Jump to content
FAS Goran
neshtry

Protest zbog cene goriva

Recommended Posts

Povraca mi se od botovskih komentara i lajkova! Ljudi stavljaju dislike coveku koji je rekao da drzava zahvata dosta para od goriva...stavljaju dislike kada neko napise da gorivo nije samo svrckanje, vec ozbiljno utice na cenu zivota, namirnica, svega sto postoji. FUJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činjenica je da je kod nas goeivo odavno postalo luksuz. Najveci problem ce biti hladna glava u petak kad se sve blokira i pojavi se policina. Realno bice svega da se samo blokira gazela i brankov, a da ne pricam o ostalim tackama.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice u medijima spomenuto samo kako raste na svetskom trzistu, akcizu nece spomenuti niko kao ni pdv na akcizu...Ali treba nastaviti sa blokadama svaki dan do realnog smanjenja akcize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta? Gorivo?

Mili Bože na čemu je on? Nek i meni da malo da se osećam bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protest iz PA nigde ne spominju u medijima (ispravite me ako gresim) ali zato "Rekao je sipaj do vrha i doživeo fras"
S*ere mi se od j*benih "novinara"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste najjeftinije....ali odpozadi. Dizel NAJSKUPLJI U EVROPI - sa sajta AMSS na danasnji dan, skuplje cak nego u Britaniji.

 

Untitled.jpg

Kod nas je 1.37 eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno je da će se tumačiti tako a bivši će jedva dočekati!

Sve su to ista govna a mi smo najb bez obzira tko bio na vlasti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prevodu ispadosmo najveće voline u evropi kad nas ovako rade na svakom koraku..I to već godinama a mi ćutimo i trpimo..Trpež i krpež..Joj Klintone..:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se plasi kazni,evo kako smo mi to nekad radili.Slavija, stane jedan otvori haubu i dodje nas deset da popravlja i eto lepote.Kako god ,tu sam pa makar vozio prvom kroz ceo grad:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozač je dužan da brzinu kretanja vozila prilagodi osobinama i stanju puta, vidljivosti, preglednosti, atmosferskim prilikama, stanju vozila i tereta, gustini saobraćaja i drugim saobraćajnim uslovima, tako da vozilo može blagovremeno da zaustavi pred svakom preprekom koju pod datim okolnostima može da vidi ili ima razloga da predvidi, odnosno da vozilom upravlja na način kojim ne ugrožava bezbednost saobraćaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daaa!

Čim nešto nije po volji velikom vođi odmah su drugi krivi! Građani umesto da uživaju u blagostanju u srbistanu oni izlaze na ulice i blokiraju saobraćaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/4/2018 at 10:19 AM, Bingodalton said:

Kao levak kad prave panduri.

Jedan cep u Jevrejskoj, jedan u Futoskoj i dva na Bulevaru, pre i posle rasrkisnice i da vidis haosa.
Na raskrsnici kolo zaigramo. :)

 

Ja sam negde pročitao da je okupljanje na Mišeluku pola sata ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani clanovi foruma...Izivljavanje nad gradjanima srbije blokadom saobracajnica je jedan jako ruzan cin.Stavite sebe na mesto nekoga ko nema veze sa vasim ciljem...koji je uzgred vrlo sebican i jednostran.Blokirati sirotinju da donese komad hleba kuci svojoj porodici,ili da moli da ga pustite jer vozi hitan zdravstveni slucaj???Ima li smisla i dostojanstva u tom cinu.Svodi se na isto kao strajkovi malinara,prosvetara i ostalih ARA zarad svojih licnih ciljeva.Ako niste ljudi...i nemate ona dva klikera,koji nisu u glavi,nego malo nize...i ne borite se za sveopste dobro naroda....bolje sedite kuci.Svaka vasa pobeda na tako sitan poen je u stvari generalni poraz pred tiranima koji vas kradu.Puste vas da likujete u pirovoj pobedi a zavuku vam vec posle par dana na drugom mestu.Ako ne umete da se borite za dobrobit svih ljudi,pogotovu onih koji i ne imaju luksuz da trose derivate nafte....bolje sedite kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji tirani, ovi sto bi dosli posle ovih ili oni sto su bili pre ili mozda oni pre njih ? Koja borba na izborima namstenim ? Da se lomi grad? Da se seta sa pistaljkama ?
Koji je to vid borbe protiv tiranina ?
Svi ce doci i proci i bice isti, nema postenog coveka na toj vlasti sa mentalnim sklopom Srbina.
Ispade da ljudi izlaze jer im je skupo da se vozikaju za 165dinara po litru. Ova cena goriva vuce mnoge druge stvari koje se mozda i ne vide al ce se vrlo brzo videti ako cena goriva ostane ovakva.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...