Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Navikavaj se... ovog ćeš za par godina možda gledati na nekoj funkciji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja mogu pobeći samo u crnu zemljicu.
Znači , dumrem.
Jbte, ono kad razmišljaš da će ti biti lakše.

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta..Kod nas je bila blokada od 7 ujutru i izdržali smo do pola 10...Imali smo dečka koji je došao da podrži blokade i slučajno "skinuo prašinu" sa automobila koji je bio, PANDURSKI...
Radili su uviđaj iako nije bilo nikakve štete a mi smo se tada skupili i odmah platili taj uviđaj a kazna koja mu bude stigla takođe ćemo platiti..Sad treba da se solidarišete i u tome a ne da najebu pojedinci i budu ostavljeni na cedilu od svih.Niko novac nije našao na ulici tako da treba da se pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blokada zbog goriva se nastavlja u petak - ali uz jednu veliku promenu

 

nestalo.jpg

 

Protesti građana zbog povećanja cene goriva nastavljaju se u petak, za kada je najavljena velika blokada kako ulica širom Srbije, tako i Skupštine, Vlade i ministarstava.

 

Iako prethodna dva dana nije bilo većih blokada puteva, ljudi se sada dogovaraju putem društvenih mreža da u petak, tačno nedelju dana od prvog protesta, promene pristup i naprave veću, ali i dosta drugačiju blokadu.

Naime, od kad je policija počela da interveniše, piše prijave, a u nekim slučajevima i privodi učesnike protesta, ljudi su smislili kreativne načine da izbegnu kazne - tako smo videli da se u Grockoj rodila akcija ''Puž'', a sad se rodila i nova ideja koja podrazumeva da vozila uđu u kružni tok i onda jednostavno zauvek voze u krug desnom trakom, tako da niko ne može da se uključi. Sve te nove ideje bi trebalo da se udruže u petak, kada se nastavlja akcija pod nazivom ''Srbiju spasi, motor ugasi''.

 

Naime, kako je najavljeno, blokada će se održati u petak u 17 časova u Beogradu i pozvani su ljudi iz svih gradova da se pridruže i blokiraju - ovog puta Skupštinu. ''Skupite četvoro, petoro drugara i podelite troškove puta. Nađemo se na svim prilazima gradu, a onda da polako, saaaasvim polako, krenemo prema okupiranoj nam Skupštini, Zgradi Vlade i ministarstvima. 'Ajde da se na prilazima gradu, iz pravca Novog Sada, Niša, Pančeva, Obrenovca, Čačka, itd okupimo do 16h i onda krenemo prema centru grada i da se svi nađemo ispred zgrade Republičke skupštine. Napravićemo detaljan plan do četvrtka kako da pokažemo Aleksandru Vučiću i celom svetu da smo se probudili i da je gotovo sa diktaturom.

#Beograd Petak, 15. jun, u 17h, #blokada zgrade Skupštine, Vlade, Ministarstva i kompletnog centra grada'', navodi se u pozivu koji se širi.

 

Ako ste planirali da idete negde - ili ste se pitali kada će se nastaviti protesti da biste im se pridružili - imajte u vidu da je za petak popodne najavljen haos.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

UF! Nocas imam turu idem da vozim kombi preko grane i dolazim tek za 15 dana..Kako ovo nije bilo organizovano ranije imao sam strasnu ekipu ovde koja je napinjala da se ide za BG...Pu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'lebe mekani :blink:

 

Izbacio sam Studio B iz liste kanal, pa nisam ni svestan u šta su se pretvorili. U komentaru videa stoji "Sačuvajte video. Svedočanstvo jednog vremena. Da se ne ponovi." a ovo je u stvari već bilo, repriza, kad je Komrakov 90-ih vodio dnevnik.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
UF! Nocas imam turu idem da vozim kombi preko grane i dolazim tek za 15 dana..Kako ovo nije bilo organizovano ranije imao sam strasnu ekipu ovde koja je napinjala da se ide za BG...Pu!
Kod Dojcinovica? :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/12/2018 at 9:13 PM, Djuk85 said:

. 1b547cf27dcfd13ef999f7af587a6c32.jpg

Morao sam da citiram ovaj post ,zao mi je sto morate opet da gledate ovu njusku :D
Poena kod ovoga je bila ,da je covek slikan za dva medija i tacno se vidi da je sve ovo sminka,ili ga je neko od stranackih kolega stvarno nakoutirao. Mada ja mislim da je sminka. 

Na slici levo vidi se otok i krvni podliv levog oka i oguljotina ispod. Na desnoj slici nema nista od toga ali zato ima brojne oguljotine po nosu ,obrazima... Iako je da bi se povukao krvni podliv potrebno negde oko 2 nedelje .

 

Danas citam novine kao smanjenje dizela za 5 din a benzina za 3,pa smesno. 

Inace ,ljudi su se ponadali da ce policija da bude na njihovoj strani ,makar precutno. Ali iz brojnih slucajeva videli smo da nije tako ,nego da se uvlace vlasti. Poput onog lika sto je bacao biciklo,pa ovih sto su pisali prijavi za naslanjanje na vozilo,nista od toga nisu morali . Ipak mislim da je se vlast uplasila,mislilu su da su nedodirljivi.Opozicije nema ,unistena,niko im nista ne moze .I videlo se da nisu u pravu. Nisu oni bas toliko blesavi,pogotovo sto su na vlasti skoro isti oni s krja 90ih,pa znaju sta se tad desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12.6.2018. at 10:44 PM, bojan dim. said:

IMG_3785.JPGSetimo se Kokeze od pre deset godina

Da l' je realno da sve iz serije što je trebalo biti parodija postaje polako ali sigurno istinito?  :blink:

Fale još samo Krlja, Stanimir, Rođa i Tankosava pa da ekipa bude potpuna.:lol:

 

219471_sojic_ff.thumb.jpg.e07bb796f70fcdd296ee8329bbc8f4f4.jpg

 

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites



'lebe mekani default_blink.png
 
Izbacio sam Studio B iz liste kanal, pa nisam ni svestan u šta su se pretvorili.


Da im vidiš tek ankete kad naprave na ulici, sa sve "slučajnim" prolaznicima...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na celu priču sa poskupljenjem goriva sad dolazi i poskupljenje tehničkog pregleda!
Ne mora dva tehnička godišnje, ali na ovom jednom će nadoknaditi sve.
Pa ko senponadao da će banda odustati tek tako od onog što je zacrtala!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...