Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Neću da verujem da su ga zbog toga tukli!
Skloni su ovi na vlasti da ubacuju svoje elemente da bi izazvali reakciju...drugo ni ovi što du ga tukli nisu 100% "naši" verovatno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, totti said:
Taj slučaj nema nikakve veze sa razlikama u mišljenju i sl.

I ja mislim.Na verujem da neko tek tako izgubio živce i to uradio,a još je i zdrav...

 


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Goran Zemun said:
I zato ga treba ubiti??

Nisam primetio da je neko to napisao.
A da prirodnom selekcijom treba da se pročistimo od "ljudi" koji su spremni na ovakve stvari i koji će da se prodaju za kliker, za to jesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prirodna selekcija??  Pa ljudi koji se prodaju za sendvic ima svuda u svetu..nisam siguran da bi ubijanje resilo problem...to je ideologija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tačno,ali sa time može da živi...samo hladne glave!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj zemlji nema vise srednje klase! Ima punisica i sirotinje. Punisice zabole da se bune, a sirotinja se plasi da ne navuce jos vecu bedu. A ima i jos jedna grupa ljudi, e oni su u stranci i drzavnim sluzbama. Oni voze sluzbena kola, kako za vreme posla tako i kuci. I to nije mali broj ljudi!!!  Sve mi to placamo! Pa kazu novine upucao je u sluzbenom vozilu dok su isli na posao...Koliko samo litara benzina potrose van posla????

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

Ja samo još jednom da napomenem da ubijanje niko nije pominjao.

One batine bi ja kategorisao kao pokusaj ubistva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun da li stvarno mislis da ovo nije montirano?

Nas ima raznih, naravno niko nikoga ne bi trebalo da bije ili ubije, ali ovo je ocigledno da je montirano za potrebe vesti i vladajuce partije. Tako se radilo i 90-ih, tako se radi i sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu uhapseni nasilnici, da se zna od koga je dobio batine? Ja ne mogu da poverujem da  je iste dobio od obicnog naroda! Cije su navijacke grupe i zasto se ne hapse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je stvarno dobio onakve batine kakve su na snimku obližnjeg video nadzora, ne bi on bio onakav kao na onom snimku gde kaze "PR protestanata" plus bi bio poprilicno otečen i ne bi bio onako ogreban po licu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I baš slučajno je u torbici nosio prosečnu platu (300e) i 19.000 din. Znači, to su pare koje ima za ceo mesec, da prehrani sebe i decu. On je sa tim parama otišao baš na protest i njih da pita "Što ovo radite?" i onda su ga pretukli. Mogli su dosta bolje ovo da nameste, svakako pola Srbije je poverovalo, toliko o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i modrice nema nijedne pritom, sto je malo teze. oko oteceno, a nije modro, zeleno...danas ljudi svasta rade.

kruze price da su mu pred snimanje ubrizgali malo infuzionog rastvora i tako napravili otok. znaci fizioloski rastvor je cist, sterilan i to moze sa tim da se odradi. inace jako brzo se povlaci iz organizma, to jest razlaze i kraj snimanja, kraj otoka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A odakle mu euri? Da nije dobio od stranke jer nije iskoristio letovanje?

Mogli su i napisati da su mu uzeli 3000 ili 300 000....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta njegova recenica PR protesta ga napao je u rangu one koje pink svaki dan ponavlja.
Obradovic, Jankovic, Djilas i Jeremic se udruzili i okupljaju ljude.. Pa da su oni organizovali svi zajedno valjda bi bile hiljade ljudi na ulicama.. A najgori su ovi koji poveruju u sve to.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnoge stvari su cudne kod nas.

licno ja za fizioloski rastvor znam, jer kada odem u bolnicu (a cesto idem) i ne mogu da mi nadju venu, narokaju me sa rastvorom, sve otekne i onda me bodu. infuzija tece, nije iscurelo u mene 200ml, a otok je nestao...

od ove, a i od svake vlasti se moze ocekivati da primenjuju sve metode, pogotovo one oprobane. tako da smatram da je ovaj gospodin zidar sto je dobio "batine" namesten...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nas oni budu okupljali opet onda boje da nas nema ! Cim primetim da se opozicija prikljuci protestu  i pocne da ga koristi za svoje politicke borbe ja napustam. Sa govnima i lopovima koji su vec bili na vlasti i krali kao sto kradu i ovi pederi sad necu da imam nikakve veze. Sve njih pozatvarati od prvog do poslednjeg! Vlast ili opozicija u zadnjih 30 godina nije bitno, isti su!

 

Edited by Boris90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...