Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Evo...u 17. minutu Dnevnika bila vest. :D 

Al' onako...na kvarno. Prvo najkaraće moguće o protestu i malo video materijala, onda par izjava ljudi koji protestvuju ali tako da izjave izgledaju bezveze, sa podsmehom. Onda jedna izjava kako je bezveze da se tako protestvuje, i onda dr Slina sa saopštenjem o jadnim kolima Hitne Pomoći koja ne mogu da prođu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kako ne shvatate, ako su ovi na vlasti sa Megadet diplomama nisu toliko glupi da ne angažuju prave stručnjake iz propagande i marketinga. Svaka izjava i reportaža je debelo proverena i usavršena pre objave. To u slučaju ovih na vlasti važi za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokija, gde si nestao. Molim te reci nam ono što ti znaš, očigledno si na izvoru. I šta si ono rekao, ne čudi te ako se neko ubije. Nisam još stigao da napravim screenshot, možda preko veze obrišeš, pošto si ipak osnivač foruma. 

Evo ga, tu je screen shot. 

 

Screenshot_20180608-200452.png

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.Tako ce i biti kad su duse male.Nasi preci se nisu borili za mrvu leba.Ovo nije protest...nego prebrojavanje LOJALNIH DA ZA MRVU  ustopka ostanu lojalni.Pozdrav od boota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, al ništa te ne razumem. Da nisi završio filozofiju na Megadethu, pa ti ne ide baš pisanje u stilu Master Jode. 

Kome smo lojalni?

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefanović: Neodgovoran način protesta, ugrožen saobraćaj

 

slina.jpg

 

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da svako danas ima pravo da izrazi svoj stav, ali da je način na koji su neki vožaci protestvovali, neodgovoran i ne donosi ništa dobro građanima. ''Danas smo nažalost imali priliku da vidimo kako jedan broj veoma neodgovornih ljudi pokušava da u potpunosti parališe i zaustavi saobraćaj u pojedinim gradovima naše zemlje. Imali smo priliku da vidimo da samo dva ili tri vozila blokiraju i po čitave kolone i ugrožavaju prava drugih građana'', rekao je ministar za Tanjug. Kako je naveo tokom zaustavljanja saobraćaja istovremeno su zaustavljena i kola Hitne pomoći, tako da ni medicinsko osoblje u hitnim slučajevima nije moglo da radi svoj posao. ''Bez obzira što u Srbiji danas svako ima pravo da izrazi svoj stav, ovakav način terora manjine nad većinom, zasigurno ne donosi ništa dobro građanima Srbije, ali preti da ugrozi i prava na slobodu kretanja ogromnog broja ljudi i normalno odvijanje saobraćaja i svakodnevnog života", ukazao je Stefanović.

 

izvor: blic.rs

 

 

Edited by neshaoct
dodat sadržaj sa linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se vesti tiče....

Pa setite se ili guglajte tko je bio ministar informisanja neeekada daaaaavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JLik9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTmpJN01EQV8vNjZkMzU4YjA1YjBlMmIxODJmMWQzMDAyYzdhZjI5NWQuanBnkZMCzQLkAIGhMAE.jpg

 

U više gradova u Srbiji danas su na sat vremena organizovani protesti na koje se narod odlučio zbog, kako kažu, poskupljenja cene goriva.

 

Sg5k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWm1ZN01EQV8vOTBjMDUxMGY5NzNjNTRhNjA0ODQyYzcwYmMxNzIwZTcuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Tačno u 17 časova u Kraljevu, u Ulici Dimitrija Tucovica, na magistralnom putu Kraljevo - Čačak, kod Tempa, saobraćaj je zaustavljen.

 

mFOk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWldJN01EQV8vNjA2YzFmNDM1OWQwYjlhM2E3ODI5MTc3ODllMTg3NGMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Na sat vremena blokade saobraćaja, vozači su se odlučili, kako navode, da bi uticali na smanjenje cene litra goriva.

 

CGfk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RJN01EQV8vOWVkNzlmYzUyNWUzMWYyN2FjNjY1OWM3MTgyOTM1MDMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

- Previsoka je cena. Sramota. Kod svih suseda je jeftinije. Neka smanje akscize i rešiće problem - rekao nam je Marko Janković iz Kraljeva.

 

CFWk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUdRN01EQV8vMjM0ODQ1ZTJmNGE0ZmMyYTBlZDkzNjg3YzI5MTdmYzAuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Tri lokacije u Kraljevu su bile blokirane - Kamidžorski most, odnosno put Kraljevo - Kragujevac, Ulica Dimitrija Tucovića i put Kraljevo - Čačak, kod Tempa.

 

Šabac

 

mwRk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTTJVN01EQV8vMjI1MmMzOGQ5NmU0OWZiZDY2MDU3NTMzNGU0ZDVlZTQuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Kilometarska kolona automobila iz protesta zbog visokih cena goriva zaustavljena je i na šabačkom Novom mostu preko kog prelaze vozači na putu za Beograd. Zbog blokade mosta bio je onemogućen odlazak iz Šapca u Rumu, ali ni iz Beograda za Loznicu za vozače koji putuju autoputem.

 

r61k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRFN01EQV8vOWYxZjZhMDBjNDc5OWE3Yjc0ZWU3ODM2MjE4ODFlOGMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Takođe, blokiran je i put iz Šapca prema Obrenovcu i Valjevu.

 

rj-k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTm1FN01EQV8vOTBiMzYyZjg4MTMzNTM0YzJhN2FhZWMyNzZlNGVmMjIuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Niš

 

UqBk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT0RJN01EQV8vYzA5ZTc3MjQzZTYwMjQxZjNhMjlmYjlhZjhkNTQwOWEuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Protestima koji se održavaju širom Srbije pridružile su se i Nišlije koje su od 17 časova blokirale saobraćaj na nekoliko lokacija u gradu.

 

YsAk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTlRBN01EQV8vYTExYWUzNWY5MjYyZDBlOTBmYWVhZWY5MDJlYmRhNDguanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Na Trgu kralja Aleksandra više desetina vozila zaustavilo je saobraćaj, a prema rečima okupljenih sa protestima će ''biti nastavljeno dok se ne postigne dogovor i realna cena''.

 

EpPk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUdNN01EQV8vMzhmOWY5NGJhNmYwZTRjZTg3NzhlNDc1NmIyNzgwYjAuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Valjevo

 

BFhk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdJN01EQV8vNzM3NDJkOWQ1MTI2N2M2NzQ0YzM4YjYyNzc2ZWYzNmYuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

U Valjevu su protesti organizovani na četiri lokacije, Valjevci koji protestuju zbog cene goriva i blokirali su saobraćaj. Dve blokade su u samom centru grada, na raskrsnici Karađorđeve ulice i Ulice Vuka Karadžića, kao i mosta preko Kolubare u Sinđelićevoj ulici.

 

yOgk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTXpNN01EQV8vYzE5NzQ4YmI1YWM2ZWEwZTg0YWQzODBkYjQ5MDRkYTIuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Pored toga, vozači dvotočkaša tokom protesta su blokirali most preko Kolubare kod parka ''Vide Jocić'' i tako praktično onemogućili prolazak za Bajinu Baštu.

 

m_Ok9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWXpZN01EQV8vYTE0NThiYzU4MmMwM2NlY2NkZjk3OWMyNWY3ZDEwZjIuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Vozači teretnih vozila, pak, blokirali su bulevar Vladike Nikolaja, koji je ujedno i magistrala za Beograd, u blizini nekadašnje fabrike ''Srbijanka''.

 

WcRk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWVRNN01EQV8vZjY1M2JkNmZiMjI3ZTY5MzA5NzI2MDdjODk5YjJmZmYuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

U protestu zbog cene goriva u Valjevu učestvovalo je više stotina vozila.

 

Novi Pazar

 

Sjak9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkdFN01EQV8vYzVjNmZjN2U5YzBjMDUzY2Y0NmZhYTU1N2U0NzVmZDkuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Vozači nekoliko desetina automobila i jednog kamiona iz Novog Pazara blokirali su magistralni put koji povezuje taj grad sa Raškom i koji vodi ka crnogorskom primorju u znak protesta zbog visoke cene goriva u Srbiji.

 

NAIk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTWpVN01EQV8vZTMyMjAxZDI0ZmQyYjc3YWEwMzEzZjI3NTQxYTk4NzUuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Oni su, kao i u drugim gradovima Srbije, tačno u 17 časova zaustavili svoja vozila i izašli iz njih, noseći proteste ''Nestalo mi goriva'', ''Pun rezervoar, šta to beše?'', ''Dokle više'', ''Cena goriva = cena kerozina'' i ''Ne ginu nam flaše od dva litra''.

 

LVuk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWTJFN01EQV8vN2VmOWRiMmJhODE1N2E5ZmMxNWE2NjY3YjkxNWMzMmYuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Kako je i najavljivano na društvenim mrežama, blokada ovog putnog pravca je trajala do 18 časova, a okupljeni vozači još ne znaju da li će protest biti nastavljen narednih dana.

 

Subotica

 

BVPk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRBN01EQV8vZmEwN2NkZjRhNWY1ZWE5NzkwMTk3MjM0YTc2ZGE2NjMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Vozači su se okupili u 16.30 sati i na parkingu ispred marketa ''Roda'' u Subotici. Po dogovoru su se podelili u nekoliko grupa i uputili se prema raskrsnicama gde ostaju do 19 časova.

 

cjzk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWVRNN01EQV8vZmIxNjQ5NGRiNTY3NDViMjExYjQzMjBlODdiZTkzZmQuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Nije zabeležen nijedan incident, a protest se održavao u prisustvu policije.

 

Novi Sad

 

fXGk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRjN01EQV8vMzNmNTJkMjI0ODQ2OTM4MDA2YWM0ZDJkMjEwMTcwMjQuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Ujedno, više stotina novosadskih vozača blokiralo je od 17 do 19 sati najfrekventnije saobraćajnice u gradu i na taj način izazvalo potpuni kolaps u vojvođanskoj prestonici.

 

icxk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdVN01EQV8vMzE4Y2U1MzU4N2U3NWQ2NzQ4YjgwMWU0M2NhYWRiYjkuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Mnogi vozači nosili su saobraćajne prsluke sa oznakama ''Nestalo mi goriva'', a neki su na svojim automobilima otvorili haube da bi, kako su objasnili reporterima ''Blica'', ako ih policija pita šta tu rade rekli da su im se pokvarila kola te da zato ne mogu da nastave put pa da na taj način izbegnu eventualnu kaznu zbog blokiranja saobraćaja.

 

oeJk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1JN01EQV8vNzhmNTQyMDYyYmI3OTNkNjFkNWQ4NTc5MTA4NGFjYzkuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Pojedinci nisu puno hajali za policiju, koja se istini za volju i nije mogla videti tokom protesta, pa su igrali fudbal u blizini centra grada na raskrsnici Bulevara oslobođenja i Jevrejske i Futoške ulice.

 

kxZk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdNN01EQV8vMGE0YzE1NzUzN2VjMzAzODI3ZmU1NjAxNmE4MjMzMjQuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Blokada upravo te raskrsnice, koja je jedna od najfrekventnijih saobraćajnica u gradu, izazvala je malo više negodovanja Novosađana koji koriste javni prevoz jer tuda prolaze mnoge autobuske linije, pa su građani morali da napuste autobuse i nastave peške u željenom smeru.

 

9VGk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT0dNN01EQV8vYjVhZGUzZjdkNjIzNGMyZmVkMDlmODljYjUyN2Y4NTIuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Blokiran je bio i kružni tok na izlazu iz Novog Sada ka Rumenki gde se ukrštaju Bulevar Evrope, Rumenački put i Rumenačka ulica koje su izuzetno važne saobraćajnice za teretna vozila i predstavljaju tranzitne puteve. Isti je slučaj bio i sa raskrsnicom Partizanske i Temerinske ulice koje takođe vode ka izlazu iz Novog Sada prema Klisi i autoputu E75 Subotica - Beograd. Blokirana je bila i ulica Braće Ribnikar kojom su vozači koji nisu učestvovali u protestu tražili izlaz izbegavajući Futošku ulicu i Bulevar oslobođenja, pa se tamo i ''zaglavili'', a na jedan sat bio je blokiran i put kroz Futog koji vodi ka Begeču i Bačkoj Palanci.

 

QHek9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWlRZN01EQV8vMDEyNDkyYmNlYzVlZWZiNWZlY2FkZDQ1M2FlMDg5ZGEuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Protest vozača u Novom Sadu prošao je bez ijednog incidenta jer su, kako kaže jedan Novosađanin koji je ostao "zaglavljen" u koloni vozila, na vreme bili obavešteni o njegovom održavanju.

 

IIFk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTmprN01EQV8vMjJlOWIyN2U4MzgxYTQ0YmE1ODk3Mjc2MzNlYWUxYzMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

- Ja nisam za blokadu ulica, ali izgleda da ne može drugačije. Da budem iskren, nisam mislio da će protest biti toliko masovan i zato sam seo u kola i krenuo kod prijatelja. Priznajem, bio sam i malo radoznao i hteo da vidim šta će se desiti. Nije mi žao uopšte što sam ostao u koloni. Sam sam kriv, a sada mi je i drago što sam tu i pružam punu podršku svojim ''sapatnicima'' vozačima. Ako bude još protesta, biću prvi u koloni - priča nam uz osmeh jedan Novosađanin koji se od slučajnog učesnika pretvorio u vatrenog buntovnika protiv poskupljenja goriva.

 

NuRk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTW1JN01EQV8vNmRlY2UwZWQ0YTYyNzFiODVkOTdjZjJkY2RlYWEzYzkuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Bačka Topola

Vozila su zaustavljena i u Bačkoj Palanci, kod benzinske pumpe na ulazu u grad iz pravca Novog Sada.

 

Aranđelovac

U Aranđelovcu, demonstranti su za protest obezbedili i muziku.

 

Topola

Saobraćaj je stajao i u Topoli.

 

Bačka Palanka

Vozači su zaustavili svoja vozila i u Bačkoj Topoli gde je kreirana kolona automobila.

 

Užice

 

sKFk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTWpJN01EQV8vNmZjMDAzZmYxNDI3NDNiZTliOWFlMGEzNjM5MjdlMzMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Takođe, u Užicu su svi automobili bili privremeno parkirani.

 

eOzk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpnN01EQV8vMjMwNWYyYzIzY2NhZGI5MDU1ZGU3NjNkYTc5ZmRjZmUuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Ljig

 

DfLiZG3XkAAvhpd.jpg

 

Blokiran je bio i autoput Ljig-Preljina gde su mnoge osobe napustile vozila u znak protesta.

 

Hajdučica

 

DfLgNZ6XUAMi4V_.jpg

 

Slična situacija odigrala se i u Hajdučici, a, prema informacijama na društvenim mrežama, u pitanju je raskrsnica kod Starog Leca. Tu je prolaz omogućen svima koji su u automobilu sa decom.

 

Bor

 

DfLkY82XUAAEnT-.jpg

 

U Boru je takođe saobraćaj privremeno zaustavljen u znak protesta.

 

Kragujevac

 

DfLkXxzW4AA0pHf.jpg

 

Kako saznajemo, ista situacija dogodila se i u Kragujevcu.

 

Stara Pazova

 

8euk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTldFN01EQV8vZDExYTQ3ZTBjZGE3YTFjMGMwYWM0MzM5ODg1NzhlMGEuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Automobili su stajali i u Staroj Pazovi.

 

Inđija

 

DfLv3XqWkAABZ2Q.jpg

 

Takođe, saobraćaj je bio privremeno obustavljen i u Inđiji.

 

Smederevo

 

TZdk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1dFN01EQV8vZjEzYmI2NmI5ZTMxMzA0ZDk3NTc3YzQ3OGQ3MmY1NGEuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpg

 

Takođe, saobraćaj je bio privremeno stopiran i u Smederevu.

 

Pojavila se i kompilacija fotografija koja prikazuje situaciju u više gradova Srbije:

 

DfLh1g0W0AA1x89.jpg

 

izvor: blic.rs

 

 

Edited by neshaoct
dodao sadržaj sa linka

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Zvezdo said:

A što se vesti tiče....

Pa setite se ili guglajte tko je bio ministar informisanja neeekada daaaaavno...

Ja ne treba da guglam, sećam se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis'im, znam da sam som kad me rade ovi hohštapleri, ali pritom i ne razumem ovakav stav našeg kolege.
Voleo bih iskreno da ,u duhu forumskog drugarstva, podeli sa nama izvesna saznanja i uputi nas u efikasniju "borbu" za ostvarivanje prava kao građana i vozača.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, bokija said:

Naravno.Tako ce i biti kad su duse male.Nasi preci se nisu borili za mrvu leba.Ovo nije protest...nego prebrojavanje LOJALNIH DA ZA MRVU  ustopka ostanu lojalni.Pozdrav od boota

 

Koji bre preci, koje picke materine? Ne zivim ja od predaka rodjace, ja zivim od moje invalidske penzije koja je 14.100,00 dinara i zenine plate, odgajam troje dece. Jednog studenta, jednu srednjoskolku i jednog osnovca. Ti se meni hvatas za pretke? Da li si ti druze pri sebi ili si ti kao i jos neki dosao ovde da trolujes i podjebavas?

To sto si ti jedan od osnivaca, sta sad mi treba ovde da radimo? Da ti damo medalju, orden zasluznog osnivaca?

Imamo toliko nameta da mi se serer vise od svega. Ti dolazis ovde da mi kazes kako se bori i  kako cu ja da se borim. Meni za gorivo treba minumum 150 evra mesecno, da bih isao po bolnicama na kontrole, terapije, kiseonik i ostalo.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, marko.jovanovic said:

Bokija, gde si nestao. Molim te reci nam ono što ti znaš. I šta si ono rekao, ne čudi te ako se neko ubije. Nisam još stigao da napravim screenshot, možda preko veze obrišeš, pošto si ipak osnivač foruma. 

Nemoj mi se tako obracati...zvuci kao da sam kappo u ovom logoru smrti i da mogu nesto vise.To me vredja.Ako niko nije primetio jedino IBoot nije provocirao i markirao.Svi ostali rodoljubi....oprostite...sebeljubi su pravili razne insinuacije ne bi li se rascistilo ko je ko....Il su ljudi jako naivni il dobro placeni....Razmislite o tome...A kad resite da idete grudima...Dobro razmislite za kim ste i zbog cega krenuli.

Svi imate pravo da me vredjate.Skupili ste se oko gluposti....bas tamo gde treba...Strasno je sto vecina vas i ne razume poruku....Al su vas nasadili tacno gde treba,sad ce te ostvariti svoj vekovni cilj i svojim mocnim,gromoglasnim protestom ima da promenite svet....na....citavih 24h.A onda ce vam uzeti sve x2.Men nije do mene.Ja sam bre matori JUGOVIC i zao mi sto ste vi operisani  za tako nesto.Nikog nisam zeleo da vredjam,ako se sve sabere....100000 prema 3 u uvredama...sta ces...svakom izleti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi ja sam glup, ne kapiram taj sektaski jezik.
Pa ti si prvi nas nazivao placenim huskacima i slepcima.. Pitao sam te kad si se javio koji su tvoji predlozi za borbu ti si me nazvao placenikom...Bolje da si me opsovao.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW.....svi ste svojim intelektualnim dostignucima pokazali koliko je opasno sa vama deliti saznanja koja i onako necete shvatiti.Vise bi volo da imam babu i bombu...na dugme nego naciju koja po uzorku na ovoj temi razmislja koliko i pera o pleskavici...

 

Ma.qute za sve.Svi se bre pravite glupi. A meni vicete da sam boot.:lol:Kako ocekujete iskren odgovor od coveka koji vam je mozda i otac a vi busite temu kao adolescenti od 16 godina.To st vas je vise od mene...ne koleba moje stavove....Sa druge strane vasa agresivnost i ucenost da sve sto vam nije jasno,proglasite subverzivnim elementom vodi samo jednom zakljucku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, bokija said:

Naravno.Tako ce i biti kad su duse male.Nasi preci se nisu borili za mrvu leba.Ovo nije protest...nego prebrojavanje LOJALNIH DA ZA MRVU  ustopka ostanu lojalni.Pozdrav od boota

 

To ti mozes druge da lazes da si neki bokija, boki, suosnivac, sta li vec...
Ali mene ne mozes, ja sam tu retoriku cuo vec negde, bio si mi sumnjiv vec kod onog prvog nasumicnog nabrajanja reci, a sada si se sa ovim LOJALNIM USTOPKA ZA MRVU HLEBA NASUSNOG MEDJUTIM TAMO potpuno razotkrio...

Ljudi moji, imamo posla sa opasnom njuskom, ovo je VULIN, 1000%. To je ta retorika, to su te reci, to su te fraze, nema dalje.

 

vulin1.thumb.jpg.f8fdb9beb44c84a4c853d1c39410a8d3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skapirao od pocetka sta je pisac 'teo da kaze, ali prosto nisam verovao da je takav se*ator, pa nisam hteo da se mesam.

 

Zapravo je ovim na silu uvijenim, provokatorskim izjavama, dao sebi neku pseudo-prorocku dozu mistike.

Umesto da kaze jasno i glasno da je crven, i da ovi protesti, ne da su suvise radikalni, nego naprotiv... Nisu dovoljno.

Covek ne priznaje nista osim sveopste KLASNE borbe, sve ostalo je jalovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema svrhe pisati sa nekim ko je nepismen!!! Ko pise: pleskavica umesto pljeskavica, volo umesto voleo. Ko ne zna kada se stavljaju znakovi interpunkicje i da posle tih istih znakova obavezno ide razmak jednog mesta. Ne, ne mogu ni da zamisli da mi ti budes tako nepismen otac. daleko bilo. Iskreno sumnjam da bi ti meni i ovakvom sakatom pola od ovoga rekao u lice...

Razumem ja da si dobio posao preko stranke jer ti je do penzije ostalo jos malo, ali ne moras druze svoju decu i unuke da ostavljas bez buducnosti, nego stisni jaja i sutra blokiraj deo Beograda...

14 hours ago, totti said:

emoji23.png

Totti, sta ti je brate, sto places?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...