Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Brate čitam ovaj Informer i JEŽIM SE..Neverovatno kako se to okreće, kako botovi daju minuseve, pluseve, kako "rade radnju"..Epa imamo i mi svoju radnju..Polako..Vidimo se ljudi sutra rano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve se bojim da ce biti nereda. nadam se da ce policija stati u nekom delu svega ovoga opet na stranu naroda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo imali sastanak sa policijom.Došli su na skup danas da nas pitaju šta ćemo da radimo.Pošto nismo blokirali, dogovorili smo se sa njima da od ujutru krećemo sa blokadom i da će nam oni pomoći u tome da nas niko ne napada i provocira i da će da provode ljude iz dugih kolona za koje se smatra da moraju proći tipa bebe, bolesni, stari itd.Tako da sa njima imamo maximalno korektnu saradnju..Ima klip koji je obišao net baš sa našim policajcem iz ALeksinca..Evo ga. Ovo je bilo na jučerašnjem skupu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, DraganUS said:

Ovde od 17 do 1930 bio danas protest...

http://informer.rs/vesti/srbija/384885/kreteni-benzinska-banda-kod-sida-blokirala-prolaz-srpskom-patrijarhu-irineju

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

Ja sam iz okoline Sida i bio sam danas. Ovo nema veze sa mozgom. Juce su pusteni da prodju ali danas nisu i to samo zato sto je jedan pop prisao i poceo da prosipa neke gluposti i vredja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas aktivisti sns slikali vozila na blokadi

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, policajac iz AL lepo čovek objasnio, a ne kao ova fukara što slika. Malopre gledam na FB, Zrenjaninac bio blokiran u oba smera 8.6

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovaj informer je simpatican list...
I onda će jednog dana opet neko da se čudi ako ovaj svinjoglavi prođe kao Dragoljub Milanović 5. Oktobra

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg mene kroz svaku blokadu propuste, tako da ako bude od 7 ujutru i bude trajala ja mogu da obidjem sve saborce sa foruma... :D

samo mi date gps koordinate da vam donesem nesto hladno i nesto za klopu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prvom ne odgovara ova blokada u ovom trenutku nikako.

Bas mi onako ljudski je*e zivot, ali razumem da je ljudima neizdrziva cena goriva.

Opet, razumem i ljude koji su besni sto su u koloni, svi imamo svoje probleme...

 

Malo ljudskog odnosa, i razumevanja, i svima ce biti lakse. Poput ovog policajca iz klipa.

Hladna glava, i gledanje iz tudje perspektive.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas isao do Indjije kod outleta blokada, otisao popricao sa momcima kazu do 9 ce biti, okrenem se i dodjem preko Pazove. Nista mi nije bilo tesko, ljudi koji su se zatekli su nisu pravili scene.. Bio je kombi sa decom i starima, par automobila sa decom u kolima, sve je propusteno bez problema.
Nit sam se ja iznervirao koji sam se zatekao tu nit vecina ljudi koja je isto morala da se vrati. Valjda cemo istrajati u ovome..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nemojte da se varate da su oni ogorčeni u većini.NAPROTIV! Jer se mirni ne ističu! Oni izađu iz kola i priđu mirno, pogledaju šta se dešava i to je to.A budale koje neće da se solidarišu sa narodom, koji su sebični i gledaju samo sebe, takvi se najviše ističu i takvi će uvek biti snimani na skupovima i takve snimke će spinovati po medijima kako su svi nezadovoljni i kako su žrtve..Ljudi, imali smo samo par takvih od ne znam koliko ljudi u koloni, jedna žena je prišla sa malim detetom i stidljivo rekla "evo mi ćemo malo da se pridružimo pa ćemo da se vratimo u kola pošto je vrućina". Toj gospođi smo momentalno poslali skuter da ih sprovede kroz blokadu jer je bila sa malim detetom.Stvar je u vašem karakteru i vašoj spremnosti da se solidarišete sa ostalima.U tome je TEMELJ svega.Tako bi i mogli da izgradimo neki sistem .

Edited by Majstor_Paja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs Pa to. Samo malo spustiti loptu. Svi kompletno.

Vidjam po internetu i sa jedne i sa druge strane neke usijane glave, a to nije dobro.

Provokacije i pretnje, i price o nasilju.... To nikom nije dobro donelo.

Sto ne bi moglo lagano i ljudski?

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...