Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Kao što je rekao @knezevic76 , svako ima pravo na mišljenje. Na ovom forumu se drugačije mišljenje neće nikome prilepljivati u smislu ''on je bot''. 

Ima ko na ovom forumu da brine ima li botova i da postupi sa takvim nalozima kako treba :police:, tako da nema potrebe da članovi Foruma na taj način etiketiraju bilo koga. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja tebi kazem bokija, i ne samo tebi nego i onima koji slicno razmisljaju kao ti, ja prvi ne bi trebao da podrzim protest kao i masu mojih kolega jer radim za drzavu imam sve moguce beneficije imam dobru platu i plus od privatnog biznisa, sipam drzavno gorivo u privatni auto vozim sluzbeni auto tako da meni je svejedno da li gorivo kosta 100 din ili 300 din, izlazim na protest zbog ostalih ljudi koji od leba odvajaju da sipaju par litara da bi imali osnovne potrebe jer danas auto moras da imas bez kola nisi nigde pristao, i ako imas bilo koje protiv misljenje zadrzi ga za sebe jer ovde pisu ljudi koji su protiv rezima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bojankov said:

Evo se i u Bosni i u CG organizuji protesti....pokrenuli ste lavinu. Doduse mi smo CG tako da je kod nas u nedjelju protest :-)

Gde bas u nedelju, to je jedini dan kada odmarete u CG ;)

3 hours ago, Sulc said:

Da ja tebi kazem boki i ne samo tebi nego i onima koji slicno razmisljaju kao ti, ja prvi ne bi trebao da podrzim protest kao i masu mojih kolega jer radim za drzavu imam sve moguce beneficije imam dobru platu i plus od privatnog biznisa, sipam drzavno gorivo u privatni auto vozim sluzbeni auto tako da meni je svejedno da li gorivo kosta 100 din ili 300 din, izlazim na protest zbog ostalih ljudi koji od leba odvajaju da sipaju par litara da bi imali osnovne potrebe jer danas auto moras da imas bez kola nisi nigde pristao, i ako imas bilo koje protiv misljenje zadrzi ga za sebe jer ovde pisu ljudi koji su protiv rezima

Sulc druze, sta pijes: pivo, coca-colu, gusti, viski, vino? Reci kad i reci gde...Prosto coveku drago kada je na prvom mestu kao covek, a onda kao  i :police: uz obicne ljude...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Markobgd said:

Ih, ne pije on. On će 800g od buta i duplu šopsku...:lol:

ide uredu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde je mesto okupljanja?

ili da blokiramo tamo kod NK ka bataji, vruca janjetina...

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Sulc said:

YUBC restoran stav

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 

16h sam tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo braco jesmo spremni za sutrašnji dan

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6.6.2018. at 7:11 PM, dellas said:

Ne znam ko je prvi krenuo da proziva...Mi jesmo ostrasceni jer smo vozaci ali mislim da realno ovo treba da se tice svih ljudi, jer cena goriva utice na cenu zivota i svih proizvoda i usluga.

Tako je i to treba ponavljati uvek i svuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, juče se vraćam sposla, aviodizel 169,9 (eko pumpa, kneza višeslava), pre dva meseca bilo je 10din. jeftinije :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvaznija stvar je DA SE NE NASEDNE na price oko rebalansa budzeta, tipa evo skinucemo 3 din i jos 15 posle rebalansa i onda gle cuda frka na Kosovu i svi zaboravise gorivo... Da li treba da vas podsecam sta je vodja pre par meseci rekao kad je bila "frka" na Kosovu oko onog Djurica, prvo formiramo ZSO nasilno, pa onda dajemo rok mesec dana Pristini da formira ili cemo mi nasilno, pa onda nista :) Ko zna sa cega se tad skretala paznja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...