Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Biće ukinute (ili smanjene)akcize za dizel ,verovatno samo poljoprivrednicima...oni su predali zahtev....a vi uličari i dalje tucite aktiviste sns.... i to je to
šah mat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boris Tadic potpisao akcize, znaci njima ne smeta to sto pljackaju narod sa 55% na cenu goriva, znaci da su isti kao i zuti koje svaki dan pljuju.

On razgovara sa MMFom o akcizama ?

Uhvatio se za benzin a dizel je najskuplji i najvise se trosi u Srbiji.

Kaze pricace se o gorivu kada se protesti zavrse, direktno okrece ljude jedne protiv drugih. Pa onda malo spinovanja za onog degena sto je navodno prebijen itd..

Sere mi se i od njega, a najvise mi se gade oni koji botuju za njega, koji ga podrzavaju, koji propagiraju to.

Posle se pita sto ljudi beze odavde, pa ko da ti ostane druze u ovoj vukojebini?

Onaj sto ima gleda svoje dupe, ovaj sto nema krade ili cuti i zivi kao sirotinja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam ovo da ubacim ovde!

Prvi dan blokade, a sad se objavljuje?!

JEZIVA TRAGEDIJA: Žena zbog blokade puteva izgubila bebu
i sad kaze sledece: Ta žena je devet godina uzalud pokušavala da ostane u drugom stanju. Na kraju јe ušla u program opštine Topola za finansiranje vantelesne oplodnje i ostala trudna.

i sada ja treba da poverujem u ovo?

http://www.republika.rs/vesti/srbija/67729/jeziva-tragedija-zena-zbog-blokade-puteva-izgubila-bebu#.Wx-I90VNMnA.facebook

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa daaaaa......

Kako da ne!

Baš su kreativni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Darko Kg said:

U ovoj zemlji nema vise srednje klase! Ima punisica i sirotinje. Punisice zabole da se bune, a sirotinja se plasi da ne navuce jos vecu bedu. A ima i jos jedna grupa ljudi, e oni su u stranci i drzavnim sluzbama. Oni voze sluzbena kola, kako za vreme posla tako i kuci. I to nije mali broj ljudi!!!  Sve mi to placamo! Pa kazu novine upucao je u sluzbenom vozilu dok su isli na posao...Koliko samo litara benzina potrose van posla????

Pare od akciza idu na gorivo za službena vozila. Koga god da znam da vozi službeno vozilo iz državne firme lažira i potrošnju i kilometražu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cika_kole
Meni je strašnije od svega što ova vlast ne preza ni od čega. Da nema EU da ga posmatra i opominje sa vremena na vreme, ko zna šta bi bilo. Totalni medijski mrak, verovatno i cenzura interneta, otvaranje novog golog otoka..........
Zanimljivo je pto je u startu pokušao da proteste veže za opoziciju, pa kad je video da opozicija ćuti, a inače je nesposobna za bilo šta, onda primenjuje drugu taktiku, tipa manjinska narodna masa ugnjetava većinu poštenih ljudi u srbiji. I to za sad prolazi.
A opozicija je svesna da može dobiti batine ako se pojavi na protestima.
Ovo je nezadovoljstvo građana i to je ozbiljna stvar. Nije u pitanju samo cena goriva.
Ide turistička sezona, stranci preporučuju zaobilaženje srbije, za tranzit važi isto. Investitori pomno prate šta se dešava.
E, otvaraju novi Lidl a ulice blokirane.....
Cela ova stvar će ili preko noći propasti ili će izaći na nešto više nego što je sad. Nema tu između. A i ako se dobije na smanjenju cena, ostaće im stalno u malom mozgu da ih podseća da narod ima svoje granice tolerancije.
Te njihove priče o demokratiji, pregovorima, demokratsko rešavanje problema, blabla, sve manje pije vodu kod naroda. Znaju oni dobro to, i zato izdvajaju brdo novca da kupuju narod, u suprotnom će isti ti botovi da im okrenu leđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Direktori drzavnih firmi, sazovu sastanak na kome su pozvane osobe koje su posao i  sve drzavne povlastice dobile preko stranke i podele im zadatke. Pa vas onda zovu rodjaci, prijatelji....i moljakaju da im ucinite uslugu i glasate za tog i tog i da radite to i to!  Tako to funkcionise!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tisina tamo! umesto da ste srecni zbog poskupljenja goriva vi se bunite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam sad ove mučenike iz Banata prave protesnu voznju..Smešno umesto da zauzmu neki stav..Već godinama plaćaju skupo gorivo i ćute..A voze ogromne traktore..

Braća Francuzi sve to zaliju fekalijama pa neka onda vide šta će..Al kad vidiš stvarno su sila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemoooooo samo veselooooo opa, obori...

 

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aj poštedite nas malo ove njuške.
Gde god se krenem istrči.
Ja pobegnem na forum a njuška zamnom.

sa TT


Navikavaj se... ovog ćeš za par godina možda gledati na nekoj funkciji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...