Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Lancia Musa 1,3 M-jet 2007

Recommended Posts

Prodajem ovu izuzetno sacuvanu Musu koja nosi 1,3 M-jet motor sa 66kw a koja je pravo 2007 godiste i ima na svim staklima sedmice.

Uostalom to potvrdjuje i homologacija Agencije za Saobracaj.

Presla je garantovanih 150000 km i uvezena je iz San Marina.

Auto ima klimu,centralnu bravu,el.podizace stakala,city servo volan,ABS,fabricku muziku,bord kompjuter,sediste i volan podesive po visini,maglenke...

Uz auto se dobijaju dva kljuca skakavca.

Motor pali i radi perfektno i lanac se ne cuje ni najmanje a turbina ne zvizdi.Plivajuci kao i da ne postoji tako da nema ulaganja u auto osim malog servisa.

U voznji je odlican i jedina zamerka je nesto tvrdje kvacilo ali koje ako neko hoce da ga zameni da  bi bilo fabricki mekano kosta oko 60€ sa mojim popustom u prodavnici delova sto nije veliki ulog.

 

Cena auta ce na PA biti  3200 ali eto da kazem da  je poslednja  3000.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa ako nekog nesto vise zanima neka nazove.

Inace kad otvorite vrata zapahne vas miris  novog auta koji se odrzao jer  nikad cigara nije zapaljena u njemu i moram da napomenem da enterijer i motor nisu prani a spolja nije poliran.Samo usisavanje koje je odradio moj sin i malo prebrisane plastike magicnom krpom sto govori o stanju ovog auta.

 

1_(1).JPG1_(2).JPGIMG_3443.JPGIMG_3444.JPG

IMG_3445.JPGIMG_3446.JPGIMG_3447.JPGIMG_3448.JPG

IMG_3449.JPGIMG_3450.JPGIMG_3451.JPGIMG_3566.JPG

IMG_3568.JPGIMG_3569.JPGIMG_3570.JPGIMG_3571.JPG

IMG_3572.JPGIMG_3573.JPGIMG_3574.JPGIMG_3575.JPG

IMG_3577.JPGIMG_3578.JPGIMG_3579.JPGIMG_3580.JPG

IMG_3581.JPGIMG_3582.JPGIMG_3583.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ovaj auto nema plivajući, mene su ubeđivali da modeli od 90ks imaju plivajući i ja kada sam skoro radio kvačilo imao sam fiksni zamajac. Pretpostavljam da je do menjača, ako imaš 6 brzina imaš i plivajući, ako imaš 5 onda fiksni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno zanimljiv autic, ali dok mu odradim veliki servis + korpa, kvacilo, lamela + registracija + verovatno jos neka sitnica, izacice me brat bratu 4000e, a za sada ne planiram toliko da uletim za Musu, iako je krajickom oka i gledam. Mozda posle svetskog, ako se ne proda i udjem u tu pricu oko auta.

 

Inace fin autic, nema sta, srecna prodaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je lanac besprekoran tako da je dovoljan mali servis a on je uradjen pre 2000 km a ko bas hoce da ga uradi to izadje nekih 40€ a i manje kad ja nabavim delove jer imam rabat 20-30%,set kvacila ja nabavljam po  dilerskoj ceni za nekih 60€ i ruke su 40€ sto je 100€,registracija je 150€ tako da ja zaista ne vidim tu matematiku da ulozis 1000€ u auto pa sve i da menjas lanac koji je u SKF verziji 15000 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanac sa lancanicima klizacima i spanerom skf je u gazeli bio 10500 dinara...ali su ruke jos 10.000 dinara.Plus kvacilo i registracija...Jako blizu 500e,recimo 550,ali 1000 je stvarno previse.

 

Stvarno jako lepo izgleda.

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je kod tebe ali ruke  za veliki servis u Novom Sadu su oko 40-50€.

Ja u Gazeli imam popust sto znaci da bi taj set dobio za 8000 din sto je 68€.

Svakako kad se sve sabere to izadje oko 400-420 ali cifra od 1000€ je bas ofrlje izrazena jer i na mnogo skupljim kolima ne uzadje toliko.

I da napomenem da ko kod mene kupi auto ima delove sa popustom dokle god je taj auto kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna musa,dobro ocuvana,skoro kao i svaka,jer ove aute su kupovali ljudi koji nisu jurcali,divljali,zato su skoro sve sto dodju kod nas u jako dobrom stanju,a jos iovako su odlicno odradjene,kvalitetne,a i nisu skupe za odrzavanje

srecno sa prodajom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

Musa ostaje u Novom Sadu a otisla je iznenada  jednoj gospodji koja je samo rekla da hoce da dodje da je vidi i onda izjavila da se zaljubila. :lol:

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...