Jump to content
FAS Goran
Smireni

Kupite li autostopere?

Recommended Posts

Tako sam i ja nekad... Ode mi zadnji bus i 12km pesaka, koliko puta... Desavalo se po nekad da me prepoznaju pa stanu ali nisam voleo nikad da stopiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stajem redovno ako me neko ustopira.Cesto sam stopirao u mladjim danima,stizao na taj nacin i do mora,vracao se iz vojske itd...Red je da se oduzim...Plus sam i taksista,pa valjda moc navike...Sta znam  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više ne stajem. 

Pre nekih 13 - 14 godina na Ćalijama na autobuskom stajalištu ustopira me neka mlada devojka, maltene devojčica. Pitam gde ideš, da znam gde da je ostavim, a ona pita mene: da napravimo kombinaciju, pušenje za 500 dinara. Jasno da je narkomanka, što se i ovako provali kada popričaš sa njom. 

Drugi put sam povezao neku ciganku od Banatskog Novog Sela do Pančeva. Još mi je i pare tražila, ono: sine, daj koji dinar. Od onda ženama ne stajem, jer kada sam ja bio klinac i stopirao maltene niko nije hteo da stane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije stopirala zbog prevoza, nego zbog para. 

Aaa da, lažem, pre dve godine na Zrenjanincu stopira neka žena, pisao sam o tome, ja stadoh, a ona kaže: radim, hoćemo li :D

Onoj klinki je trebalo za drogicu, to je jasno, baš je insistirala, skinula je cenu na 300din.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo postaje sumnjivoooooo :D

 

Jos samo da cujemo "Idem za iz NS za Zrenjanin i bas na Kackoj petlji me ustopira neka tako zena..."

:rofl:

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites



Zrenjanincu stopira neka žena, pisao sam o tome, ja stadoh, a ona kaže: radim, hoćemo li



Tako i meni pre mnogo godina na ćošku Gavrila Principa/Sarajevska prilazi ganci klinka i pita: hoćemo da radimo?

Ja je razumeo jel hoću radio
Mislio da mi nudi neki kraden

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste vi mizantropi...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, totti said:


Tako i meni pre mnogo godina na ćošku Gavrila Principa/Sarajevska prilazi ganci klinka i pita: hoćemo da radimo?

Ja je razumeo jel hoću radio emoji23.png
Mislio da mi nudi neki kraden emoji3.png

 

 

 

Pa jel si uzeo radio, ili nisi? Nista ne razumem :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha
Podseća na ovo:



Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam sam, uvek, ali uvek povezem stopere (ukoliko mogu da stanem). Puno puta mi se desilo da vozim dosta brzo a oni podignu palac kad sam pored njih. Pa baš da testiram kočnice zbog takvih neću. Ali kad stoper malo uključi mozak, pa stane na normalnom mestu gde komotno možeš da ga pokupiš, pa još i izgleda normalno i pristojno (na prvi pogled), uvek stanem.

 

Kad sam sa porodicom baš biram, ali puno puta ipak povezem stopere. Mene posle žena samo pita 'zašto traumiraš jadne ljude' pošto im vožnja na koju smo mi navikli izgleda ne prija  :lol:

 

Volim da pomognem, a imam i 1001 anegdotu od kojih je većina pozitivna a mali broj negativnih tako da ja nastavljam da vozim stopere... i član sam tog bla-bla car. Super stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada ne stajem autostoperima, ali imam obicaj da pokupim pripadnika vojske ili policije sa neke od naplatnih rampi kroz koje prodjem kad sam na autoputu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja njima nikad ne stajem :D Dosta mi je druzenja sto sam primoran da stanem kad izbaci lizalicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razmem, zaustavio te, a ti si tehnicki ispravan, vezan, nisi pricao telefonom, nisi nista pio....das mu dokumenta, pogleda nalepnicu...i kaze ti srećan put i doviđenja.

Zašto bi rutinska kontrola saobracaja bilo koga nervirala? 

Trebaju kontrole da budu češće, da se uvede da je dozvoljena kolicina alkohola 0,00 promila.

Meni i mojoj porodici se još živi...... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ovi moji lokalni zaustavili par puta,bilo sve u radu o sada me više i ne zaustavljaju...
Kada idem iz NS kući u Odžake,u Bačkom Petrovcu(P.U. Bačka Palanka),obavezno zaustavljaju sve što ima somborske tablice(SO) i drndaju te dok ne pronađu nešto zbog čega će da te kazne ...ma bilo šta ... Svaki ali svaki put...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjih 6 godina sam sa autom na BG table, presao oko 180k, po Srbiji, od Subotice do Niša sam isao, moja iskustva sa policijom nisu bila takva, zaustavljali me jesu, ljubazno me pitali da li smeju da provere da li upravljam vozilom pod zabranom (samo Smedervska policija je proveravala, više puta), svaki put su mi bez ikakve rasprave vratili dokumenta i pozeleli srećan put. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nigde više,samo tu....imam i drugare koji rade u NS i svaki dan em vrućina i umor em cimanje...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan BG said:

Ne razmem, zaustavio te, a ti si tehnicki ispravan, vezan, nisi pricao telefonom, nisi nista pio....das mu dokumenta, pogleda nalepnicu...i kaze ti srećan put i doviđenja.

Zašto bi rutinska kontrola saobracaja bilo koga nervirala? 

Trebaju kontrole da budu češće, da se uvede da je dozvoljena kolicina alkohola 0,00 promila.

Meni i mojoj porodici se još živi...... 

 

Bez uvrede, ali ovo je ili tesko vidljiv sarkazam ili neko ne vidi dalje od nosa/zivi ispod kamena/veruje da mrmot zavija cokolade.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...