Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

21 hours ago, Grafit said:
Moram upozoriti preCednika, da se ne zaleti...

Danas se zaleteo na nekom skupu, pa se zamalo sj*bao niz binu... čekam klip na YT da izbace
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebe nas NIS, kao i što nas Fiat ebe. Zemlje koje nemaju svoje rafinerije i proizvodnje automobila imaju jeftiniji benzin kao i olakšice, manje dadžbine, pri uvozu automobila. Tako nekako, a zašto je tako.......

Da nije tužno bilo bi smešno ali svaka vlada, vlast..  nas jebe s cenom goriva uvek kod nas najskuplje gorivo. Nikada mi nije bilo jasno kakva je to ekonomija u BiH pa tamo godinama gorivo jeftinije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, kreator said:

Meni ne pušta sa linka na fb pa sam našao na yt spot brazil jel to?

Obrisali ih sa YT zbog krsenja autorskih prava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja malopre pogledao...

A ni nemam Facebook nalog.

Pardon, odgledao sam na Facebooku.

Edited by Grafit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kad neki seljober sa vlasti dolazi da se slika pored novo postavljenog kontejnera i kad se bloiraju ulice niko ne zuri, nema hitan slucaj i svi mogu bezbedno da se zaustave, ali kad se strajkuje za korist ljudi onda odjednom nije bezbedno i svi zure? Inace strajkuje se za pogresne cene, posto su predlozili cene iz BiH a u BiH se strajkuje od nedelje da isto pojeftini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fejsbuk grupa koja okuplja ljude zainteresovane za protest već je prebacila 100.000 članova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u inozemstvu...Al...povredilo me vase stupidno misljenje...ko god rekao bilo sta o meni....mogu samo da kazem da su danasnji sluzbenici bolji od onih....starih...Bedno je sto se neko bavi jednom stvari umesto da menja svet i okruzenje...ako ima energije.Ovako izgleda kao grupa ostrascenih ljudi koja likuje na sitnim pobedama.Voleo bi da sednem sa ljudima koji razmisljaju o buducnosti,a oni gore neka me izvine...nisam musterija za njohove sluzbe.Bas mi zao kad shvatim koliko su mediji i ljudi zatrovani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek nam se pridruze. Ponecu im ja one moje kvalitetne sendvice sa sunkom i kulenom... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je prvi krenuo da proziva...Mi jesmo ostrasceni jer smo vozaci ali mislim da realno ovo treba da se tice svih ljudi, jer cena goriva utice na cenu zivota i svih proizvoda i usluga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, prvi sam pokusao da pricam sa njim normalno, dok nije poceo da vredja.

Ne zelim da vredjam nikoga al bokiju drma teska paranoja, tj bar mi tako izgleda.. Nista nisam skapirao sta je hteo da kaze.

Covek nas zove slepcima i placenicima.. Bolje da me opsovao.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...