Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj

Recommended Posts

Imam i po 2 pakovanja ali se brzo potrosi :lol: 

Ma brisem i sa vlaznim ali mi ruke otpadnu od trljanja, do ujutru zapekne <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, pored gomile drugih korisnih stvari oko i u rezervnom tocku, uvek mi je i flasa od 1.5l vode pod obavezno u gepeku. Koristi za masu stvari - pored ostalog i za ovakve koje pominjes, operu se stakla, ruke, ne daj Boze da negde zagines bez vode... Ocistis sundjerom, prebrises jelenskom i vozi.

PS: Za oko rezervnog tocka su zgodne i one promo flase od 1.75l, stane vise. Od 2l vec budu debele, eto, jedan glup tip :D .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^To ti je svraka neka usrala auto. Parkirao sam jednom ispod ulicne svetiljke - skoro ceo zadnji deo je bio usran iako je bilo parkiran od kasno uvece do kretanja na posao ujutru :D Najcrnje sto se bas tesko skida, pogotovu sa farbe - staklo jos i nekako :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle nekoliko prozivljenih torpedovanja iz visecevnih bacaca tipa "M63 Plamen", iz dobro kamufliranih zaseda po parkinzima - ozbiljno sam razmisljao da u gepeku, uz vodu, nosim i zidarsku spaklu :D ...

Bas bih voleo da mi neko uzivo demonstrira kako se ova tvrdja, braon komponenta sa vrata (ovo sto kolega iznad kaze) skida vlaznom maramicom :stuart: :

 

19052012315.jpg.d9828331d299d4309a056dad602e0acd.jpg.5bc3a093d69ff42c54d79309ec5f01a6.thumb.jpg.b9004ead20c256718fdcc7dbc946beea.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja reko' ne hvalis se da si pazario Cee'd :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Ivan said:

Posle nekoliko prozivljenih torpedovanja iz visecevnih bacaca tipa "M63 Plamen", iz dobro kamufliranih zaseda po parkinzima - ozbiljno sam razmisljao da u gepeku, uz vodu, nosim i zidarsku spaklu :D ...

Bas bih voleo da mi neko uzivo demonstrira kako se ova tvrdja, braon komponenta sa vrata (ovo sto kolega iznad kaze) skida vlaznom maramicom :stuart: :

 

19052012315.jpg.d9828331d299d4309a056dad602e0acd.jpg.5bc3a093d69ff42c54d79309ec5f01a6.thumb.jpg.b9004ead20c256718fdcc7dbc946beea.jpg

Uzmeš vlažnu maramicu i špaklu.

Obmotaš špaklu maramicom.

Ravnomernim pokretima s leva u desno stružeš minuli rad od vrane.

Radnju ponavljaš do iznemoglosti.

Menjaš maramice po potrebi.

Na kraju prebrišeš novom maramicom!

 

:stuart::P:DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Ivan said:
Ja reko' ne hvalis se da si pazario Cee'd default_biggrin.png .

Koje iskusno oko, svaka cast!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo da pazarim nov ProCee'd pre neku godinu, kada su izbacili ovu aktuelnu generaciju, pa jos sa opasnom ponudom na Sajmu.

Znam mu svaku krivinu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi svi kazu :D. Potrosio sam pare za neuporedivo pametniju stvar, mada ponuda je bila odlicna, secam se kao juce da je bilo - 1.6 GDI, bas lepo nasviran sa opremom, ona njihova karakteristicna narandzasta boja, za 12 680 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikolaa pisao sam u prethodnim postovima, auto je imao sportske opruge i bivsi vlasnik ih je skinuo i stavio obicne da bi podigao auto i bacio crvene opruge :(

 

ali ne planiram da ga spustam, ivicnjaci, lezeci, put u selo itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo smo se ponovili B)

Bas fino sijaju, trebalo je jos 2 da narucim za napred al jbg.. 

Obozavam Brava, sve se sijalice bas lako menjaju.. 

Stigle naravno sa Aliexpressa, oko 0.33$ 2 kom

Narucio sam i OBD kabl (7$) 

-Izgleda da imam i airbag za kolena (neki knee saver - tako nesto) 

-senzor za rikverc radi ali sijalica i dalje ne

 

 

20180903_230104.jpg

20180823_201028.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...