Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Malo blokade, malo (jedno 10ak dana) da se ne sipa ni kap goriva, mada to teško da može da se sprovede. Treba samo istrajati, mnogo su alavi, plus što su bahati, pa se čude i podsmevaju "dizel im skup" videli ste već taj snimak velikog vođe.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko su bahati pohlepni i nesposobni kada bi im neko poverio npr Švajcarsku ili Norvešku neku od stabilnih zemalja u svetu mislim da bi je u kraćem roku doveli u očajno stanje..

Oni uglavnom sve što rade ovde rade bez trunke logike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećom pa smo političare uvezli iz Namibije! Da su oni Srbi, drukčije bi bilo! Srbi su svi osećajni, pošteni i nisu bahati! 

Bokija na kraju bi ponajviše upravu, da bi promenio bilo šta, moraš promeniti sistem, da bi promenio sistem, moraš ljude, da bi promenio ljude, moraš da kreneš od sebe i najbližih, a to je, složićemo se vrlo zahebana rabota!!

Share this post


Link to post
Share on other sites




Oni uglavnom sve što rade ovde rade bez trunke logike..

To je iz našeg ugla... iz njihovog je sve prepuno logike.
Pitaj boga koliko desetina ili stotina milijardi je opljačkano na ovaj ili onaj način od početka '90-ih. Vid pljačke je i finansijsko održavanje u životu raznih toma nikolića, a kroz sumanute poreze, takse, akcize itd...



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno su oni ovo shvatili , cim su ovako organizovali policiju, prica se da su nekima iz prvih redova cak dolazili i na adrese.

Hajdemo da budemo realni, ovi protesti mogu da uspeju na dva nacina:

1. Da zaista neka politika stane iza njih, jer ovako neorganizovani ne mozemo nista;

2. Da se pridruze GOSPODA taksisti, koji nas kuliraju kao da se ovo njih ne tice (verovatno po necijoj naredbi), a oni jedini imaju logistiku ( dispeceri, motorole...) i ima ih 10k svi sa automobilima.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to.. Taksisti da su se ukljucili bila bi druga prica. Ocigledno su neciji ili su dobili lovu da cute. Nema sanse da ih ovo ne pogadja oni toce to skupo gorivo svaki dan.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braco moja dragi sugradjani malo nas je al smo govna....

 

 

Parafraziram Petra Bozovica ,zaboravio sam koji je film u pitanju ali poenta je tu.

O taksistima,nemaju svest i ono za sta su strajkovali je zamuceno i zakukuljeno.Zato je takva situacija i u toj bransi.Tek je sigurno da nisu placeni ni potplaceni.

Ali budite sigurni da nas je bilo,neko sa firmom a neko ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vucic je taj koji je to naredio jbg, zato Saj boli djoka za to mi protestujemo

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kod mene ovo danas i vesti prenele. vidim se i ja sa deltom :D:D:D od 0:50

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Majstor_Paja said:

Bravo Beograđani! 
Idemo svi popodne!

Nazalost najveci problem Beogradjana, resurs koji najvise nedostaje je vreme i iz tog razloga je ovako tanko ovde. Ja stalno spominjem te Cacane iz 5.okt, da je njih u ovom broju u Bg do sad bi i skupstina gorela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast ljudi, podrska iz subotice, ja ovde koordinisem, samo moji suboticani kao da spavaju... evo par fotki od petka, nazalos danas se nismo nesto proslavili sjajno, ali odralili smo voznju po gradu 

 

https://www.subotica.com/fotografije/subotica-protesti-povodom-visokih-cena-goriva-id72750.html

 

p.s. narvno bravisha najbolje okicen :)

 

 

Edited by sibisi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...