Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Just now, rkoma1986 said:

Sve u svemu, ja ispade najgluplji :D svi su po nesto skapirali, jedino ja nista

da nisi mozda iz bosne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je ono, ćuti tamo, sedi gde jesi, samo da ne bude gore. Uvek oni odozgo mogu da budu još gori, nemoj da ih čačkaš.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, knezevic76 said:

Ja delimično razumem bokiju šta pokušava da kaže, jer sličnu priču slušam i od moje keve koja ima 70 godina, i zaluđena je Vučićem.

ali Bokija nema sedamdeset godina :D:D:D:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, knezevic76 said:

Nisu bitne godine, bitno je kako razmišljaš!

Razumem ja sta si ti hteo reci, ali kevi je dobro kao i nama ostalim penzosima. Vlastodrzac se pojavi na tv-u i kaze: penzije idu gore za 10%. Gde ces lepse, povisica, penzija redovna i tako... Jbg ja imam 42 u inv. penziji sam i razmisljam malo drugacije...napisao sam na prethodnoj stranici vec kako razmisljam ;)

Nego, eto mene i stura na blokadu raskrsnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi jasno....imam uzorak.Nema svrhe boriti se sa vama.Zao mi sto si i moja deca osudjena na mrak radi vaeg pojeftinjenja goriva na par dana il 2 teh.pregleda...i slicno.Vuciceve lutke ste vi koje  botujete temom da bi omalali stvari koje stvarno muce drzavu.Molim iskrene,da ne iznose svoje licne muke...nije stvar u tome....Hebe mi se za cenu goriva i cenu bilo cega u srbiji.Zanima me.ima li neko da svoj mladi zivot posveti poboljsanju zivota naroda....boli me uvo za cenu goriva i ostalih sr...nja

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Novom Sadu smo napravili pristojan haos, blokirano je dosta ključnih raskrsnica što je pored ostalog zaustavilo i sve gradske autobuse. Grupa u kojoj sam bio ja krenula je s Mišeluka.

 

IMG_20180608_164332.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokiju niko je razume.
Covek vrti u prazno, pa jos i u krug. Gori od politicara.
Toliko se raspisao, nista napisao, a sad uvredjen ni nece namerno. :)
Bitno da je osnivac kog niko ne razume. :) Titula neshvacenog.
Nece da nam otkrije svoju mudrost kako treba da se borimo, jer zasto bi, njemu je super.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj prvi Citroen je moj. Posle smo blokirali Futošku pijacu, a to je najopterećenija raskrsnica u Novom Sadu. Video sam još neke s ovog foruma.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, bokija said:

Nema svrhe boriti se sa vama

O Presvetli, reci mi samo da li sam te razumeo, makar povrsno, pa da krenem da prosvecujem masu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, bokija said:

Sve mi jasno....imam uzorak.Nema svrhe boriti se sa vama.Zao mi sto si i moja deca osudjena na mrak radi vaeg pojeftinjenja goriva na par dana il 2 teh.pregleda...i slicno.Vuciceve lutke ste vi koje  botujete temom da bi omalali stvari koje stvarno muce drzavu.Molim iskrene,da ne iznose svoje licne muke...nije stvar u tome....Hebe mi se za cenu goriva i cenu bilo cega u srbiji.Zanima me.ima li neko da svoj mladi zivot posveti poboljsanju zivota naroda....boli me uvo za cenu goriva i ostalih sr...nja

 

Ma sta tebi puca patku sta cu ja da iznesem, a sta necu da iznesem?

Zbog tebe i tebi slicnih se desava ovo sto se desava, sto se zadovoljavate sa stranackim poslovima i ulizivanjem za neku restoransku veceru. Cega bre ti imas uzorak? S' kim ces ti da se boris? Treba da ti bude zao tvoje dece, jer ti i slicni tebi su ovo napravili. Kako mladi da se posvete poboljsanju zivota, kada ste vi zauzeli sve fotelje i sve funkcije, a kad odete u penziju otimate se da budete portiri po bankama i postama. Bolje nemoj vise da pises, jer na kraju ces poceti stvarno da i sam sebe ne razumes...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ni ja ne razumem ,rece covek da mu se hebe za cene goriva i svega ostalog a hoce bolji zivot . Pa ja ne znam kako to . Cutali smo 2015. kad su digli cene osiguranja , pa su opet dizali cene goriva. U principu bas me briga ko je na vlasti ,i ovo danas nije bilo usmereno protiv bilo koga ,nego da se smanje akcize koje su nenormalno visoke i koje guse sve moguce. A inace evo i jedan od razloga tako visokih akciza. 

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brancin-kavijar-dimljeni-losos-sigurno-niste-znali-koliko-je-prefinjen-ukus-nasih/ke8le1h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja secanja,kraj 60-ih stedite struju dok ne izgradimo Djerdap ,bice struje.Kupujemo pec na drva,centralno malo radi malo ne.Pocetak 70-ih,drva poskupela i dalje centralno malo ima malo ne,ali stigla struja.Bacaj pec kupuj TA pec,e tu pocinje zurka,Restrikcije stuje prvo 3 sata pa onda 6 sati.Kupuj pec na loz ulje,sa centralnim isto ili malko bolje.Ne lezi vraze ,bezkonacno cekanje u redovima za loz ulje,restrikcije i dalje,sve poskupljuje i najzad 78-79 prva inflacija.Nema kafe,secera,par nepar,pa cak  i u jednom kratkom periodu i nestasica toalet papira.O cemu je Radovan Brankov pravio sprdnju na tadasnjoj RTs.Pa onda bonovi za gorivo,kupovina na crno,inflacija 89-e.I najzad 1990-a Ante Markovic sve je biiip,ali samo do septembra te godine.I pocinju novi krugovi pakla....Bokija kad je vreme i od cega da pocnemo da se borimo za bolji zivot i jel OVO OD DRZAVE da ostavimo deci.Mi nismo podanici mi smo POSLODAVCI i ima da ih prozivamo i menjamo do pakla i nazad,jer to je nase NEOTUDJIVO pravo.Ne mogu vise ,nemam snage ,prodje nam zivot kukajuci za propustenim sansama.Ne mogu vise da mi govore ,vazduplohovi,teleproteri,starleteministri,ministri inostranih poslova koje kite novcem za pevanje,risticevicimartinovicivulini i slicni da sam glup.

Izvinite sto sam opsiran,mogu do sutra ali.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sasvim slučajno se piše tekst o izd*kavanju sa klopom baš danas.
Meni to više liči na smejanje u lice narodu, da ne kažem p..... po sirotinji.

Elem, HVALA svima koji su danas izašli i HVALA svima koji su sa razumevanjem čekali u kolonama.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...