Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

205/40/17,hrabro za voznju po BG-u. :D Moj je spusten ali morao sam da predjem na veci profil,205/50/17. Jbg,skupo je terati inat zarad izgleda. Ovako sam nasao kao neki kompromis. Rupe su rupe,ne vredi razdrndavati trap.

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Dr. Tuborg said:

205/40/17,hrabro za voznju po BG-u. :D Moj je spusten ali morao sam da predjem na veci profil,205/50/17. Jbg,skupo je terati inat zarad izgleda. Ovako sam nasao kao neki kompromis. Rupe su rupe,ne vredi razdrndavati trap.

Ovee su privremeno. Ali praniram tako nesto kao ti :D Sta predlazes na koliko bara ove da drzim ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upustio sam se na malo duzu relaciju sa puntisom od Beograda do Podgorice i nazad. Potrosnja po bordu 5.3l na 970km. Dosta sam zadovoljan autom, ali vapim za nesto jacim motorom. :lol: Tako da mozda dodje do neke zamene auta, ali opet mi je i nekako zaoo :D Odradjen mu je veliki i mali servis i mogu slobodno da kazem da je dosta jeftin za odrzavanje sto ti tice servisa. Mucim muku da nadjem kuciste filtera za vazduh jer je ovo moje totalnooo propalo. Sa donje strane ka motoru ima dve velike rupe, a vidi se da je predhodni vlasnik pokusavao da krpi varanjem plastike ali je toliko okrtila da nije uspeo nista. Tako da mi je to trenutno prioritet da to sredim pa soferku koja je naprsla. 

IMG_1474.JPG

IMG_1476.JPG

IMG_1475.JPG

IMG_1473.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican Punto,ma to je odlicna potrosnja,al sta ces jeste slabasan motor,al sta je tu je,uzivaj u voznji,a kuciste filtera vazduha pogledaj kod Pedje u Indjiji il kod Vlade u Surcinu na otpadu

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, silenci said:

odlican Punto,ma to je odlicna potrosnja,al sta ces jeste slabasan motor,al sta je tu je,uzivaj u voznji,a kuciste filtera vazduha pogledaj kod Pedje u Indjiji il kod Vlade u Surcinu na otpadu

Potrosnja je super s tim da ga nisam stedeo po uzbrdicama :D Pedju sam zvao i nema, a za tog Vladu iskreno i ne znam. Pronaci cu br. na netu pa ga zovem. Hvala ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! Otisao je puntisa :D Mogu da kazemm da sam jakoo zadovoljan bio sa njim. Mala potrosnja, jeftin za odrzavanje... Jedina mana, jako trom, kao sto sma se zalio.Zadnjih godinu dana i jace sam samo sipao gorivo i teraoo. Ove godine sam jako puno presao sa njim i nigde me nije izdaoo. Ali doslo je vreme za promenu. Pazario sam Bravo 1.4 T-Jet 150 ks. Sutra mogu da ga predstavim ako ikoga zanim :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...