Jump to content
FAS Goran
Radivoje

FIAT bravo 1.4 T-JET SPORT 150hp 2008

Recommended Posts




Razmisljam jos i o farbanju felni u ovu boju sta mislite kako bih izgledalo?
FELGEMERCEDESGOLD2.thumb.jpg.834c814988fd19c0b32cabdf073bce4a.jpg


Nešto mislim da na crveni auto ta boja felni neće da liči ni na šta.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, Milutinac said:

Tacno^

Na crvenu bolje bele felne...

Ili ovako nesto, to je ta boja kola ako se ne varam...

 

 

 

36176181_10214787317510212_121870581787262976_o.jpg

imas li jos neku sliku ovog auta? felne su full
inace uopste ne izgledaju lose crni farovi na crvenu boju :wub:  i da li mogu da se izvade ove zute plastike iz farova?
   ##izvinjavam se na off-u

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Danilo1 said:

da li mogu da se izvade ove zute plastike iz farova?
   ##izvinjavam se na off-u

Onda ti treba far posle restyle-a, tamo su skroz beli :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nesto mi se ne bacaju pare za nove farove samo zbog toga :D nego pitam ovako samo, da li moze da se izvadi i da "normalno" izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran, mislim da ne može, možda najbolje da pitaš baneta (yuhicu) u njegovoj temi. Meni kad je otvarao farove mislim da je 35e bilo po faru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis kako Milutin bira kola, na osnovu usrafljenih tablica :D . Nista on ovo ostalo nije ni video.

Apropo migavaca, ta plastika u boji pokriva sijalicu i nema nikakve modifikacije bez otvaranja fara... Stari far je klasican, sjajan, sa zutom plastikom. A na restyle siv, sa belom plastikom migavca. Pored godista i motorizacije (naravno najbitnije), detalji zbog kojih sam cekao iskljucivo restyle Sport, ako uopste natrci, posto ih bukvalno nema kod nas. Pomenuti detalji napred, na starijima najcesce budu pozuteli otvori ventilacije, volan/menjac/rucna za momentalno presvlacenje, na restyle su mi lepse i metalne papucice (kao na novijim Alfama). Od krupnijih stvari na dosta varijanti prvih Bravaca su problematicni menjaci iz saradnje sa GM, itd... Malo po malo i nakupi se radova.

@Danilo1

Evo front jednog restyle Sporta u istoj bordo boji, fabrikana varijanta farova:

Fiat Bravo 2.0 16v Multijet Sport 165 bhp

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvise bih voleo da uzmem nekog Brava 2014 u onoj opremi kao sto ima jedan kolega (beli bravo sa full opremom)  ali nemam para za tako nesto pa sam osudjen na Sporta iz 2007 :(

a sto se migavca tice, nasao sam resenje, naravno kod italijana :D
 

na ovoj stranici ima jos slika, migavac presvucen folijom:   http://forum.stiloclub.it/viewtopic.php?f=127&t=30291

bc198-fiat_bravo_fari_006.jpg

edit: sad videh da ne mogu da vide ljudi koji nisu clanovi foruma

bc198-fiat_bravo_fari_005.jpg

bc198-fiat_bravo_fari_007.jpg

bc198-fiat_bravo_fari_008.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je za svo vreme koje pratim, samo nakratko iskocio jedan restyle Sport i to sivi, 2011., 2.0 MultiJet i nestao u roku od odmah.

Na drugi koji sam video posle par meseci sam se licno zaleteo :) . Mada sam planirao da mi auto bude opet 4-5 god star i vec planirao da verovatno menjam grupaciju, napravio sam kompromis zbog godista i izabrao srcem.

Da ne duzim - poenta je da sve ovo novije sto izleti kod nas je igla u plastu sena... A pogledaj koliko kosta solidno opremljen Sport kakav pominjes, tj. izlaznog godista, po inostranstvu ;) . Verujem da bi ga ovde prodali verovatno nikad, jedino ako bi neko dovezao za svoj cef.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu ste mnogo dobro izgleda ova siva.Ja sam video crnog sa felnama u ovoj gold boji i nekako mi zapalo za oko ali na mom autu moza ipak bolja ova tamno siva.

 

Gledam u oglasima i ove spor varjant se dosta razlikuju u opremi.Nije mi bas jasno da mnogi imaju ruckice na zadnjim vratima umesto el.podizace.

Ja sam trazio da ima skoro sve iako se dosta toga realno malo koristi.

Naprimer tempomat sam probao dali radi i verovatno cu ga koristiti jos jednom  na putu do mora i to je to.

Hil holder je zanimljva i korisna spravica.

Edited by Radivoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od doplate, tj. dodatne opreme koju je prvi vlasnik trazio. Dosta stvari je tu i serijski, ali ima i prilicno stvarcica koje standardni nemaju (zato mi se jedino i svidja od Brava).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...