Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki01

P: Seicento 900-S

Recommended Posts

Došlo vreme da se rasajemo. Umesto Seicenta, došao je Punto Classic Actual iz 2009. Lepša polovina se družila 9 godina sa ovim autom, koristila ga uglavnom za odlazak na posao, ma da je bilo i ponekih daljih relacija.

 

Seićento 900S kupljen nov u Delti u Beogradu 2002. godine. Oduvek putnički. Prvi vlasnik žena.  Drugi vlasnik moja žena (Baba ga nije vozila ni do pijace ;) ). 

 

A sad evo par reči vlasnice - Posedujem dokumentaciju, 2 originalna ključa, uputstvo za upotrebu... Kupila sam auto 2009. godine sa 84000 km na satu. Ja sam vlasnik ovog Seićenta već 9 godina.  Mažen i pažen kao kućni ljubimac. Uvek garažiran. Po većem snegu nije vožen jer ja se bojim da vozim po klizavom putu. 

 

Sve 4 gume na autu su Tigar Wintera. Na prednjim gumama šara je 6 mm, na zadnjim 4,5 mm. Na autu je nedavno promenjeno ulje, filter ulja i filter vazduha. To je i veliki i mali servis. Ovaj motor  nema zupčasti kaiš (motor sa lancem) i na njemu se neradi veliki servis.  Motor ima samo jednu diznu, tzv. SPI (singl point) ubrizgavanje što sve smanjuje troškove održavanja. Potrosnja se krece oko 4,5 do 5 lit na otvorenom putu, a u gradu oko 6 - 6,5 lit. 

 

Vodena pumpa je menjana pre 2 godine, set kvačila pred novu godinu (od tada presao 3-4 hiljade km), desni homokinetički zglob pre 2 meseca. U prednjem trapu ništa ne lupka i ne zvecka, sve lampice i sijalice ispravne, metlice brisača lepo brišu, zadnji grejač stakla radi, radio Sony odlično učitava diskove, menjač precizan, ručica menjača nije rasklimana,  šofer šajbna, kao i sva ostala stakla, farovi, i signalizacija nisu nigde napukli i oštećeni, jedan ključ otvara sve brave (vrata, gepek rezeorvar)...  Na limariji ima sitnih ogrebotina i oštećenja koja nisu mnogo uočljiva, a sve u skladu sa godinama auta. Razlog prodaje Seicenta je potreba za većim autom koji je već kupljen.

 

Cena 1049 eur pa dalje za koliko se dogovorimo.

 

Za sve dodatne informacije telefon 063/397-887, poziv, viber ili poruke ovde na sajtu.

 

 

Seicento_122.jpgSeicento_123.jpgSeicento_142.jpgSeicento_143.jpg

 

Seicento_173.jpgSeicento_202.jpgSeicento_205.jpgSeicento_222.jpg

 

Seicento_301.jpgSeicento_360.jpgSeicento_402.jpgSeicento_405.jpg

 

Seicento_407.jpgSeicento_411.jpgSeicento_412.jpgSeicento_414.jpg

 

Seicento_473.jpgSeicento_860.jpgSeicento_901.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio Cenu :wub:

 

1049 Eur ga cenimo pa za koliko se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff ki ferari...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...