Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018

Recommended Posts

 

19 minutes ago, totti said:

Veruj mi na reč, jer ne pričam napamet... ali ako je neki naš trener sklon kombinacijama i menadžerisanju, to je onda Muslin.
 

 

Apsolutno tacno^
Prica se i o raznim procentima koje je trazio u svakom klubu koji je trenirao.

18 minutes ago, Transporter131 said:

Sergej Cvetkovic, Trifunovic,Savic.Milinkovic sto peva a tek sto glumi....

 

Sta ste se navrzli na momka? On vam je za ovo sve bas bas najkrivlji? On je jedini lose odigrao poslednju utakmicu? Stvarno mi nije jasno...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivim Mesija al covek nista nije pokazao.. Ne znam dal ti veliki igraci imaju odredjeno koliko smeju da pretrce ali, pozicioniranje, trud, kretnje su nula. Otvatao je prostor krilima uvlaceci se u sredinu al izgledalo je kao da se krije. Nema presinga, nema zelje, nema volje, pognuta glava stalno. Zao mi je Mesi ali nisi najbolji svih vremena.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, rašrafili ih...

Argentina teško razočaranje. Dibala ne igra, pitanje ko sastavlja tim.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro su i prosli u osminu finala,al dobili odlicne francuze,Mesi je vrhunski igrac,al nista,iako argentina ima fantasticne fudbalere,mislim da bi nas tukli jedno 3 0

Francuzi sjajni,ima da dodju do finala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Francuzi su odigrali sjajnu utakmicu. Kad pogledas njih svako zna koja su mu zaduzenja na terenu za razliku od Argentine koji su kao da si ih nabacao. Ovaj njihov trener je vezara. U prvom poluvremenu je izgledalo kao da samo traze Mesija, svaka akcija isla na desnu stranu, a ima jos odlicnih igraca. Neshvatljivo, Aguero ti sedi na klupi a pocinje Enco Perez kog je i bog zaboravio..

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam utakmicu na nemačkoj državnoj TV. Pre utakmice je bio prilog o tome ko vodi glavnu reč u reprezentaciji i o sastavu i o taktici. Pogađate... Prikazali su i kad Sampaoli pita Mesija protiv Nigerije da l' da ubaci Aguera. Tako da selektor kod njih baš i nije selektor.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro to se zna, mada ne izgleda mi Mesi kao neko ko naredjuje, verovatno gresim.
To je skroz pogresno, ne moze igrac da bude veci od trenera na terenu. Drugo, nije mi jasno kako npr Maskerano gleda to i odgovara mu.. Ne znam kom normalnom igracu bi to odgovaralo, a da nije klinac koji je tek dosao..
Izgleda da Argentinci previse vole Mesija i onda ostali igraci i nemaju bas izbora :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje mi da su Francuzi odigrali koliko treba.

Mbape mi je pravi naslednik Anrija.

Gledam klupu Argentine gde sede Aguero i Dibala, a igraju tamo neki Meza i slicni.

Drago mi je sto je Argentina ispala posto su mi odvratni, narocito onaj napaljenko Otamendi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka ide
žao mi je što nisam bio u mogućnosti da odgledam danas tekme.


Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao golove današnje, odlično, još kad sam video 4-3, rek'o super


Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledao sam utakmicu na nemačkoj državnoj TV. Pre utakmice je bio prilog o tome ko vodi glavnu reč u reprezentaciji i o sastavu i o taktici. Pogađate... Prikazali su i kad Sampaoli pita Mesija protiv Nigerije da l' da ubaci Aguera. Tako da selektor kod njih baš i nije selektor.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Evo o čemu sam pričao:

B92: "Sampaoli je jedini izbacivač, koji ne odlučuje ko ulazi" http://www.b92.net/sport/rusija2018/vesti.php?yyyy=2018&nav_id=1413171

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...