :)

Kolega @bane17 rece da ima kod sebe tu opciju pa sam malo pogledao na netu sta je to i videcemo koliko je korisno, zanimljivo sigurno jeste :)

ko zeli da instalira evo upuststva: 
odete na ovaj sajt ------>  http://ecodrive.driveuconnect.eu/portal/en/Content.aspx

 

odaberete jezik, odete na DOWNLOAD, stiklirate ono vezano za specifikaciju kompijutera i preuzmete aplikaciju 

morate da instalirate i Adobe AIR da biste uspesno instalirali EcoDrive-a 

 

nakon instalacije Adobe AIR-a  pokrenite instalaciju EcoDrive-a

 

nakon zavrsetka instalacije pokrenite aplikaciju 

sledite dalje njihova uputstva, kada zatrazi da ubacite flash, ubacite bilo koji i on ce automatski da napravi instalaciju za auto 

 

odete do kola, ubacite usb, ubacite kljuc i stavite na kontakt i cekate da se zavrsi instalacija 

kada se zavrsi, odete kuci, i nastavite instalaciju u aplikaciji (da se poveze aplikacija i auto) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda odgledaj klip na jućubu :D

Pa fora je da vidis kako vozis - da li lose menjas brzine, prebrzo kreces, vozis 80 u trecoj itd.. Ne znam ni ja jos tacno sta sve ima, mora 5 dana da sakuplja podatke pa ti onda kaze koliko si los :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus što aplikacija nema zaštitu dece, kad te majmun iseče na putu, a ti mu počneš po familiji, da ti kaže "sram te bilo, deca te slušaju!":rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, shomispc said:

Nece valjda neka tamo aplikacija da ti soli pamet kako ces da vozis :D

Ali stvarno, kaže ako voziš u trećoj 80 km/h on kao beleži da je to loše, da me nauči kako da ga u šestoj ugušim jer je to verovatno ispravno . :lol:

Malo nam je što imamo one Life coaches za retardirane ljude pa još i aplikaciju smisliše.

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko hejtera na jednom mestu :lol:

 

koga zanima nek instalira :) ima tu dosta parametara koje prati, prvi ja necu paziti na potrosnju ali je dobro, na primer, da ti sabere ukupno koliko si goriva potrosio u jednom mesecu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/28/2018 at 11:54 PM, Axic said:

Ali stvarno, kaže ako voziš u trećoj 80 km/h on kao beleži da je to loše, da me nauči kako da ga u šestoj ugušim jer je to verovatno ispravno . :lol:

Malo nam je što imamo one Life coaches za retardirane ljude pa još i aplikaciju smisliše.

Pa najmanje tako zagađuje, tako da je ispravno :D 

Vegani su to smislili sigurno, brokoli im 'ebem..

On 10/29/2018 at 7:47 AM, Danilo1 said:

ima tu dosta parametara koje prati, prvi ja necu paziti na potrosnju ali je dobro, na primer, da ti sabere ukupno koliko si goriva potrosio u jednom mesecu..

Trip A? Trip B? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Axic said:

Ali stvarno, kaže ako voziš u trećoj 80 km/h on kao beleži da je to loše, da me nauči kako da ga u šestoj ugušim jer je to verovatno ispravno . :lol:

Identicna stvar kao i onaj Shift savetodavac koji gledam svaki dan kod sebe (a i ranije na sluzbenim automobilima). Cilj mu je da udavis auto na niskim obrtajima, radi nize potrosnje. Fermam ga koliko i Start&Stop, koji je prvi prekidac za koji se uhvatim posle paljenja auta (citaj, deaktiviram ga :lol:).

Pisali su ljudi po forumu iskustva sa EcoDrive aplikacijom - uglavnom bude interesantno dok probas i brzo i zaboravis da postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...