Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Bravo ljudi , ja nisam na kraju ni bio autom danas ali definitivno cu sacekati ponedeljak ,a onda idemo jako!

3 hours ago, neshaoct said:

Objektivno izveštavanje dela medija :D

 

187ea960321cfaad1014659391cf1774.jpg

Auuu...ovo je da ne verujes. Informer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je neko gledao House of Cards seriju, ali to je isto ovo sto se desava. Vlada ima svoje ljude koji vrse pritisak na medije raznim ucenama. Takodje imaju ceo tim koji smislja planove kako da upropasti protest i kako da na sve nacine moguce nekako zaustave ovo. Prava igra kartama i bitno je ne odustati. Ja ako ne stignem na neku od lokacija blokiram magistralu sa komsijama :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam ne sme da se blokira a.put jer je kao medjunarodna saobracajnica. Bila je prica kad su pre par godina hteli da blokiraju dal poljoprivrednici il radnici Goše, ne znam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod drugara u Mitrovici, oni su blokirali most za Macvu, jos neki put za Sabac, naplatnu rampu i par lokalnih puteva.. Kaze da i sutra isto rade od 17-19h

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedeljak svi gradovi su objavili da protest kreće od 7 sati.
Kod mene u Aleksincu je malo drugačija situacija pošto nama najveće firme kreću sa radom od 6 tako da ćemo protest krenuti od 5..Ali ujutro 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, delakroa said:

Mene interesuje sledece: da li je stvarno zakonom zabranjeno blokirati auto put i granicni prelaz? Posto sam cuo juce komentar na neciji predlog blokade da je to protivzakonito i da bi se u tom slucaju izvela zandarmerija da rascisti protest... 

Autoput kroz Beograd nije autoput...nego do Gazele (kroz Novi Beograd) je Bulevar Arsenija Čarnojevića, a posle Gazele je Bulevar Franše d'Eperea. Ulica kao i svaka druga, nije ono A1 (nekada E75).

E sad...na svim uključenjima/isključenjima kao što znamo stoji znak za autoput, odnosno za prestanak autoputa. Ali, izgleda Sudovi u Srbiji ne misle da je to dovoljno za autoput, nego zvanično označavanje. Čim je nešto Bulevar, to nije autoput.

 

Pišem sve ovo jer je sa tom argumentacijom @Transporter131 išao na Sud, i prošlo je. tj. Sud nije uvažio da je bio prekršaj na autoputu. Ovo sam sve i čuo od njega na jednom od Okupljanja.

Ne znam sad ni sam... Znam za znakove na petljama (uključenjima/isključenjima), ali znam i za ovaj slučaj na Sudu. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al pazi kako je mali pun sebe :D Znas kao ono ide i snima, ja sam opasan :D 

Inace,interesantno je to sto je skoro svuda juce prosla hitna pomoc . Preko gazele su prosla 2 saniteta. 

Ima snimak iz Arandjelovca , kazu da su po naredni sluzbenog lica prosli . Cisto manipulisanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Majstor_Paja said:

Ne znam da li je neko gledao House of Cards seriju, ali to je isto ovo sto se desava. Vlada ima svoje ljude koji vrse pritisak na medije raznim ucenama. Takodje imaju ceo tim koji smislja planove kako da upropasti protest i kako da na sve nacine moguce nekako zaustave ovo.

Gledao prvu sezonu i nisam dalje mada si lepo opisao u tri recenice kako sve funkcionise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djuk85 ovaj da je siguran u to sto prica dozvolio bi komentarisanje na ovom klipu. Nije cudno sto su Engleski mediji preneli ovu vest, paa oni rade protiv Rusije, Rusi drze nase rafinerije sto u ovom klipu covek i sam kaze. Svako ko je bio u petak na nekom skupu video je masu mladih ljudi a i starijih koji ne zele da ova drzava parazitira na njima, u ovom slucaju radi se o ceni goriva jer ona od toga zivi. Neka drzava sama napravi pare a prestane da nas obican narod pljacka kroz razne poreze, akcize itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto, ali zasto se potencira umesanost politicara??? Stalno se vrti prica kako opozicija huska par ljudi koji sa dva, tri vozila blokiraju hiljade neduznih... ovo je masovni odziv nezadovoljnih gradjana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lik klasicno pokusava da spinuje pricu, nije dzabe politicar. Cena goriva je nenormalna zbog ogromnih drzavnih akciza jer se iz iste finansira cela stranacka vojska i botovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže od čega će se isplaćivati penzije ako država smanji akcize i nastane rupa u budžetu.

Pa o tome ste majstore trebali da mislite pre nego što je pio fond opljačkan do panja.

Nije normalno da se iz budžeta plaćaju penzije, jednostavno nije održivo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...