Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Zasto, ali zasto se potencira umesanost politicara??? Stalno se vrti prica kako opozicija huska par ljudi koji sa dva, tri vozila blokiraju hiljade neduznih... ovo je masovni odziv nezadovoljnih gradjana!
Zašto ?
Pa evo sad AV na konferenciji, u njegovom dobro poznatom maniru, navodi pojedinačno svakog predstavnika opozicije i da su oni organizovali blokade iz fotelja.
Navodno, dva automobila se poprečila na mostu i hiljade ljudi je moralo da stane, šta će , mora narod da trpi ugnjetavanje od strane manjine itd.........Dobro poznata i uvežbana metoda prebacivanja krivice.
Epilog
Svi penzosi tapšu i pljuju omladinu i žale ostale što su eto zavedeni i prate kao ovce čobane iz opozicije...
I ja tako jutros slušam penzose iz zgrade i u prolazu ih pitam, da li veruju u svaku reč koju izgovori AV... Odgovor je dobro poznat uz opasku, pa šta očekivati od omladine kad ni ovi stariji (ja) nisu normalni, zato srljamo u propast, jadna vaša deca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tim penzosima će omladina da bude kriva kad im vekna hleba bude preko 100 din, kad im račun za struju bude ko 2 penzije, ali im je j*beni AV heroj, podigao im je penziju za 3%, a to što je uzeo, to se zaboravilo. Bio je na YT klip gde neki penzos komentariše apropo povećanja "hvala mu, svi znamo ko je povećao penzije" pa dokle bre da niko ne vidi dalje od j*benog nosa. Tužno je što ima volje, očigledno, ima ljudi koje boli K za politiku, koji samo hoće barem malo lakše da žive, da im se manji harač naplaćuje, tužno je što te iste ljude etiketiraju, pljuju, takvi penzosi i njima slični. J*bo ih AV, taj isti što je obezbedio odličan sistem pljačkanja i ovo malo sirotinje, da ih j*bo.
IZVINJAVAM se na rečniku.
 

1 hour ago, dekirs said:
Pa kako mislis da bata kupi win win, kopa bitcoin, gaji maline, otvori gradjevinsku firmu...Treba para za sve to...

Nije bata, neko podmetnuo njegovu LK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ozbiljno pripazati da neko ne nasedne na provokaciju i napravi nenadknadivu štetu!
Pripazite na na usijane glave,pritisak će biti sve veći,mnogo ljudi živi od stranke,ucenjuju ih...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima provokatora, to sam jos na gazeli video, ali im samo treba dati aplauz i kulirati ih. A sto se tice svega ovoga, jednog dana kad sve bude gotovo,oni koji nam ispiraju mozgove (Vucicevic i Mitrovic) ima da vise na sred Slavije za primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla nismo bre svi mi penzosi isti :D:D:D

@dellas nece ni mitrovic ni vucicevic visiti nigde. seti se samo za vreme slobe gde su bili, za vreme dos-ovaca gde su bili, za vreme zutih gde su bili, sada sa su ovim sns-ovcima, kad dodje sledeca garnitura mitrovic ce da pise otvoreno pismo vucivu, a vucicevic da pise bljuvotine u korist sledece vlasit i tako u krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.danas.rs/politika/vucic-opozicija-i-tajkuni-organizuju-blokade-saobracaja/

Quote

 

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić optužio je danas opoziciju i tajkune da organizuje blokade saobraćaja u Beogradu i drugim gradovima zbog poskupljenja goriva, i da opozicija i tajkuni imaju medije u kojima je on cenzurisan.

 

On je optužio opoziciju za organizovanje blokade saobraćaja zbog poskupljenja goriva i istakao da „tajkuni i tajkunčići“ imaju mogućnosti da plate organizaciju protesta.

„Protest je politički organizovan. Pozivaju Zoran Živković, Jeremić…Dva automobla stanu na putu, a iza njih hiljadu vozila, i oni kažu hiljadu ljudi je zaustavilio saobraćaj. Kažu svi su oni u protestu! Nisu – ali ne znaju šta da kažu“ rekao je Vučić, i dodao:

„Molim normalne ljude, većinu ljudi u Srbiji da budu srpljivi i trpeljivi. Nikakvog nasilja neće biti, nisam zabrinut, vlast neće osvojiti“.

„Kako to da ne kažete: alal vera Vučiću zbog najniže cene hleba u regionu. Zašto građani u BiH ne protestuju jer im je hleb najskuplji u regionu? A što ne kažete za struju? Pa, naša struja je ubedljivo najjeftinija u Evropi, i što ne izađete na ulice pa se ne zakačite na banderu i kažete povećajte nam cenu, jer ovako nisku cenu struje nećemo da plaćamo“, rekao je Vučić

„Molim normalne ljude, većinu ljudi u Srbiji da budu srpljivi i trpeljivi. Nikakvog nasilja neće biti, nisam zabrinut, vlast neće osvojiti“.

On je konstatovao da onima koji protestuju „hleb i struja nisu važni, a važno je gorivo“.

„I to nam govore oni koji su prodali Naftnu industriju Srbije. Izvukli su svu naftu. Mogu o tome da vam govorim, ali ne mogu. Ko god želi da protestuje uvek je dobrodošao. Postoje Zakon o javnom redu i miru. Ne možete da kršite Ustavom zagarantovanu slobodu kretanja“, rekao je Vučić.

„Politički rejting mi izuzetno odogovara i molim Boga da to što duže traje jer će sve izgubiti. To rade isti oni koji su kukali mesecima da su gužve dok smo mi radili, i ulepšavali Slaviju i velepnu fontanu na Slaviji“, rekao je Vučić.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se naprave transparenti "PUSITE GA SVI POLITICARI" i da im se pokaze kako su svi isti.
Kakav je plan sutra ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites



oni koji nam ispiraju mozgove (Vucicevic i Mitrovic) ima da vise na sred Slavije za primer.

Ja sam ateista i ne verujem u Boga. Jer da Bog postoji, napravio bi jedan usmeren zemljotres i srušio ove pinkove, informere i ostala
Pa da onda kao ljudi možemo kolektivno da se ispišamo po ruševinama...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije problem što on kenja tako...problem je sto mu ta klapa ljudi veruje... Ko zna koji je krajnji cilj svega ovoga...

Sve ce da skrse... Evo ja sam u državnoj firmi u kojoj nikad gore nije bilo...tacno idu na to da je uniste... A obmotani smo cenzurom, niko ništa ne sme da objavi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad je vucic izjavio na tv-u sto se ne bunimo za cenu struje?

odmah je dao odgovor: zato sto smo najjeftiniji u evropi. nastavio sa: sada su nasli da se bune za gorivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je struja jeftinija to je moguće. 

A gde su plate najniže? Srbija nažalost! Taj deo se ne spominje :angry:

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Sloveniji u okolini Ljubljane od snajke brat živi tamo već neko vreme.Zimus se grejao cele zime na struju i ukupno sa ostalim režijama mu je izašlo sve oko 70e za mesec dana.Toliko i "jeftinoći" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće tu još bljuvotina,samo dok vide šta najbolje pije vodu kod njihovih glasača...samo tihi su kako oni umeju da laju,posmatraju ih ovi što im o glavi rade(čitaj eu)...kaže keva bilo na nemačkim vestima isto i to dosta kritički...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i prvi put čitam komentare u blicu, posle njegovog izlaganja, i svi do jednog su ga pljuvali, čak i likovi koji javno kažu da su glasali za njega, a svaki drugi komentar spominje psihijatriju.
Ovo nema više veze sa protestima, jednostavno imam utisak da sve više ljudi kapira ko je na čelu države i da više nije normalno da se već 7 godina vrti ista priča i ista demagogija. 184f6e929ceb42f0572700616afe4e01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje dve mogucnosti : 1. Lupeta i svestan je da lupeta ,sto je bolja opcija 2. On stvarno veruje u ono sto prica ,sto je dosta opasnije. Jer je onda u pitanju neki psihicki poremecaj .     

Ja da sam na njegovom mestu iskoristio bih ovo u svoju korist rekao bih ljudi su u pravu ,smanjicemo akcize ,ajde da se dogovorimo sta i kako. Na taj nacin bih ubrao jos politickih poena. 

Svi su nezadovoljni cenom goriva pa i njegovi biraci , a on te ljude zove ludacima i provocira ih . Prosto ponesen je rezultatima izbora i misli da mu niko nista ne moze. Veruje da se super zivi ,samo gleda neke statistike i sl.

Kad su u pitajnu protesti za sutra nisam siguran,neko prica da se blokira u 7h ujutru i da se blokiraju rafinerije,neko prica da se blokira u 17h . Nazalost sutra zbog neodloznih obaveza necu moci da dodjem,ali na sledecim sam opet tu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra je mozda i poslednji, koliko sam skontao ljudi zele da ostanu na ulici dok se ne ispune zahtevi..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...