Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Ja blokiram i danas ako ne stignem na gazelu ja cu blokirati kneza viseslava na kosutnjaku, nek me dize pauk ako hoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bolje sacekati ponedeljak. Na ovaj nacin se rasipa protest,i onda ce da kazu evo sve ih je manje. 

Ovo je bilo samo da se pokaze da nas ima.

Ako ne promene cenu,radikalizovace se pa cemo ih naterati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za manja mesta nije opasno protestvovati i češće ali za veće gradove poput BGD-a jeste..Što više ljudi, veći rizik da sve manje i manje dolaze..Totalka da se napravi u ponedeljak, ja bih organizovao svoju ekipu odavde jedno 10tak vozila sa po 4-5 čoveka za BGD ako bude trebalo.Baš smo juče na skupu komentarisali o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manja mesta nose druge rizike,ništa manje ali drugačije...
Evo i jedan zanimljiv tekst iz štampe od pre neki dan...
https://noizz.rs/noizz-news/vucic-ima-pravo-da-nas-naziva-ludacima-cehovljeva-kratka-prica-najbolji-je-dokaz/g5qgbtt?placement=WidgetPopular&position=3
Obratite pažnju na Čehovljevu pripovetku
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko je tacno, ali od drugara koji radi u policiji kao insp...danas cujem da je decko koji je prvi pokrenuo pitanje blokada puteva, uhapsen jutros u bg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokija, i dalje čekamo tvoje viđenje i objašnjenje, šta raditi, u čemu je stvar, da li smo u Matrixu....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, cika_kole said:

@Milutinac je vec izbacio tu sliku ;)

On vozi fiata, brzi je od citrusa ;)

Pa jeste, i onaj moj Fiat je bio brži, ali šta da se radi. Nisam video da je neko pre mene postavio.

4 hours ago, totti said:


 


Javio se i psiho:

B92: Vulin o protestu vozača: Na sreću Srbiju ne vodi Janukovič http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=06&dd=09&nav_category=11&nav_id=1402279

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

On je baš psiho. Na njegovu nesreću ogromna većina u Srbiji ni ne zna ko je Janukovič. Ali upire se grčevito da bude uz gazdu, valjda on najbolje zna zašto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Subotici danas mirno, pao je neki dogovor izmedju redova da se ceka do nedelje, ako se nista ne promeni onda u ponedeljak malo ozbiljnija blokada. Trenutno se u nasoj grupi dogovara oko lokacije...

 

Mene interesuje sledece: da li je stvarno zakonom zabranjeno blokirati auto put i granicni prelaz? Posto sam cuo juce komentar na neciji predlog blokade da je to protivzakonito i da bi se u tom slucaju izvela zandarmerija da rascisti protest... 

 

Drugo, kod nas policija nije slikala, ali sam primetio da su isli oko parkiranih kola i zapisivali nesto... da li im je to preventivno, u slucaju nekog haosa da imaju krivce ili je nesto drugo u pitanju? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, delakroa said:

U Subotici danas mirno, pao je neki dogovor izmedju redova da se ceka do nedelje, ako se nista ne promeni onda u ponedeljak malo ozbiljnija blokada. Trenutno se u nasoj grupi dogovara oko lokacije...

 

Mene interesuje sledece: da li je stvarno zakonom zabranjeno blokirati auto put i granicni prelaz? Posto sam cuo juce komentar na neciji predlog blokade da je to protivzakonito i da bi se u tom slucaju izvela zandarmerija da rascisti protest... 

 

Drugo, kod nas policija nije slikala, ali sam primetio da su isli oko parkiranih kola i zapisivali nesto... da li im je to preventivno, u slucaju nekog haosa da imaju krivce ili je nesto drugo u pitanju? 

Metod zastrašivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U BG je bio protest na Slaviji, mislim i u Borci i Kaludjerici... U nekoliko gradova u Srbiji je danas odrzan protest, nije bilo kao juce.

Koliko sam ja informisan zabranjeno je blokirati autoput...

Sta raditi u ponedeljak, prica je bila u 7ujutru blokada? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo jos, pa cemo se sutra konkretno dogovoriti. Ocigledno da nas nisu shvatili ozbiljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...